REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Wojkowice] Osiedle domów jednorodzinnych "Lewandowe Przedmieścia"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wojkowice] Osiedle domów jednorodzinnych "Lewandowe Przedmieścia"
Wojkowice
[T04437] Księdza Matuszewskiego 4ainwestycja
Pokaż inwestycję
[T04437] Księdza Matuszewskiego 4a
Osięciny, ul. Księdza Matuszewskiego 4a
metraż
167 m2
cena
100 000
[Suchy Las] Dom jednorodzinnyinwestycja
Pokaż inwestycję
[Suchy Las] Dom jednorodzinny
Suchy Las, Tarnowo Podgórne
[Działoszyn] Ogromna mroźnia lodów firmy Anitainwestycja
Pokaż inwestycję
[Działoszyn] Ogromna mroźnia lodów firmy Anita
Działoszyn
Stacja Łódźinwestycja
Pokaż inwestycję
Stacja Łódź
Łódź, Górna, Henryka Wieniawskiego 5
Puławska 107Binwestycja
Pokaż inwestycję
Puławska 107B
Warszawa, Ursynów, Puławska 107b
Przystań Arturówekinwestycja
Pokaż inwestycję
Przystań Arturówek
Łódź, Bałuty, Przepiórcza
Poniatowski Parkinwestycja
Pokaż inwestycję
Poniatowski Park
Łódź, Polesie, Rembielińskiego 33/35
Apartamenty Wendyinwestycja
Pokaż inwestycję
Apartamenty Wendy
Łódź, Widzew, Tadeusza Apolinarego Wendy
[śląskie] Szwedzi wspierają budowę biogazowni w Zabrzuartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Szwedzi wspierają budowę biogazowni w Zabrzu
Wczoraj w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zabrzu została podpisana umowa na budowę biogazowni....
Picturewall.plfirma
Pokaż firmę
Picturewall.pl
Wrocław, Krakowska 98
Nowy etap w projekcie przyłączenia Polski do systemu rurociągów NATOartykuł
Pokaż artykuł
Nowy etap w projekcie przyłączenia Polski do systemu rurociągów NATO
Zakład Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego rozpoczął kolejny etap projektu przyłączenia polskiej infrastruktury paliwowej z systemem rurociągów NATO.
ORLEN rozpoczyna budowę hubu wodorowego w Szczecinie. Wybuduje go polska firmaartykuł
Pokaż artykuł
ORLEN rozpoczyna budowę hubu wodorowego w Szczecinie. Wybuduje go polska firma
ORLEN rozpoczyna budowę hubu wodorowego w Szczecinie. Dzięki niemu w ciągu jednej godziny będzie mogło powstać nawet 90 kg wodoru jakości automotive. Inwestycja o wartości 75 mln zł będzie ważnym elementem rozwijanej przez koncern infrastruktury dla zeroemisyjnego transportu i gospodarki wodorowej w Polsce. Generalnym wykonawcą przedsięwzięcia została polska spółka Torpol Oil & Gas, wzmacniając udział krajowych firm w strategicznych inwestycjach energetycznych.
Partnerstwo PEJ i GUS wzmocni monitoring udziału krajowych firm w budowie pierwszej elektrowni jądrowej w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Partnerstwo PEJ i GUS wzmocni monitoring udziału krajowych firm w budowie pierwszej elektrowni jądrowej w Polsce
– Budowa pierwszej polskiej elektrowni jądrowej to nie tylko inwestycja w bezpieczne i stabilne źródło energii, ale także realny impuls rozwojowy dla krajowej gospodarki. Współpraca z Głównym Urzędem Statystycznym pozwoli nam tworzyć narzędzia do miarodajnego i transparentnego pomiaru tzw. local content, czyli udziału polskich firm w projekcie jądrowym. GUS, zgodnie z kierunkowym podejściem wyznaczonym przez Ministerstwo Aktywów Państwowych, odpowiada za wypracowanie metodyki i standardów pomiaru local content, które pozwolą w sposób obiektywny ocenić udział krajowych przedsiębiorstw w polskich strategicznych inwestycjach. Dla PEJ kluczowym jest, by na bieżąco monitorować efekty gospodarcze inwestycji jądrowej, wzmacniać krajowe łańcuchy dostaw oraz świadomie budować kompetencje przemysłowe w Polsce – podkreślił dr hab. prof. ucz. Maciej Sokołowski, Członek Rady Nadzorczej PEJ delegowany do czasowego wykonywania czynności Wiceprezesa Zarządu.
Sellpy, szwedzka cyfrowa platforma re-commerce, uruchomi wielki magazyn dystrybucyjny w Wrocław Campus 2artykuł
Pokaż artykuł
Sellpy, szwedzka cyfrowa platforma re-commerce, uruchomi wielki magazyn dystrybucyjny w Wrocław Campus 2
Kolejna duża firma stawia na aglomerację wrocławską i gminę Kobierzyce (powiat wrocławski). Panattoni pozyskało kolejnego najemcę dla swojej flagowej inwestycji na Dolnym Śląsku – Wrocław Campus 2, zlokalizowanego w miejscowości Krzyżowice.
Radom zwalnia z podatku od nieruchomości. Nowa uchwała ma przyciągnąć inwestorówartykuł
Pokaż artykuł
Radom zwalnia z podatku od nieruchomości. Nowa uchwała ma przyciągnąć inwestorów
Od 1 stycznia 2026 roku w liczącym ok. 194 tysięcy mieszkańców Radomiu (drugie co do wielkości miasto w województwie mazowieckim), zacznie obowiązywać nowa uchwała Rady Miejskiej, przewidująca zwolnienie z podatku od nieruchomości dla nowo wybudowanych obiektów produkcyjnych i usługowych. To kolejny krok w kierunku zwiększenia atrakcyjności inwestycyjnej miasta i pobudzenia lokalnej gospodarki.
GAZ-SYSTEM otrzymał prawie 200 mln złotych unijnego dofinansowania dla kolejnej inwestycjiartykuł
Pokaż artykuł
GAZ-SYSTEM otrzymał prawie 200 mln złotych unijnego dofinansowania dla kolejnej inwestycji
Dofinansowanie z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (FEnIKS) otrzymał projekt pn. „Budowa gazociągu Kędzierzyn-Koźle – Racibórz – Rybnik”.
Polska firma ZEG otworzyła w Gryficach nową halę produkcyjną. Będą tam powstawać rury HDPEartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma ZEG otworzyła w Gryficach nową halę produkcyjną. Będą tam powstawać rury HDPE
W środę, 1 kwietnia, przy ul. Piłsudskiego w Gryficach (woj. zachodniopomorskie) firma ZEG Sp. z o.o. uroczyście zaprezentowała nową halę produkcyjną. Będą tu powstawać rury HDPE. To kolejny etap rozwoju gryfickiego przedsiębiorstwa, które do tej pory kojarzone było głównie z usługami. Teraz firma stawia również na produkcję. W nowym obiekcie wytwarzane będą rury HDPE, które znajdują szerokie zastosowanie w różnych sektorach gospodarki.
Holenderska firma Signify ogłosiła oficjalne otwarcie nowej siedziby Centrum Usług Wspólnych w Łodziartykuł
Pokaż artykuł
Holenderska firma Signify ogłosiła oficjalne otwarcie nowej siedziby Centrum Usług Wspólnych w Łodzi
Signify ogłosił oficjalne otwarcie nowej siedziby Centrum Usług Wspólnych w Łodzi. Firma dołączy do grona najemców kompleksu Hi Piotrkowska. Ta znana, holenderska firma zatrudnia w Łodzi ponad 220 ekspertów.
PRCH konsekwentnie za przywróceniem handlu w niedziele artykuł
Pokaż artykuł
PRCH konsekwentnie za przywróceniem handlu w niedziele
Polska Rada Centrów Handlowych od 8 lat konsekwentnie opowiada się za możliwością prowadzenia handlu w niedziele. Za przywróceniem niedziel handlowych przemawia szereg argumentów ekonomicznych i społecznych. Dla handlu były one dniem największych obrotów w trakcie tygodnia, co dla gospodarki przekładało się na większe zatrudnienie i wyższe wpływy podatkowe.
REKLAMA