Galeria Zabrze z Marcpolem

Galeria Zabrze z Marcpolem

śląskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Powstająca w centrum miasta Galeria Zabrze pozyskała kolejnego, znaczącego najemcę. 25 września br. podpisana została umowa najmu pomiędzy inwestorem Galerii, firmą NRC sp. z o.o. a ogólnopolską siecią sklepów MarcPol.

 

MarcPol to kolejny, po klubie Fitness Pure, duży najemca Galerii Zabrze, która planuje swoje otwarcie w roku 2013. Cztero-kondygnacyjny budynek Galerii, zlokalizowany w samym centrum Zabrza, przy ulicach Barbary/Wolności, będzie miał 9 tys. mkw., z czego 7 tys. mkw. to powierzchnia handlowo-usługowa.

 

Cieszymy się, iż udało nam się podpisać umowę z dużą, polską siecią handlową, jaką jest MarcPol. Galeria Zabrze znajdująca się w samym sercu miasta, będzie jednym z najlepiej położonych obiektów handlowo- usługowych w Zabrzu. Obecność dobrze zaopatrzonego sklepu, gdzie nasi Klienci będą mogli dokonywać codziennych zakupów, w drodze do domu, to z pewnością ogromny atut naszej Galerii. – mówi Agata Szelwach-Wydra – przedstawiciel inwestora, firmy NRC sp. z o.o.

REKLAMA

 

MarcPol najmie powierzchnię 1565 m kw na poziomie –1 Galerii. Jest to bardzo wygodna lokalizacja dla przyszłych Klientów, gdyż na tym samym poziomie zaczyna się wielopoziomowy parking.

Obecnie MarcPol jest największą polską siecią handlową, zbudowaną w całości na polskim kapitale. W jej skład wchodzą zarówno duże centra handlowe o powierzchni ponad 4000 m2, supermarkety, jak i mniejsze sklepy, w których stali Klienci robią codzienne zakupy.Galerią Zabrze zarządzać będzie firma DTZ, również odpowiedzialna za przygotowanie Centrum do otwarcia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA