REKLAMA
Znaleziono 2724 wyników
Koreańska firma LS EV rozbuduje fabrykę w Dzierżoniowieartykuł
Pokaż artykuł
Koreańska firma LS EV rozbuduje fabrykę w Dzierżoniowie
1 października br. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "Invest-Park" (WSSE) sprzedała teren inwe...
Genpact Services inwestuje w Katowicach. Przybędzie prawie 300 nowych miejsc pracyartykuł
Pokaż artykuł
Genpact Services inwestuje w Katowicach. Przybędzie prawie 300 nowych miejsc pracy
Kolejna zagraniczna firma zdecydowała się w tym roku na zwiekszenie i poszerzenie swoich inwestycji...
Press Glass zainwestuje 300 mln zł w Dąbrowie Górniczejartykuł
Pokaż artykuł
Press Glass zainwestuje 300 mln zł w Dąbrowie Górniczej
Kolejna duża inwestycja na terenie województwa śląskiego. W Dąbrowie Górniczej, w ramach Katowickiej...
[Aglomeracja Wrocławska] Inwestycja Lufthansy coraz bliżej. Jest zgoda na działalność w LSSEartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Inwestycja Lufthansy coraz bliżej. Jest zgoda na działalność w LSSE
We wtorek 20 grudnia  szefowie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wręczyli Thomasowi Böt...
Polski producent wyrobów jubilerskich wybuduje zakład produkcyjny w Białymstokuartykuł
Pokaż artykuł
Polski producent wyrobów jubilerskich wybuduje zakład produkcyjny w Białymstoku
Kolejna polska firma inwestuje w województwie podlaskim, przy wsparciu udzielonemu przez Suwalska Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A., w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem w stolicy tego województwa - Białymstoku.
Japoński gigant otworzył zakład na Opolszczyźnie. Rusza z produkcją dla elektromobilnościartykuł
Pokaż artykuł
Japoński gigant otworzył zakład na Opolszczyźnie. Rusza z produkcją dla elektromobilności
Kolejna inwestycja zagraniczna w województwie opolskim, w południowo-wschodniej części Polski. 13 maja w Skarbimierzu pod Brzegiem, na terenie podstrefy Wałbrzyskiej SSE INVEST‑PARK, oficjalnie otwarto nowy zakład Polska‑Mit Steel Sp. z o.o., należący do japońskiego koncernu Mitsui & Co.
SUPRAVIS inwestuje w fabrykę opakowań dla żywności w Bydgoszczyartykuł
Pokaż artykuł
SUPRAVIS inwestuje w fabrykę opakowań dla żywności w Bydgoszczy
Kolejna decyzja o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji została wydana przez Zarząd Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tym razem decyzja trafiła do firmy SUPRAVIS spółka akcyjna z Bydgoszczy – jednego z liderów rynku opakowań dla żywności w Polsce. Przedsiębiorca planuje przeznaczyć na nową inwestycję niemal 60 mln zł.
[Zielona Góra] Czwarty etap Green Home w Zielonej Górze w przygotowaniuartykuł
Pokaż artykuł
[Zielona Góra] Czwarty etap Green Home w Zielonej Górze w przygotowaniu
W pobliżu Szosy Kisielińskiej, ulica Suwalska w Zielonej Górze wzbogaci się o dwa budynki, w których...
[Wrocław] Żyj Dobrze! Nadchodzą kolejne targi Polskiego Związku Firm Deweloperskichartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Żyj Dobrze! Nadchodzą kolejne targi Polskiego Związku Firm Deweloperskich
Targi "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu" na stałe wpisały się w kulturalny kalendarz stolicy Dolnego Śląs...
Suwalska SSE wydała pierwszą w 2024 r. decyzję o wsparciuartykuł
Pokaż artykuł
Suwalska SSE wydała pierwszą w 2024 r. decyzję o wsparciu
Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. wydał pierwszą w tym roku decyzję o wsparciu. Otrzymał ją mikroprzedsiębiorca z Grajewa, firma PARBET Łukasz Arasimowicz, który zajmuje się wytwarzaniem elementów z betonu.
WSSE Invest-Park ogłosiła przetarg na budowę hali magazynowo-produkcyjnej w Jaworzynie Śląskiej [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
WSSE Invest-Park ogłosiła przetarg na budowę hali magazynowo-produkcyjnej w Jaworzynie Śląskiej [FILM + WIZUALIZACJE]
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna (WSSE) Invest-Park po raz kolejny inwestuje na Dolnym Śląsku. Ogłosiła przetarg na budowę obiektu magazynowo-produkcyjnego w Jaworzynie Śląskiej.
W Głogowie na Dolnym Śląsku powstanie multimodalny węzeł transportowyartykuł
Pokaż artykuł
W Głogowie na Dolnym Śląsku powstanie multimodalny węzeł transportowy
Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn oraz Miasta Głogów podpisały w głogowskim ratuszu list intencyjny dotyczący współpracy w ramach realizacji programu "Odrzański Wodorowy Szlak Transportowy". Szczegóły przedsięwzięcia przedstawiono podczas konferencji prasowej.
Norweski producent elektroniki Kitron wybuduje nowy zakład produkcyjny w Grudziądzuartykuł
Pokaż artykuł
Norweski producent elektroniki Kitron wybuduje nowy zakład produkcyjny w Grudziądzu
Norweski producent elektroniki – Kitron – wybuduje nowy zakład produkcyjny w Grudziądzu. Inwestycja otrzymała decyzję o wsparciu Polskiej Strefy Inwestycji od Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Włoska firma z branży metalowej inwestuje w fabrykę w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Włoska firma z branży metalowej inwestuje w fabrykę w woj. śląskim
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) poinformowała o wydaniu decyzji o wsparciu dla spółki Malfe Poland Sp. z o.o., należącej do włoskiej firmy Malfe S.r.l. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
Polski producent z branży vendingowej inwestuje w woj. śląskim artykuł
Pokaż artykuł
Polski producent z branży vendingowej inwestuje w woj. śląskim
Kolejna inwestycja polskiej firmy w województwie śląskim, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem w liczących blisko 62 tysiące mieszkańców Żorach. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) wydała decyzję o wsparciu inwestycji polskiej firmy z sektora nowoczesnych rozwiązań vendingowych - As Vending Sp. z o.o.
Kolejna polska firma, ze wsparciem Katowickiej SSE, inwestuje w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma, ze wsparciem Katowickiej SSE, inwestuje w woj. śląskim
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE S.A.) nie zwalnia tempa i wydaje kolejną w tym roku decyzję o wsparciu inwestycji. Co cieszy, następna polska firma zdecydowała się na realizację nowych inwestycji. Tym razem jest to spółka Adapt-E, która zrealizuje swój nowy projekt inwestycyjny w województwie śląskim, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
Kolejna zabytkowa kamienica przy Piotrkowskiej w Łodzi odzyska blask!artykuł
Pokaż artykuł
Kolejna zabytkowa kamienica przy Piotrkowskiej w Łodzi odzyska blask!
Kolejna zabytkowa, przedwojenna kamienica przy Piotrkowskiej, najważniejszej i najsłynniejszej ulicy w Łodzi, odzyska swój dawny blask. Rozpoczął się Piotrkowskiej 116, kamienicy z restauracją McDonald’s na parterze. Wspólnota mieszkaniowa pozyskała ponad 553 tys. zł dotacji na remont elewacji frontowej wraz z odtworzeniem historycznego wystroju parteru.
Polska, rodzinna firma zainwestuje w Ornecie, dzięki wsparciu W-MSSEartykuł
Pokaż artykuł
Polska, rodzinna firma zainwestuje w Ornecie, dzięki wsparciu W-MSSE
Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna (WMSSE S.A.) rozpoczyna 2026 rok od wydania decyzji o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji dla polskiej, rodzinnej firmy. Pasieka Sienkiewicz Paulina Sienkiewicz zrealizuje w Ornecie inwestycję o wartości 1 715 000 złotych polegającą na budowie nowego zakładu produkcyjnego.
Kolejna polska firma inwestuje w woj. opolskimartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma inwestuje w woj. opolskim
Kolejna firma inwestuje w województwie opolskim. Polska firma Skyfood zainwestuje w Brzegu, w hali przemysłowej od WSSE „"INVEST-PARK". Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna oficjalnie podpisała w grudniu 2025 roku umowę najmu na moduł C hali przemysłowej w Brzegu z firmą Skyfood, która już wkrótce rozpocznie tam swoją działalność, obok prężnie już działającej w module A firmy Tech Wire IT.
Kolejne dwie firmy zainwestują w woj. śląskim, przy wsparciu KSSEartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne dwie firmy zainwestują w woj. śląskim, przy wsparciu KSSE
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE S.A.) nie zwalnia tempa i wydaje kolejne nowe decyzje o wsparciu dla firm, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem otrzymały je spółki GRIMAR i LICO.
REKLAMA