REKLAMA
Napisz komentarz
grzybson
18267_1000x.jpg

18268_1000x.jpg

18269_1000x.jpg

18270_1000x.jpg

18271_1000x.jpg

18272_1000x.jpg

18273_1000x.jpg


I jeszcze kilka ostatnich ujęć, podobnych do tych z postu wyżej, ale ze zdecydowanie lepszym światłem :

18274_1000x.jpg

18275_1000x.jpg

18276_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
grzybson
Część trzecia :
18256_1000x.jpg

18257_1000x.jpg

18258_1000x.jpg

18259_1000x.jpg

18260_1000x.jpg

18261_1000x.jpg

18262_1000x.jpg

18263_1000x.jpg

18264_1000x.jpg

18265_1000x.jpg

18266_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
grzybson
Część druga :
18246_1000x.jpg

18247_1000x.jpg

18248_1000x.jpg

18249_1000x.jpg

18250_1000x.jpg

18251_1000x.jpg

18252_1000x.jpg

18253_1000x.jpg

18254_1000x.jpg

18255_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
grzybson
Trzeba przypomnieć co nieco o swoim istnieniu :) Część pierwsza fotek :
18236_1000x.jpg

18237_1000x.jpg

18238_1000x.jpg

18239_1000x.jpg

18240_1000x.jpg

18241_1000x.jpg

18242_1000x.jpg

18243_1000x.jpg

18244_1000x.jpg

18245_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
14.06.2011 - widok z wieży kościoła na ul. Sudeckiej:

dsc00813t.jpg
Foto: Karql - Skyscrapercity
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Ciekawe ujęcie Sky Towera - nowo zgłoszone zdjęcie do konkursu:
http://investmap.pl/galeria/wroclaw-sky ... 18204.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
12.06.2011 (niedziala):

18092_1000x.jpg



18091_1000x.jpg



18090_1000x.jpg



18089_1000x.jpg



18088_1000x.jpg



18086_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
12.06.2011 - Widok na Sky Tower z ul Pięknej:

18050_1000x.jpg



18049_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Wrocław: Zakochani na szczycie Sky Tower MAT

Jutro na budowie wrocławskiego drapacza chmur Sky Tower przy ul. Powstańców Śląskich, pojawią się niecodzienni goście. To młoda para, która na szczyt kolosa wejdzie zaraz po swoim ślubie.

http://www.gazetawroclawska.pl/aktualno ... ,id,t.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Wczoraj jechałem z Katowic i ST pojawiło się na ponad 30km!! od Wrocławia :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
8.06.2011 - Widok na Sky Tower z Łącznika Długołęka (przedłużenie AOW w kierunku trasy Wrocław-Warszawa):

DSC01802.JPG
Foto: MisterTPL - Skyscrapercity
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jagoda
Co do konkursu, to najsprawiedliwiej by było gdyby wszystkie wygrane zdjęcia były wybierane przez jury :) Ale to tylko moje zdanie, pozdrawiam :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
8.06.2011 - LC Corp powinno zmienić ustawienie kamerki na Hotelu Wrocław, bo od kilku tygodni nie widać już na niej czubka wieży :)

18009_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
IMG_9090_cr.jpg
Foto: Breslauer 85 - Skyscrapercity
0
Zaloguj aby dodać komentarz
stfan
http://dziennikbudowyskytower.blogspot.com/2011/06/wjazdy-podziemne.html

OgAAAAqADVZmYDTx2LOigZoNr5cNHjJjVAiBiQU_R7uzSrDwlytKiUOi5D0CJqVCHsHqp0HBXSkQZusmaTE5LXfdFEoA15jOjKIeVkJQyBrUUJxFU16v4qrkEByg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
17950_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
RED
Widok z ulicy Pięknej...

img1365b.jpg
img1430dl.jpg

fot. RED
17924_1000x.jpg

17925_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
2.06.2011 - Widok na Sky Tower z wieży wrocławskiej Katedry:

dscn5898.jpg
Foto: Matteo 87 - Skyscrapercity
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
3.06.2011 - Widok z Psiego Pola:

st25.JPG
Foto: Powiatowy - Skyscrapercity
0
Zaloguj aby dodać komentarz
grzybson
Sprzed 3 dni.

Z cyklu co słychać u stóp Sky Towera :

DSC_0279.jpg
DSC_0278-1.jpg
DSC_0271-3.jpg
DSC_0265-1.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Informacje o żurawiach, które budują Sky Tower (plus trochę archiwalnych zdjęć z budowy):
http://www.streif.pl/projekty/7-aktualn ... cawiu.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Jeszcze jedno zdjęcie:

dsc3007.jpg
Foto: Marko-Wrocław - Skyscrapercity


W większym formacie: http://img846.imageshack.us/img846/264/dsc3007.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
2.06.2011 - "Światełko" do nieba?

dsc0586qt.jpg

dsc0585cc.jpg

Zdjęcia: Dejz - Skyscrapercity
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
1.06.2011

390841.jpg
Foto: Mmaciek - www.wroclaw.dolny.slask.org.pl
0
Zaloguj aby dodać komentarz
instynkt
Takie małe sprostowanie jak user dziadzior wygrał wejscie na ST

Wycięte z Facebook'a tak sie składa że mam go w znajomych :)



Bartłomiej K*

http://inwestmap.pl/galeria/17410.html
Galeria zdjęć - zdjęcie konkursowe - Konkurs Sky Tower i InvestMap.pl
inwestmap.pl
Portal o inwestycjach w Polsce - budowalnych, drogowych, najświeższe informacje i zdjęcia z budowy
poniedziałek, 21:05 · Lubię to! · · Udostępnij

Bartłomiej K* Ostatni dzien :) troszeczkę podbijmy jeszcze i bedzie git ;D
poniedziałek, 21:05 · Lubię to!
Tomasz T* Ja atakuje w drugiej turze :D teraz pasuje :P
poniedziałek, 22:51 · Lubię to!

dla mnie totalny bezsens system oceniania, pozatym wrofanatyk zapewniał wrecz że konkurs nie bedzie opierał sie tylko na zrobieniu najciekawszego zdjecia, bo co ma powiedziec człowiek który albo nie ma aparatu albo trzyma aparat do góry nogami i patrzy w obiektyw...
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Jaką proponowałbyś na przyszłość metodologię głosowania?

PS: Twój drugi post na ten sam temat pozwoliłem sobie usunąć (z: Witamy na Forum), bo omyłkowo dodałeś go do newsów na Portal.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
rhamhohyhaurus
Ciekawy konkurs. Bardzo ciekawy. Wystarczy wysłać jedną fotkę Sky Tower -a ze śmieciami u podnóża , powiadomić znajomych aby klikali > lubię to <
i wygrać konkurs. Więc co, liczą się głosy przy mało wartościowej fotce, niż fotki na poziomie pod względem wartościowym i pomysłowym.
Nie mówię o swoich fotkach ( choć uważam że niektóre z nich są ciekawe) , ale mówię o innych fotkach , które moim zdaniem są dużo ciekawsze od tych
co wygrały. Myślę że idea konkursu była prawidłowa, ale wyniki tego konkursu mijają się dużo z celem.
Rozczarowałem się . Myślałem że konkurs będzie na poziomie, niestety zwyciężyła chała. Zresztą w dzisiejszych czasach to codzienność.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Radunia
O w mordkę! Wygrałem wejście! U hu Hu hu ;-)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Przybliżona wysokość wieży (trzonu) - stan na 31 MAJA 2011 r:

48096588.jpg
Opracował: Yukka - SSC
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
http://dziennikbudowyskytower.blogspot. ... -w-b1.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA