Skanska podpisała umowę z dużą międzynarodową firmą na jedną trzecią powierzchni biurowca Nowy Rynek Eźródło: Skanska

Skanska podpisała umowę z dużą międzynarodową firmą na jedną trzecią powierzchni biurowca Nowy Rynek E

REKLAMA
Skanska pozyskała nowego, dużego najemcę na powierzchnię biurową w swoim największym i najbardziej prestiżowym projekcie realizowanym w stolicy Wielkopolski. Deweloper podpisał umowę najmu z międzynarodową firmą (nazwa najemcy nie została publicznie ujawniona) na około jedną trzecią Nowego Rynku E – czwartego biurowca w projekcie wielofunkcyjnym w Poznaniu.
15-kondygnacyjny biurowiec będzie miał łączną powierzchnię najmu około 28,5 tys. mkw. i zaoferuje około 230 podziemnych miejsc parkingowych. Oczekuje się, że otrzyma kilka certyfikatów: LEED Platinum, WELL Core & Shell, WELL Health & Safety Rating oraz Building without Barriers, przyznawane powierzchniom biurowym o najwyższych standardach bezpieczeństwa, zmniejszających ryzyko przenoszenia chorób i ułatwiających tworzenie zdrowych i bezpieczne miejsca pracy.
Skanska
Nowy Rynek to kompleks biurowy zlokalizowany w centrum Poznania, blisko dworca kolejowego Poznań Główny i centrum handlowego Avenida. Docelowo projekt będzie składał się z pięciu budynków o całkowitej powierzchni 100 000 mkw. Wyróżnia go nowoczesne architektura oraz ogólnodostępne części wspólne na zewnątrz kompleksu, otwarte dla mieszkańców Poznania.
materiały inwestora
Skanska sprzedała pierwsze dwa budynki odpowiednio Franklin Templeton Investments i Corum Asset Management. Trzecia faza o łącznej powierzchni najmu 39 000 mkw. jest wynajęta w 93 proc. i została oddana do użytku w drugim kwartale 2021 roku.
Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA