Ostatni etap Osiedla Lewandowskiego w Szczecinie już w sprzedażyźródło: Materiały inwestora

Ostatni etap Osiedla Lewandowskiego w Szczecinie już w sprzedaży

Szczecin
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma Budnex wprowadziła do swojej oferty ostatni etap Osiedla Lewandowskiego w Szczecinie. Prace budowlane już trwają. W ramach tego projektu powstanie 67 mieszkań, które będą gotowe do odbioru na początku 2022 roku. 
Osiedle Lewandowskiego IV to ostatnie mieszkania Budnex w tej popularnej lokalizacji. Do tej pory deweloper oddał w tym miejscu do użytku blisko 300 lokali, ale przyszłym roku do rąk właścicieli trafią klucze do kolejnych mieszkań. – Czwarty etap inwestycji przy ulicy Lewandowskiego, to zwieńczenie naszego dużego projektu, który od kilku lat powstawał w szczecińskiej dzielnicy Nowe Miasto. Tym razem oferujemy klientom dwuklatkowy budynek z 67 mieszkaniami w najbardziej popularnych metrażach od 36 do 74 mkw. – mówi Wiesław Kulpiński, kierownik biura sprzedaży Budnex w Szczecinie. – Warto zaznaczyć, że w przyziemiu budynku znajdzie się lokal usługowy z przeznaczeniem na wielkopowierzchniowy sklep spożywczy. Tego typu usług do tej pory brakowało na osiedlu – dodaje. W ramach IV etapu Osiedla Lewandowskiego dostępne będą mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Deweloper umożliwia również łączenie mieszkań w większe lokale. Takie zmiany inwestorskie na etapie budowy nie wiążą się z dodatkowymi kosztami, a można stworzyć wymarzone M o powierzchni nawet 140 mkw., łącząc dwa lokale siedemdziesięciometrowe. Firma Budnex znana jest również z tego, że oferuje swoim klientom mieszkania z dużymi balkonami. To co wyróżni tą inwestycję, to loggie o powierzchni nawet 14 mkw., które w większości przynależeć będą do najmniejszych mieszkań. Warto jednak nadmienić, że wszystkie lokale posiadają balkony o powierzchni od 6 do 15 mkw. 
Za projekt nowego budynku odpowiada gorzowski architekt Piotr Wiśniewski, a generalnym wykonawcą jest Budnex Deweloper. Aktualnie na budowie trwają prace ziemne w związku z przygotowaniem do budowy dwupoziomowej hali garażowej pod całą inwestycją. Mieszkania w tej lokalizacji będą dostępne w cenie już od 7200 zł za mkw. 
REKLAMA
Sukces szczecińskiego osiedla Budnex po części podyktowany jest świetną lokalizacją inwestycji. Blisko stąd do ścisłego centrum miasta, dworca PKP, szkół i przedszkoli, a jednocześnie samo położenie osiedla osłania mieszkańców od zgiełku głównych miejskich ulic. 
Budnex w województwie zachodniopomorskim znany jest nie tylko ze swej szczecińskiej inwestycji, ale głównie z nadmorskich projektów. Sztandarowymi są kompleksy Porta Mare w Dziwnówku, oraz Porta Mare Baltica w Kołobrzegu. W tym roku deweloper rozpoczął realizację kolejnej nadmorskiej inwestycji. To powstający w Dziwnowie kompleks Porta Mare Marina, który składać się będzie 242 apartamentów. Inwestycja ma być gotowa w połowie 2022 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA