Osiedle Lewandowskiego w Szczecinie szybko się sprzedajeźródło: Materiały inwestora

Osiedle Lewandowskiego w Szczecinie szybko się sprzedaje

Szczecin
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Wystarczyły dwa tygodnie od wprowadzenia inwestycji do sprzedaży, by klienci zarezerwowali 30 proc. mieszkań na nowym etapie Osiedla Lewandowskiego w Szczecinie. W nowym budynku powstanie 140 lokali. Prace nad jego realizacją już trwają. Za inwestycje odpowiada gorzowski Budnex. Mieszkania będą gotowe do odbioru w połowie 2021 r.
Osiedle Lewandowskiego cieszy się sporym powodzeniem ze względu na jego atrakcyjną lokalizację w centrum Szczecina oraz bliskie sąsiedztwo uczelni wyższych. W ramach trzeciego etapu inwestycji powstanie 140 lokali. – Klienci bardzo polubili tą lokalizację, a każdy z poprzednich etapów cieszył się sporym zainteresowaniem. Jednakże liczba chętnych na mieszkania w nowym budynku od samego początku uruchomienia sprzedaży, przerosła nasze oczekiwania – mówi Mateusz Szymański z biura sprzedaży Budnex w Szczecinie. – W nowym budynku znajdziemy lokale o powierzchni od 37 do 75 mkw. Wszystkie z balkonami. Mimo tak dużego zainteresowania nadal dostępne są jeszcze małe metraże – dodaje. W ramach tego etapu inwestycji powstaną lokale jedno, dwu i trzypokojowe z aneksem kuchennym. Jeżeli jednak ktoś poszukuje większej życiowej przestrzeni, to firma Budnex umożliwia swoim klientom łączenie lokali. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaaranżować wymarzone M o powierzchni nawet 134 mkw. z dwoma lub trzema balkonami i ekspozycją na dwie strony świata. 
Za projekt architektoniczny zespołu budynków przy ul. Lewandowskiego odpowiada gorzowski architekt Piotr Wiśniewski, a generalnym wykonawcą wszystkich etapów jest firma Budnex. 
III etap inwestycji to trzypiętrowy budynek składający się z pięciu klatek. Aktualnie prowadzone są prace ziemne w ramach kondygnacji -1. Pomimo tego, że zabudowa nie jest wysoka, inwestor w każdej z klatek przewidział cichobieżną windę obsługującą również poziom podziemnej hali garażowej. Prócz samej hali, w ramach III etapu inwestycji Budnex zaplanował również realizację dodatkowych miejsc parkingowych przy drodze dojazdowej do budynku. Inwestor nie zapomniał także o najmłodszych mieszkańcach osiedla albowiem docelowo na jego terenie ma powstać plac zabaw.  
REKLAMA
Osiedle Lewandowskiego to część większego założenia urbanistycznego, które firma Budnex od kilku lat realizuje w tym miejscu Szczecina. W sumie w ostatnich dwóch latach deweloper oddał klucze do blisko 300 mieszkań w tej lokalizacji. Ostatnie zostały przekazane nowym mieszkańcom niespełna dwa miesiące temu. Jak widać po zainteresowaniu lokalizacja nie straciła na atrakcyjności, a klientów nie zraża fakt, że na wymarzone mieszkanie będzie trzeba poczekać przeszło dwa lata. 
Zespół budynków przy ul. Lewandowskiego to nie jedyna inwestycja Budnex w województwie zachodniopomorskim. Deweloper najbardziej rozpoznawalny jest dzięki swoim nadmorskich projektom w tym regionie. Wśród nich flagowa inwestycja Porta Mare Wellness & SPA i Porta Mare Słoneczne Tarasy w Dziwnówku, a także Porta Mare Baltica w Kołobrzegu.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA