[Szczecin] Drugi etap osiedla przy ul. Lewandowskiego w Szczecinie z pozwoleniem na budowęźródło: Materiały inwestora

[Szczecin] Drugi etap osiedla przy ul. Lewandowskiego w Szczecinie z pozwoleniem na budowę

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Gorzowska firma Budnex uzyskała pozwolenie na budowę drugiego etapu osiedla przy ul. Lewandowskiego w Szczecinie. W ramach projektu powstaną 104 mieszkania. Ich budowa ruszy jeszcze w tym roku. Lokale będą gotowe do odbioru pod koniec 2019 r.
Inwestycja przy ul. Lewandowskiego to część większego kompleksu mieszkalnego, który powstaje w centrum Szczecina, kilka minut drogi od Bramy Portowej. Firma Budnex po sąsiedzku przy ul. Kusocińskiego oddała już do użytku przeszło 100 mieszkań. Kolejne powstają. – Drugi etap inwestycji przy ul. Lewandowskiego to odpowiedź na oczekiwania naszych klientów, którzy poszukują w centrum Szczecina niedużych mieszkań. W zaprojektowanym budynku powstaną 104 lokale dwu i trzypokojowe o powierzchni od 37 do 56 mkw. To metraże i układy pomieszczeń, o które najczęściej pytają nasi klienci – mówi Wiesław Kulpiński, kierownik sprzedaży Budnex w Szczecinie. – Do końca roku w tej lokalizacji oddamy do użytku jeszcze 70 mieszkań. Zdecydowana większość z nich ma już swoich właścicieli – dodaje. Za projekt nowego budynku odpowiada gorzowski architekt Piotr Wiśniewski. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Budnex Deweloper. Zaprojektowany budynek ma cztery klatki schodowe i tylko trzy piętra. Pomimo tego każda z klatek schodowych wyposażona jest w windę. Do wszystkich mieszkań przynależą balkony lub tarasy. Największe z nich sięgają blisko 14 mkw. Pod całym budynkiem znajdzie się hala garażowa. Dodatkowo inwestor przewidział miejsca parkingowe przy drodze oraz plac zabaw na terenie osiedla.
Za ogromnym powodzeniem jakim się cieszą mieszkania Budnex w tym miejscu bezspornie stoi lokalizacja inwestycji. Osiedle położone jest w bardzo atrakcyjnej okolicy, pośród nowopowstającej zabudowy wielorodzinnej. W sąsiedztwie są uczelnie wyższe, a także sklepy, apteka i szkoła. Dzięki rozwiniętej komunikacji miejskiej łatwo również dostać się stąd w każde miejsce Szczecina.
W województwie zachodniopomorskim firma najbardziej znana jest ze swoich nadmorskich inwestycji. W Dziwnówku deweloper realizuje kompleks wypoczynkowy Porta Mare, z którego aktualnie w realizacji są inwestycje Porta Mare Słoneczne Tarasy oraz Porta Mare Wellness & SPA. W czerwcu deweloper rozpoczął budowę kolejnego projektu nad Bałtykiem. Tym razem w Kołobrzegu. Porta Mare Baltica to kompleks szesnastu kameralnych budynków, które powstaną zaledwie 750 m od plaży. 
Prócz tego deweloper buduje jeszcze w Gorzowie, Zielonej Górze i Poznaniu, a wkrótce również w kolejnych nadmorskich kurortach.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA