REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Dwie polskie firmy z branży spożywczej zainwestują, przy wsparciu W-MSSEartykuł
Pokaż artykuł
Dwie polskie firmy z branży spożywczej zainwestują, przy wsparciu W-MSSE
Kolejne dwie polskie firmy zainwestują w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, przy wsparciu udzielonemu przez Warmińsko-Mazurską Specjalną Strefę Ekonomiczną (W-MSSE S.A.). Inwestycje obu spółek reprezentujących branżę spożywczą zostaną zrealizowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego.
[Warszawa] Towarzystwa ubezpieczeniowe wynajmują biura w West Station II w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Towarzystwa ubezpieczeniowe wynajmują biura w West Station II w Warszawie
Zespół Grupy INTER, od czerwca 2018 r., rozpoczął pracę w nowej siedzibie zlokalizowanej w nowoczesn...
City Logistics Park I w Poznaniu z pierwszym, dużym najemcąartykuł
Pokaż artykuł
City Logistics Park I w Poznaniu z pierwszym, dużym najemcą
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, wybuduje centrum magazynowo-produkcyjn...
Stacja Maksymilianowoinwestycja
Pokaż inwestycję
Stacja Maksymilianowo
Maksymilianowo, Dworcowa 13
[Kraków] Warszawa wyprzedza Kraków szybkim tramwajemartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Warszawa wyprzedza Kraków szybkim tramwajem
Warszawa wprowadza i testuje innowacyjne rozwiązania, dzięki którym tramwaje pojadą znacznie szybcie...
[Warszawa] Przebudowa ulicy Miodowejinwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Przebudowa ulicy Miodowej
Warszawa, Śródmieście, Miodowa
[Warszawa] Centrum Wspierania Rodzininwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Centrum Wspierania Rodzin
Warszawa, Wesoła, Środkowa 9
Osiedle Nelle IIinwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle Nelle II
Wrocław, Waniliowa
URBANCARD już nie tylko we Wrocławiu. System wychodzi do aglomeracjiartykuł
Pokaż artykuł
URBANCARD już nie tylko we Wrocławiu. System wychodzi do aglomeracji
Szykuje się duża zmiana i ułatwienie dla pasażerów poruszających się autobusami aglomeracyjnymi. Od 1 grudnia na 7 liniach, w ramach pilotażu, będzie można kupować bilety dokładnie w taki sam sposób, jak w pojazdach wrocławskiego MPK.
Kolejowa rewolucja na Dolnym Śląsku nabiera rozpęduartykuł
Pokaż artykuł
Kolejowa rewolucja na Dolnym Śląsku nabiera rozpędu
Kolejowa rewolucja na Dolnym Śląsku nabiera rozpędu. Regionalny przewoźnik – Koleje Dolnośląskie testuje pociągi o napędzie wodorowym. O szczegółach mówili w środę, 3 września podczas konferencji prasowej marszałek Paweł Gancarz, wicemarszałek Michał Rado, Paulina Hennig-Kloska – Minister Klimatu i Środowiska oraz Dorota Zawadzka – Prezes Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
LOT w czołówce najlepszych linii lotniczych świataartykuł
Pokaż artykuł
LOT w czołówce najlepszych linii lotniczych świata
Jak wynika z opublikowanego niedawno rankingu satysfakcji klientów przeprowadzonego przez firmę AirHelp, Polskie Linie Lotnicze LOT uplasowały się na podium najwyżej ocenianych linii lotniczych na świecie. Tym samym polski przewoźnik dołączył do elitarnego klubu, wyprzedzając wiele znanych marek.
[Polska] Nowe powierzchnie handlowe w największych miastach w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Nowe powierzchnie handlowe w największych miastach w Polsce
Według najnowszego raportu firmy Cushman & Wakefield „Property Times” w 2015 roku rynek powierzchni...
PGE pozyskała 2,25 mld zł od EBI na rozwój odnawialnych źródeł energii w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
PGE pozyskała 2,25 mld zł od EBI na rozwój odnawialnych źródeł energii w Polsce
PGE Polska Grupa Energetyczna i Europejski Bank Inwestycyjny zawarły umowę kredytową o wartości 2,25 mld zł, z której środki zostaną przeznaczone na sfinansowanie modernizacji Elektrowni Szczytowo-Pompowej Porąbka-Żar oraz rozbudowę portfela elektrowni fotowoltaicznych wraz z infrastrukturą przyłączeniową. Za realizację projektów będzie odpowiedzialna PGE Energia Odnawialna. Wsparcie zostało udzielone w ramach REPowerEU z przeznaczeniem na finansowanie transformacji energetycznej w Polsce.
Najlepsze miejsce do życia [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Najlepsze miejsce do życia [FILM]
Coraz częściej szukamy miejsc, które nie tylko oferują wygodę i bezpieczeństwo, ale też pozwalają na harmonijny rozwój całych rodzin i budowanie silnej społeczności. Takim miejscem staje się Twardogóra, która dzięki przemyślanym, wielowymiarowym inwestycjom systematycznie podnosi standardy życia swoich mieszkańców. Inwestycje te nie tylko odpowiadają na konkretne potrzeby, ale i tworzą przestrzeń sprzyjającą codziennemu wypoczynkowi, edukacji i pracy.
Dworce kolejowe w Szamotułach i Lublińcu zostaną przebudowaneartykuł
Pokaż artykuł
Dworce kolejowe w Szamotułach i Lublińcu zostaną przebudowane
Polskie Koleje Państwowe S.A. ogłosiły przetargi na przygotowanie projektów przebudowy dworców kolejowych w Szamotułach i Lublińcu. Rozpoczynają się już także prace projektowe dotyczące budowy nowego dworca w Mikołowie. Wszystkie trzy inwestycje są realizowane w ramach programu inwestycyjnego PKP S.A. Dworce Przyjazne Pasażerom, którego celem jest zwiększenie jakości obsługi podróżnych i modernizacja kluczowych obiektów kolejowych w całym kraju.
Pod Poznaniem powstanie nowy park handlowy [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Pod Poznaniem powstanie nowy park handlowy [WIZUALIZACJE]
W województwie wielkopolskim, w aglomeracji poznańskiej, powstanie nowy park handlowy. Tym razem w liczących blisko 10 tysięcy mieszkańców Pobiedziskach, jednym z najstarszych miast w Polsce.
Wygodniej pociągiem z Krakowa do Oświęcimiaartykuł
Pokaż artykuł
Wygodniej pociągiem z Krakowa do Oświęcimia
Podróżni na przystankach w Zelczynie i Jaśkowicach korzystają z wygodniejszych peronów. Pomiędzy Podborami Skawińskimi a Brzeźnicą podciągi jadą po wyregulowanych torach. Prace o wartości przeszło 14 mln zł, finansowane ze środków budżetowych, poprawiły komfort przejazdu z Krakowa do Oświęcimia.
Wrocław: Jedna z największych inwestycji na ukończeniu!artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Jedna z największych inwestycji na ukończeniu!
Pracownicy Wrocławskich Inwestycji napisali na swoim Facebooku dość wymowny wpis: "Lecimy z masą bitumiczną na kolejnych odcinkach" . Chodzi o układanie nowych jezdni na ulicy Pomorskiej i Placu Staszica. Jeśli pogoda dopisze, w tym tygodniu powinna być wylewana ostatnia warstwa asfaltu.
We Wrocławiu ruszyła budowa pierwszej w Polsce fabryki cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznych [WIZUALIZACJE+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu ruszyła budowa pierwszej w Polsce fabryki cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznych [WIZUALIZACJE+ZDJĘCIA]
W stolicy Dolnego Śląska ruszyła realizacja kolejnej, dużej inwestycji z branży najnowszych technologii. Inwestor, polska firma ROLTEC Sp. z o.o. z Poznania buduje w zachodniej części Wrocławia pierwszą w Polsce fabrykę cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznych w technologii CIGS. Inwestor otrzymał od rządu pomoc publiczną na realizację swojej inwestycji.
[Wrocław] Wzdłuż Granicznej zaroi się od inwestycji? Będzie nowy plan zagospodarowaniaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wzdłuż Granicznej zaroi się od inwestycji? Będzie nowy plan zagospodarowania
Magistrat szykuje nowy plan zagospodarowania dla kilku działek przy ulicy Granicznej, nieopodal węzł...
REKLAMA