[Szczecin] Po mieszkanie do Azoty Arena

[Szczecin] Po mieszkanie do Azoty Arena

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Poszukujący wymarzonego M mają niepowtarzalną szansę, by w jednym miejscu i czasie zapoznać się z bieżącą ofertą szczecińskiego rynku nieruchomości. W najbliższy weekend, czyli 11 i 12 marca w Azoty Arena w Szczecinie odbędą się Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz, na których swoją ofertę zaprezentuje blisko stu wystawców.
To już dwudziesta dziewiąta edycja tej imprezy. Rokrocznie na targi przybywa rzesza odwiedzających w poszukiwaniu targowych nowości czy promocji. Wszystko po to, by kupić wymarzone mieszkanie, dom czy działkę lub poznać najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. 
Co na targach?W tym roku w Azoty Arena swoją ofertę zaprezentują przedstawiciele gmin, deweloperzy, biura nieruchomości, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe oraz przedstawiciele branży wyposażenia wnętrz. Dla odwiedzających będzie to również szansa, by sprawdzić swoją zdolność kredytową czy zapoznać się ze szczegółami procesu kredytowego. Ponadto targowi goście będą mogli zasięgnąć porad specjalistów w architektów krajobrazu, doradców finansowych, prawników, czy notariuszy. Dla wszystkich zainteresowanych ofertą mieszkań i domów z rynku wtórnego, przygotowana będzie Giełda Ofert, czyli specjalnie wydzielona strefa targowa umożliwiająca zapoznanie się z bieżącą ofertą nieruchomości rynku wtórnego. Organizator przygotował też coś specjalnego dla rodziców, którzy na targi przyjdą ze swoimi pociechami. Na najmłodszych zwiedzających czekał będzie opiekun i specjalny kącik zabaw, a dla ich rodziców elegancka kawiarenka targowa. 
Co przygotowali wystawcy?Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz Home Arena nie mogą obejść się bez specjalnych ofert przygotowanych z tej okazji. Dlatego właśnie towarzyszy im akcja gorących ofert Hot Deals, dzięki którym można sporo zaoszczędzić. Taką propozycję przygotowała między innymi firma Budnex, realizująca inwestycje przy ul. Kusocińskiego i Lewandowskiego. – W związku z targami przygotowaliśmy specjalną ofertę dla klientów poszukujących dużych mieszkań w śródmieściu. Zyskać można nawet 14 tys. zł, a mieszkania będą gotowe do odbioru jeszcze w tym roku – mówi Monika Golec z firmy Budnex. – W ofercie są również lokale dostępne w programie MdM z dopłatą z puli środków na 2018 rok. Dzięki temu do własnego M można wprowadzić się jeszcze w tym roku, a my jako inwestor poczekamy na środki do 2018 roku. Nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami czy zabezpieczeniami dla kupującego – dodaje. Przy ul. Kusocińskiego deweloper realizuje cztery budynki, w których znajdzie się łącznie 176 mieszkań. Ponadto, po sąsiedzku, przy ul. Lewandowskiego w pierwszym realizowanym etapie inwestycji wybudowanych zostanie 119 lokali. W ofercie nadal dostępne są lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 35 do 75 mkw. Wszystkie z obszernymi balkonami sięgającymi nawet 15 mkw.  
Targi nieruchomości to również premiery nowych inwestycji. Po raz pierwszy podczas targów zaprezentowane zostanie osiedle Patio Verde realizowane przez firmę Vastbouw. – W marcu rozpoczynamy budowę i sprzedaż naszego najnowszego projektu czyli osiedla Patio Verde przy ul. Łukasińskiego. Łącznie w tym miejscu powstaną 54 mieszkania z garażami w kondygnacji podziemnej – mówi Tomasz Druciarek, członek zarządu Vastbouw. Oprócz premierowej inwestycji, deweloper przygotował również specjalną ofertę na osiedle Natural Park. Każdy klient kupujący mieszkanie w tej inwestycji otrzyma garaż gratis. 
Hala Azoty Arena dostępna będzie dla odwiedzających 11 i 12 marca w godzinach od 10 do 17. Zarówno wstęp na targi jak i parking są dla zwiedzających bezpłatne. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawują Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Prezydent Miasta Szczecina. Więcej informacji o imprezie można znaleźć na stronach organizatora.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

LCube inwestuje pod Wrocławiem. Wybuduje Logistic Park Wrocław
Kolejny inwestor zdecydował się na ulokowanie swojego parku magazynowo-logistycznego w aglomeracji w...
Centrum Praskie Koneser w Warszawie zostanie sprzedane
Znajdujące się na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek, w samym centrum dzielnicy Stara Praga,...
Niemiecki koncern BSH rozszerza produkcję we Wrocławiu. Będą nowe miejsca pracy
Jeden z największych niemieckich koncernów zwiększy zatrudnienie w swojej fabryce w stolicy Dolnego...
Lidl otwiera kolejny sklep pod Wrocławiem
Lidl otwiera kolejny sklep w aglomeracji wrocławskiej. W czwartek, 5 sierpnia o godz. 6 otworzy swoj...
Rynek powierzchni biurowych w Warszawie w II kw. 2021 roku
Jak będą wyglądać biura, gdy skończy się pandemia? Na warszawskim rynku biur, po pięciu kwartałach k...
Średnia cena ofertowa mieszkań w Warszawie przekroczyła 12 tysięcy złotych
Na koniec czerwca 2021 roku po raz pierwszy w historii cena metra kwadratowego mieszkania pozostając...
Coraz bliżej rozbiórki kontrowersyjnego budynku Solpolu w centrum Wrocławia
Wykonano kolejny krok w celu rozbiórki kontrowersyjnego budynku Solpolu w samym centrum Wrocławia. 3...
Kraków nadal najatrakcyjniejszym i największym regionalnym rynkiem biurowym w Polsce
Według raportu "Office Occupier": Rynek biurowy w Krakowie” firmy doradczej Cresa, wolumen transakcj...
Nowy właściciel rozbuduje akademik przy ulicy Prusa. Zakupił też działkę pod nową inwestycję
Nuveen Real Estate i europejska spółka mieszkaniowa Value One, Eagle JVCo, kupiła od spółek zależnyc...
Dolny Śląsk: Ruszyła budowa I etapu wielkiej inwestycji w Sycowie [WIZUALIZACJE]
Wiodący deweloper powierzchni komercyjnych Hillwood rozpoczął budowę pierwszej hali w nowym projekci...