Pepco w parku handlowym Zgoda w Świętochłowicach

Pepco w parku handlowym Zgoda w Świętochłowicach

śląskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Sieć Pepco wynajęła ponad 400 mkw. w parku handlowym Zgoda w Świętochłowicach. W negocjacjach z nowym najemcą, inwestora, firmę Budecon, reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. Otwarcie parku handlowego Zgoda zaplanowano na koniec listopada.
Pepco to firma działająca w Polsce od 2000 roku. Dysponuje siecią dyskontów oferujących odzież oraz artykuły przemysłowe, która liczy ponad 600 sklepów na terenie kraju oraz 150 sklepów na pozostałych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Holding Pepkor, właściciel firmy, planuje otwierać kolejne sklepy w Polsce oraz w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej m.in. na Słowacji, Rumunii, Czechach oraz na Węgrzech i rozszerzyć swoją działalność na pozostałe kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Sklep Pepco w parku Zgoda zajmie ok. 405 mkw.
Park handlowy Zgoda budowany jest na granicy miasta Świętochłowice z Rudą Śląską. Całkowita powierzchnia najmu w obiekcie wynosi 2 000 mkw. W centrum będą znajdować się sklepy z branży odzieżowej, obuwniczej oraz drogeryjnej, a także elektromarket Media Expert. Klienci będą mogli skorzystać z parkingu na ok. 130 samochodów. Otwarcie parku handlowego planowane jest na koniec listopada tego roku.
REKLAMA
Budecon jest przedsiębiorstwem budowlanym z ponad 20-letnim stażem, wyspecjalizowaliśmy się w budowach obiektów handlowo-usługowych i produkcyjnych. Z uwagi na wymogi rynku podjęliśmy decyzję o stworzeniu własnej marki obiektów handlowych pod logiem B7, której pierwszymi inwestycjami będą Parki Cydr w Radzionkowie i Zgoda w Świętochłowicach. Dobraliśmy ich lokalizację tak, aby zagwarantować łatwy dostęp dla klienta zarówno pieszego, jak i mobilnego. To także interesujące miejsca dla najemców. Naszym założeniem jest stworzyć obiekty handlowe z rozpoznawalnym logiem, zrzeszającym lokalnych przedsiębiorców i znane marki – mówi Zygmunt Pucharski, Prezes Zarządu w przedsiębiorstwie Budecon S.A.
Park handlowy Zgoda w Świętochłowicach to bardzo atrakcyjne miejsce dla nowych najemców. Cieszymy się, że jednym z nich jest firma Pepco. Obecność sklepu tej sieci w parku Zgoda znacznie wzbogaci ofertę handlową całego obiektu. Ostatnio podpisano tu także umowę najmu na butik odzieżowy, wkrótce sfinalizujemy kolejne transakcje – mówi Tomasz Lipiński, negocjator w dziale powierzchni handlowych w firmie Cushman & Wakefield.
Inwestorem parku handlowego Zgoda jest przedsiębiorstwo inżynieryjno-budowlane.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA