DODAJ

Słoneczna Popielówka – w podkrakowskich Zielonkach powstaje osiedle na ponad 50 mieszkań [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Zielonki
Słoneczna Popielówka – w
Mariusz Bartodziej
2019-09-10 08:46:06
Krakowski deweloper podzielił inwestycję na dwa etapy. Ruszył już z realizację pierwszego. Docelowo zbuduje czternaście budynków z 52 dwupoziomowymi lokalami o metrażach sięgających ponad 100 metrów kwadratowych. Na start oferuje 24 mieszkania.

Słoneczny Prądnik Sp. z o.o. Inwestycje Sp. k. oddał w ubiegłym roku do użytku dwuetapowe osiedle przy ul. Glogera na krakowskim Prądniku Białym. Kolejny projekt zaplanował w Zielonkach przy ulicy Na Popielówkę. Budowę rozpoczął w lipcu. Chce przekazać nabywcom pierwsze mieszkania na przełomie października i listopada 2020 roku.

Budynki otrzymały nowatorską bryłę o wysokich walorach estetycznych, wykończoną materiałami wysokiej jakości z zachowaniem podwyższonego współczynnika izolacyjności termicznej przegród zewnętrznych budynku. Płaski dach podkreśla prostotę i współczesny wyraz projektowanej zabudowy – przekonuje inwestor.

materiały inwestora


24 mieszkania na start

Na Słoneczną Popielówkę złoży się czternaście dwupiętrowych budynków: dwanaście cztero- i dwa dwulokalowe. Znajdą się w nich 52 dwupoziomowe apartamenty. Te zlokalizowane na parterze będą posiadać ogródki i zewnętrzne miejsca postojowe, a te na piętrze – 18-metrowe tarasy, balkony i 20-metrowe, wbudowane garaże. Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,6-2,8 m. Osiedle będzie ogrodzone, z bramą wjazdową sterowaną automatycznie.

Deweloper ruszył 1 września ze sprzedażą pierwszego etapu. Oferuje w ramach niego 24 mieszkania. Połowa z nich ma metraż 66,57, a pozostałe 114,49 mkw. Ceny wynoszą od 390 000 do 510 000 zł (4 324-6 159 zł/mkw.).

Więcej wizualizacji w galerii.