Mieszkania dla Młodych na Pogodnej 36

Mieszkania dla Młodych na Pogodnej 36

Lublin
REKLAMA

Program Mieszkanie dla Młodych to nowa forma rządowego dofinansowania zakupu lub budowy nieruchomości, pochodzących wyłącznie z rynku pierwotnego. Warunki te spełniają mieszkania dewelopera CRH Żagiel DOM przy ulicy Pogodnej.


- Najtrudniejszym warunkiem jaki mieszkanie musi spełnić w programie MdM są limity cen za mkw. Aktualnie
średni koszt mkw. w Lublinie wynosi około 4,7 tys. zł. Dla porównania cena mkw. jaką ustalono dla naszego miasta w programie nie może przekroczyć 4230 zł. To sprawia, że takie mieszkania w swojej ofercie mają nieliczni deweloperzy – podkreśla Marcin Rogowski z biura nieruchomości HomePlace.

REKLAMA


Nieruchomości w ramach programu Mieszkania dla Młodych można kupić u lubelskiego dewelopera CRH Żagiel DOM. Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Pogodnej to trzypiętrowy budynek mieszkalny, w którym są 94 lokale oraz 85 garaży podziemnych. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się supermarkety takie jak Makro, OBI czy Galeria Lubelska, a wkrótce zostanie otwarte największe centrum handlowe w regionie, czyli Felicity. Dodatkowym atutem jest dojazd do centrum, który nie zajmie więcej niż 10 minut.

- Aktualnie w sprzedaży mamy jeszcze mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 54 do 68,4 mkw. Wokół kompleksu powstały enklawy drzew i krzewów, alejki spacerowe oraz plac zabaw dla dzieci mówi Sylwia Dołęgowska z CRH Żagiel DOM.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA