REKLAMA

Opinie o Biurowce Brama Portowa (16)

Napisz komentarz
Orzech
Biurowiec Brama Portowa II w Szczecinie otrzymał certyfikat LEED na poziomie Platinum. To drugi obiekt w mieście, który przeszedł certyfikację w systemie LEED. Budynek Brama Portowa II został oceniony pozytywnie m.in. pod względem optymalizacji wydajności systemu wentylacji, komfortu cieplnego oraz dostępu do naturalnego światła.

Więcej: http://www.eurobuildcee.com/index.php?p ... ma-portowa
R77
PKO BP w Bramie Portowej
Ewa Andrzejewska | 14 marca 2014

PKO BP w Bramie Portowej

PKO BP otworzy oddział banku oraz punkt obsługi klienta domu maklerskiego w Bramie Portowej. Bank podpisał umowę najmu 1090 mkw. powierzchni handlowej w szczecińskim budynku.

http://www.eurobuildcee.com/index.php?p ... e-portowej
Orzech
ING Bank Śląski wprowadzi się do Bramy Portowej

ING Bank Śląski został nowym najemcą Bramy Portowej w Szczecinie. Zajmie on 1,6 tys. mkw. powierzchni w budynku Brama Portowa I.

Więcej: http://eurobuildcee.com/?page=news&id=1 ... -portowej-
Orzech
Deloitte w kompleksie Brama Portowa I

SwedeCenter informuje, że firma Deloitte podpisała umowę najmu na 380 mkw. powierzchni biurowej w budynku Brama Portowa I w Szczecinie.

Więcej: http://www.propertynews.pl/biura/deloit ... 19807.html
Orzech
Genpact dołączył do najemców Bramy Portowej

Szczeciński biurowiec Brama Portowa zrealizowany przez firmę Swedecenter ma nowego najemcą. Do budynku wprowadził się Genpact działający w branży zarządzania biznesem i oferowania technologii - pisze gazeta.pl.

Więcej: http://www.propertynews.pl/biura/genpac ... 17752.html
Kajtman
SwedeCenter informuje, że podpisała umowę z firmą LUX MED, liderem rynku prywatnej opieki medycznej w Polsce, na wynajem 800 metrów kwadratowych powierzchni w budynku „Poczty” w kompleksie biurowym Brama Portowa w Szczecinie. Otwarcie pierwszej w mieście placówki działającej pod marką LuxMed planowane jest latem tego roku.

pokaz-artykul.png
Orzech
Firma Hochtief Polska wybudowała kompleks biurowy w centrum Szczecina. Otwarcie obiektu przez inwestora miało miejsce wczoraj, 8 listopada.

Realizacja projektu dla firmy SwedeCenter obejmowała budowę w ścisłym centrum Szczecina, przy pl. Bramy Portowej nowoczesnego kompleksu biurowego, który składa się z dwóch niezależnych budynków: Bramy Portowej I i Bramy Portowej II - czytamy na portalu terenyinwestycyjne.info


pokaz-artykul.png
Kajtman
Zakończyła się budowa kompleksu biurowego Brama Portowa w Szczecinie. Otwarcie inwestycji nastąpi 8 listopada br.

Realizacja projektu obejmowała budowę kompleksu biurowego, który składa się z dwóch niezależnych budynków: Bramy Portowej I i Bramy Portowej II.

Brama Portowa I to sześciokondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 4,5 tys. mkw. Natomiast Brama Portowa II składa się z 7 kondygnacji o łącznej powierzchni ponad 8 tys. mkw.

pokaz-artykul.png
Topbiura.pl
W dniu 22 lutego br. na budynkach Bramy Portowej, nowo budowanym kompleksie biznesowym w centrum Szczecina, zawieszono symboliczną wiechę. Tym samym, po 15 miesiącach prowadzenia prac budowlanych, zakończono realizację stanu surowego obiektów...

pokaz-artykul.png
Orzech
Kawiarnia sieci Starbucks została pierwszym najemcą Bramy Portowej I w Szczecinie. Deweloperem tej inwestycji jest firma SwedeCenter. Starbucks otworzył w tym roku w Polsce osiem lokali, z czego pięć w centrach handlowych.


pokaz-artykul.png
Kajtman
Jeszcze w tym roku budynki kompleksu biurowego Brama Portowa w Szczecinie osiągną stan surowy. - Do końca lipca zakończą się roboty przy realizacji stanu "zero" budynków. Dodatkowo rozpoczęliśmy już realizację konstrukcji poziomu parterów - mówi Gazecie Wyborczej Szczecin Maria Piłat, pełnomocnik zarządu spółki Hochtief, która jest generalnym wykonawcą inwestycji.

pokaz-artykul.png
Kajtman
16592_1000x.jpg


16593_1000x.jpg


16594_1000x.jpg


16595_1000x.jpg


16596_1000x.jpg
Anna Maria
Już wkrótce, zaniedbany teren u zbiegu al. Niepodległości i ul. Wyszyńskiego w Szczecinie zmieni diametralnie swoje oblicze. W centrum Szczecina, przy Bramie Portowej spółka deweloperska SwedeCenter zamierza wybudować - dwa wielkie i nowoczesne budynki biurowe "Brama Portowa". Wieżowce zaprojektowała pracownia architektoniczna T-33 Architekci z Gdyni.

16595.big.jpg

Inwestycja pn. "Brama Portowa" to dwa budynki biurowe klasy A. Budynki wypełnią narożniki Placu Bramy Portowej, tworząc kameralne i prestiżowe dominanty przy ul. Wyzwolenia. Z cała pewnością można powiedzieć, iż jest to ścisłe śródmieście Szczecina. Pierwszy z biurowców (Brama Portowa I) liczyć ma 6 800 mkw. powierzchni biurowej klasy A oraz 1 500 mkw. powierzchni usługowej. Brama Portowa I będzie miała sześć kondygnacji. Na piętrach zlokalizowane będą biura, natomiast na parterze powstanie kawiarnia oraz punkt pocztowy, a pod ziemią - parking dla 33 samochodów. Obiekt Brama Portowa II zajmie 4 000 mkw. powierzchni biurowej oraz 560 mkw powierzchni usługowej. Budynek będzie miał pięć kondygnacji i jedną podziemną na 24 miejsca parkingowe. Na piętrach mieścić się mają biura, a na parterze restauracje.

Biurowce charakteryzować się będą nowoczesną architekturą, wysoką jakością wykonania oraz pełnym zapleczem technicznym, co gwarantować ma prestiż i funkcjonalność. Elastyczny podział i aranżacja poszczególnych kondygnacji pozwoli dopasować wielkość pomieszczeń do zróżnicowanych potrzeb najemców.

Inwestycja powinna zostać oddana do użytku w 2012 roku.
Anna Maria
Wedle planu w 2012 roku w centrum Szczecina powstaną dwa wielkie i nowoczesne budynki biurowe "Brama Portowa".
REKLAMA