REKLAMA
Znaleziono 6452 wyników
Nowe Iwiny na Polnejinwestycja
Pokaż inwestycję
Nowe Iwiny na Polnej
Iwiny, Żórawina, Polna
Budynek usługowo-mieszkalny, ul. Stawowainwestycja
Pokaż inwestycję
Budynek usługowo-mieszkalny, ul. Stawowa
Wrocław, Stare Miasto, Stawowa 21-23
metraże
24 - 60 m2
Minimaxy Zarembowiczainwestycja
Pokaż inwestycję
Minimaxy Zarembowicza
Wrocław, Fabryczna, Zarembowicza
Kompleks kamienic przy ul. Szczytnickiejinwestycja
Pokaż inwestycję
Kompleks kamienic przy ul. Szczytnickiej
Wrocław, Śródmieście, Szczytnicka 29
Droga ekspresowa S8 (odcinek: Wrocław/Magnice - Kłodzko)inwestycja
Pokaż inwestycję
Droga ekspresowa S8 (odcinek: Wrocław/Magnice - Kłodzko)
Magnice
Hubska 100inwestycja
Pokaż inwestycję
Hubska 100
Wrocław, Hubska 100
metraże
29 - 41 m2
zakres cen
od 510 650 zł
S8 Kobierzyce Północ – Kobierzyce Południeinwestycja
Pokaż inwestycję
S8 Kobierzyce Północ – Kobierzyce Południe
Kobierzyce
inwestycja
Pokaż inwestycję
Żeromskiego 42
Wrocław, Żeromskiego 42
Zostaną zrealizowane kolejne nowe inwestycje drogowe w województwie łódzkimartykuł
Pokaż artykuł
Zostaną zrealizowane kolejne nowe inwestycje drogowe w województwie łódzkim
Minister Infrastruktury zatwierdził Program inwestycji dla drogi ekspresowej S12, która będzie prowadziła od węzła Kozenin na skrzyżowaniu dróg ekspresowych S12 i S74, przez Tomaszów Mazowiecki, do węzła Łódź Południe na skrzyżowaniu z autostradą A1 i S8. Rozpoczną się także prace przygotowawcze związane z realizacją obwodnicy Radomska w ciągu dróg krajowych nr 42 i 91.
Develia rozpoczyna budowę I etapu osiedla Przemyska Vita [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Develia rozpoczyna budowę I etapu osiedla Przemyska Vita [WIZUALIZACJE]
Rusza realizacja projektu Przemyska Vita, nowej inwestycji firmy deweloperskiej Develia na gdańskim Ujeścisku. Rolę Generalnego Wykonawcy będzie pełnić firma GPEC Serwis Sp. z o.o. Zakończenie zaplanowano na III kwartał 2025 roku. Firma uzyskała również pozwolenie na budowę II etapu.
Rusza realizacja kolejnego odcinka drogi ekspresowej S11artykuł
Pokaż artykuł
Rusza realizacja kolejnego odcinka drogi ekspresowej S11
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) podpisała umowę na budowę 12,5-kilometrowego odcinka S11 pomiędzy Kępnem i Siemianicami. To pierwszy z trzech odcinków 46-kilometrowej trasy, który będzie realizowany w najbliższym czasie.
Panattoni wybuduje w Łodzi gigantyczne centrum dystrybucyjne dla Media Expertartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni wybuduje w Łodzi gigantyczne centrum dystrybucyjne dla Media Expert
Kolejna wielka inwestycja w Łodzi. Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, rozpoczyna jedną z największych inwestycji na rynku – strategiczny projekt dla swojego wieloletniego partnera – marki Media Expert. W Łodzi powstanie kompleks dwóch hal o łącznej powierzchni ponad 207 000 mkw. w formule BTO (built-to-own). W centrum dystrybucyjnym pracę znajdzie ok. 300 osób, a całkowita wartość inwestycji wynosi 500 milionów złotych.
Podkarpackie: Rozbudowana zostanie DK73 między Pilznem a Brzostkiemartykuł
Pokaż artykuł
Podkarpackie: Rozbudowana zostanie DK73 między Pilznem a Brzostkiem
Do publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) wysłała ogłoszenie o przetargu na modernizację ponad 9-kilometrowego fragmentu DK73 Pilzno - Brzostek w województwie podkarpackim.
Podróżni na stacji Jawor jeszcze w tym roku zyskają lepszy dostęp do pociągówartykuł
Pokaż artykuł
Podróżni na stacji Jawor jeszcze w tym roku zyskają lepszy dostęp do pociągów
Podróżni na stacji Jawor jeszcze w tym roku zyskają lepszy dostęp do pociągów. PLK S.A. odnawiają wiaty i remontują nawierzchnię na peronach. Inwestycja, realizowana ze środków budżetowych, za ponad 4 miliony złotych prowadzona jest obok przejeżdżających pociągów.
Fundacja Damiana de Veuster planuje budowę nowego kościoła we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Fundacja Damiana de Veuster planuje budowę nowego kościoła we Wrocławiu
Fundacja Damiana de Veuster jest inwestorem, który planuje budowę kościoła z plebanią i częścią katechetyczną we Wrocławiu. Wniosek o pozwolenie na budowę został złożony do urzędu w dniu 22 lutego 2023 roku.
Niemiecki koncern BASF otwiera globalne biuro we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki koncern BASF otwiera globalne biuro we Wrocławiu
Największe przedsiębiorstwo chemiczne na świecie, niemiecki koncern BASF otwiera nowe biuro we Wrocławiu na potrzeby działalności w zakresie katalizatorów i metali szlachetnych. W grudniu 2021 roku BASF ogłosił utworzenie samodzielnej spółki zależnej, BASF Environmental Catalyst and Metal Solutions, której działalność ma koncentrować się w obszarze katalizatorów samochodowych, obrotu metalami szlachetnymi, recyklingu oraz powiązanych produktów i usług.
W Świeradowie-Zdroju na Dolnym Śląsku ruszył Elements Hotel & Spa z 291 pokojami [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Świeradowie-Zdroju na Dolnym Śląsku ruszył Elements Hotel & Spa z 291 pokojami [ZDJĘCIA]
Na Dolnym Śląsku ruszył kolejny nowy hotel. 1 sierpnia w Świeradowie-Zdroju, przy ul. Zakopiańskiej 20a otwarto Elements Hotel & Spa. Obiekt z 291 pokojami należy do sieci Górskie Resorty. To nie koniec inwestycji w tym miejscu. W drugim etapie inwestor planuje budowę Elements Apartments ze 157 apartamentami, które znajdować się będą w dwóch budynkach.
Linie lotnicze Wizz Air jesienią uruchomią dwa nowe kierunki z wrocławskiego lotniskaartykuł
Pokaż artykuł
Linie lotnicze Wizz Air jesienią uruchomią dwa nowe kierunki z wrocławskiego lotniska
Węgierski Wizz Air uruchomi kolejne nowe połączenia z wrocławskiego lotniska. Pasażerowie będą mogli polecieć do Walencji i Malagi. Rejsy dla każdego kierunku będą odbywać się trzy razy w tygodniu.
W Sopocie powstanie nowy hotel [WIZUALZIACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Sopocie powstanie nowy hotel [WIZUALZIACJE]
W Trójmieście planowana jest budowa nowego hotelu. Swoją inwestycję w Sopocie chce zrealizować polska sieć hoteli Q Hotel. Nowy obiekt ma powstać przy ulicy Haffnera 89.
Ponad 279 mln zł na zabezpieczenie kolejnego odcinka granicy z Białorusiąartykuł
Pokaż artykuł
Ponad 279 mln zł na zabezpieczenie kolejnego odcinka granicy z Białorusią
Kolejny odcinek wschodniej granicy Polski doczeka się zabezpieczenia. Elektrotim podpisał w środę, 31 stycznia, umowę z Skarbem Państwa – Komendantem Głównym Straży Granicznej na "Budowę zabezpieczenia granicy państwowej z Białorusią na odcinku rzeki Bug w Nadbużańskim Oddziale Straży Granicznej". Wartość kontraktu wynosi 279,210 mln zł brutto.
REKLAMA