[Szczecin] Nowe mieszkania przy Kusocińskiego gotoweźródło: Materiały inwestora

[Szczecin] Nowe mieszkania przy Kusocińskiego gotowe

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Gorzowska firma Budnex uzyskała prawomocne pozwolenie na użytkowanie II etapu osiedla przy ul. Kusocińskiego. Dzięki temu nowo powstające osiedle wzbogaciło się o kolejne 50 mieszkań. W położonej w śródmieściu inwestycji docelowo powstaną cztery budynki wielorodzinne ze 175 lokalami. Pierwsi właściciele już odebrali klucze do swoich nowych mieszkań.
Inwestycja przy ul. Kusocińskiego to wielorodzinny kompleks mieszkalny, zlokalizowany zaledwie kilka minut drogi od Bramy Portowej i ścisłego centrum Szczecina. Mimo że jest to pierwsza inwestycja firmy Budnex w Grodzie Gryfa, to realizowane osiedle cieszy się dużym powodzeniem. – Kusocińskiego to przykład inwestycji, która łączy w sobie świetną lokalizacje i funkcjonalne układy mieszkań. Wszystko to razem powoduje, że w każdym z realizowanych budynków pozostały nam już tylko pojedyncze wolne nowe mieszkania w Szczecinie – mówi Wiesław Kulpiński z biura sprzedaży Budnex. – Kolejne dwa budynki zostaną oddane do użytku do końca tego roku. Znajdą się w nich 73 mieszkania. Ich budowa jest już bardzo zaawansowana i w dużej mierze sprowadza się do prac wykończeniowych wewnątrz budynków – dodaje. Po sąsiedzku, przy ul. Lewandowskiego deweloper realizuje jeszcze jedną inwestycję ze 119 mieszkaniami. Ten budynek zostanie oddany do użytku w drugiej połowie 2018 roku. Tu nadal dostępne są mieszkania o metrażach od 52 do 75 mkw. 
Kompleks przy Kusocińskiego gotowy jest już w połowie. Cała inwestycja składać się będzie z czterech budynków, w którym znajdą się mieszkania jedno dwu, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 34 do 75 mkw. Do lokali przynależą obszerne, sięgające nawet 13 mkw. balkony, a część parterowych mieszkań ma własne ogródki. W podziemiach budynków inwestor zaprojektował jedno i dwustanowiskowe garaże oraz komórki lokatorskie. W ramach osiedla powstaną również miejsca parkingowe po obu stronach drogi wewnętrznej. Na terenie inwestycji powstanie również plac zabaw. Warto też dodać, że w sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy, apteka i szkoła, a dzięki rozwiniętej komunikacji miejskiej łatwo stąd dostać się w każde miejsce Szczecina. 
Szczecińskie osiedle to nie jedyna inwestycja gorzowskiego dewelopera w województwie zachodniopomorskim. Budnex prężnie działa również nad brzegiem Bałtyku. W Dziwnówku deweloper realizuje kompleks wypoczynkowy Porta Mare Słoneczne Tarasy oraz Porta Mare Wellness & SPA. Ponadto niedawno firma rozpoczęła budowę swojego najnowszego nadmorskiego projektu Porta Mare Baltica w Kołobrzegu. Prócz tego deweloper buduje jeszcze w Gorzowie, Zielonej Górze i Poznaniu.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA