[śląskie] Wybrano generalnego wykonawcę Marcredo Center Zawiercie

[śląskie] Wybrano generalnego wykonawcę Marcredo Center Zawiercie

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Spółka elbfonds Development, inwestor wielkopowierzchniowego obiektu handlowego marcredo Center w Zawierciu ogłosił wybór Generalnego Wykonawcy projektu, którym została Korporacja Budowlana Doraco, należąca do ścisłego grona liczących się generalnych wykonawców w Polsce. Rozpoczęcie budowy zaplanowano na I kwartał 2015 roku.

 

Marcredo Center Zawiercie, o powierzchni najmu ok. 19.500 mkw. to pierwszy wielkopowierzchniowy obiekt handlowy w Zawierciu, powstający przy ulicy Wojska Polskiego. Oferta centrum będzie adresowana zarówno do mieszkańców Zawiercia, jak i całego powiatu zawierciańskiego. Projekt architektoniczny połączy funkcje galerii handlowej ze sklepami dostępnymi od wewnętrznego pasażu, z parkiem handlowym, posiadającym osobne wejścia do sklepów od strony parkingu.

 

Koncepcja wynajmu zakłada ofertę handlowo-usługową z dobrze rozpoznawalnymi na rynku, silnymi najemcami strategicznymi, znanymi polskimi i zagranicznymi sieciami handlowymi oraz atrakcyjnymi sklepami lokalnych przedsiębiorców. Klienci będą mogli na terenie jednego obiektu zrobić zakupy, skorzystać z oferty gastronomicznej i spędzić wolny czas. Najemcami będą: supermarket spożywczy, sklep z elektroniką użytkową i AGD oraz salony znanych marek odzieżowych. Inwestor wybuduje ok. 630 miejsc parkingowych.

 

Miasto powiatowe Zawiercie leży w województwie śląskim, ok. 45 km na północny wschód od Katowic, na trasie wielu szlaków turystycznych prowadzących na Jurę Krakowsko-Częstochowską. Zawiercie jako ważny ośrodek przemysłowy pełni nadrzędną funkcję administracyjną i zaopatrzeniową dla ok. 125 000 mieszkańców.

 

Za komercjalizację marcredo Center Zawiercie odpowiada międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA