MLP zbuduje kolejne magazyny dla MAKRO

MLP zbuduje kolejne magazyny dla MAKRO

śląskie/Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
MLP Group podpisało nowe umowy z siecią MAKRO Cash & Carry Polska, zgodnie z którymi dostarczy dwa kolejne obiekty magazynowe w Czeladzi oraz we Wrocławiu. Ich łączna powierzchnia wyniesie 17,2 tys. mkw.
Zgodnie z nowymi umowami MLP Group przygotuje dla sieci MAKRO Cash & Carry Polska dwa kolejne obiekty magazynowe o łącznej powierzchni około 17,2 tys. mkw. Pierwszy z nich powstanie na Górnym Śląsku w okolicy Czeladzi, a jego powierzchnia wyniesie 8,6 tys. mkw. Drugi obiekt będzie zlokalizowany w pobliżu Wrocławia, a jego powierzchnia wyniesie również 8,6 tys. mkw. 
Tym samym MLP Group rozszerzyło współpracę z siecią MAKRO Cash & Carry Polska. W efekcie zawarcia dodatkowych kontraktów liczba obiektów magazynowych zwiększyła się z jednego do trzech.  Ich łączna powierzchnia magazynowa wyniesie około 27,3 tys. mkw. Pierwsza umowa z MAKRO Cash & Carry Polska została zawarta przez MLP Group w połowie września br. Zgodnie z jej warunkami deweloper dostarczy sieci handlowej obiekt magazynowy o powierzchni 10,1 tys. mkw. terenie parku logistycznego MLP Pruszków II. 
REKLAMA
Rozszerzenie współpracy z jednym z największych koncernów handlowych na świecie jest dla nas bardzo ważne. Z jednej strony potwierdza bardzo dużą atrakcyjność naszej oferty. To przekłada się na systematyczne pozyskiwanie nowych kontraktów i stały wzrost wartości naszej grupy. Z drugiej strony jesteśmy dumni, że możemy wspierać MAKRO Cash & Carry Polska w budowie sieci magazynów – podkreślił Radosław T. Krochta, prezes zarządu MLP Group S.A. 
Wszystkie zakontraktowane przez MAKRO Cash & Carry Polska obiekty będą wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w tym system chłodnictwa oparty na technologii C02, zapewniające m.in. niskie zużycie energii oraz wysoki poziom ochrony środowiska naturalnego. Przekazanie gotowych magazynów planowane jest w pierwszym półroczu 2017 roku. 
Najwyższy standard wyposażenia w tych nowoczesnych obiektach, pozwoli nam jeszcze bardziej poprawić jakość naszych usług w segmencie HoReCa, w  którym już osiągnęliśmy wiodącą pozycję na rynku i chcemy dążyć do jeszcze większej satysfakcji naszych klientów – komentuje Eric Poirier, prezes zarządu MAKRO Cash & Carry Polska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA