CRH Żagiel Dom: Kup mieszkanie 15 tysięcy taniej

CRH Żagiel Dom: Kup mieszkanie 15 tysięcy taniej

Lublin
REKLAMA

15 tysięcy złotych mniej zapłacą nowi nabywcy, którzy zdecydują się w marcu na zakup mieszkania przy ul. Pogodnej 36 w Lublinie. Taką promocję przygotował deweloper CRH Żagiel Dom – spółka należąca do  lubelskiej grupy kapitałowej CRH ŻAGIEL.

 

Oferta dotyczy 15 największych 3-pokojowych mieszkań, o metrażu od  65,9 mkw. do 68,4 mkw. Chętni mogą wybrać lokal z 19 dostępnych w ofercie. Ceny promocyjne zaczynają się już od 278 000 zł za mieszkanie.

 

- Aby skorzystać ze zniżki, wystarczy zarezerwować mieszkanie do końca marca. To atrakcyjna oferta, która pozwoli nabywcom wybrać mieszkania o większym metrażu dzięki uzyskaniu wyższej zdolności kredytowej – mówi Jacek Bernach prezes CRH Żagiel Dom.

 

W trzypiętrowym budynku, który powstaje u zbiegu ulic: Krańcowej i Pogodnej łącznie będzie 94 mieszkań oraz 85 garaży podziemnych. Planowany termin zakończenia inwestycji to III kwartał 2013 r.

 

REKLAMA

Blok powstający przy ul. Pogodnej 36 jest dobrze skomunikowany z centrum miasta, ponieważ znajduje się blisko największych ulic Lublina. Dodatkowym atutem jest bliskie położenie centrów handlowych takich jak: MAKRO, OBI, GALERIA LUBELSKA, STOKROTKA oraz pawilonów handlowo-usługowych oraz targowisk.

 

Inwestycja będzie otoczona zielenią. Z myślą o przyszłych lokatorach, CRH Żagiel Dom, zadba o posadzenie drzew, krzewów oraz trawników. Zbuduje także plac zabaw dla dzieci.

 

To drugi etap inwestycji przy ul. Pogodnej 36 w Lublinie. Pierwszy,  obejmował adaptację byłego hotelu „Polonia”. Powstało tam 110 mieszkań jedno- i dwupokojowych, 19 garaży oraz 3 lokale biurowe.

 

- W pierwszym etapie, w niecałe trzy miesiące sprzedaliśmy większość mieszkań. To prawdziwy rekord. Od początku nowego roku obserwujemy również wzmożone zainteresowanie mieszkaniami, które powstają w drugim etapie inwestycji – mówi prezes Jacek Bernach.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA