REKLAMA

Opinie o Biurowiec Lastadia Office (6)

Napisz komentarz
Orzech
Inwestor biurowca Lastadia Office w Szczecinie złożył wniosek o pozwolenie na użytkowanie - donosi gs24.pl. Na pozwolenie czekają już najemcy, m.in. home.pl.

pokaz-artykul.png
aszatkowska
30670_1000x.jpg


Do końca stycznia ma zostać wylany strop ostatniej szóstej kondygnacji, w lutym stan surowy zamknięty. Inwestor planuje oddać obiekt do użytku w październiku.
Orzech
W 2012 roku szczecińska spółka SGI Baltis odda do użytku dwa biurowce - dowiedział się portal Propertynews.pl. W III kwartale przyszłego roku ma być gotowy projekt Lastadia Office, budowany w Szczecinie, przy ul. Zbożowej.

pokaz-artykul.png
Jan Augustynowski
Ale czad!! To obok wygląda jak wrocławskie Muzeum Narodowe :)
Anna Maria
Na terenie Łasztowni, historycznej dzielnicy Szczecina już wkrótce powstanie biurowiec "Lastadia Office". Będzie to nowoczesny, sześciopiętrowy budynek o łącznej powierzchni pomieszczeń biurowych ok. 11,5 tys. mkw. Architektura obiektu nawiązywać ma do przedwojennej zabudowy rejonu Śródodrza. Projekt biurowca stoworzyła szczecińska pracownia Orłowski, Szymański – Architekci. Planowane zakończenie prac to III kwartał 2012 r.

10377.fullsize.jpg

Inwestycja zlokalizowana będzie przy ul. Spichrzowej, co umożliwi także odtworzenie dawnej ul. Zbożowej. Projekt budowli zakłada stworzenie nieregularnej wysokości elewacji od 15 do 22 m oraz połączenie cegły klinkierowej z nowoczesnymi fasadami ze szkła i aluminium. Wejście do biurowca umiejscowione będzie od frontu oraz z tyłu. Ponadto powstanie też parking dla pracowników. Warto wspomnieć, iż nazwa nowego szczecińskiego biurowaca - "Lastadia Office" to łacińskie określenie Łasztowni.
Inwestycję o wartości około 70 mln zł realizuje deweloper SGI Baltis.
Anna Maria
W Szczecinie na terenie Łasztowni, historycznej dzielnicy Szczecina powstaje biurowiec o nazwie Lastadia Office. Będzie to nowoczesny, sześciopiętrowy budynek o łącznej powierzchni pomieszczeń biurowych ok. 11, 5 tys. mkw. Architektura obiektu nawiązywać ma do historycznej, przedwojennej zabudowy rejonu Śródodrza. Projekt biurowca stoworzyła szczecińska pracownia Orłowski, Szymański – Architekci. Planowane zakończenie prac to III kwartał 2012 r.
REKLAMA