REKLAMA
Znaleziono 3405 wyników
[Poznań] Kamień węgielny pod osiedle Vilda Park w Poznaniu wmurowanyartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Kamień węgielny pod osiedle Vilda Park w Poznaniu wmurowany
W Poznaniu przy ul. Droga Dębińska odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod osiedla...
[lubelskie] Wmurowano kamień węgielny pod galerię Karuzela w Białej Podlaskiejartykuł
Pokaż artykuł
[lubelskie] Wmurowano kamień węgielny pod galerię Karuzela w Białej Podlaskiej
20 września 2018 r. został otwarty nowy rozdział w historii Białej Podlaskiej. Dotychczasowo zapomni...
Wmurowano kamień węgielny pod budowę MLP Gorzów Wielkopolski [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Wmurowano kamień węgielny pod budowę MLP Gorzów Wielkopolski [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]
W parku MLP Gorzów Wielkopolski odbyła się ceremonia wmurowania kamienia węgielnego. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, generalnego wykonawcy, czyli naszej firmy, najemcy oraz inwestora. Nowe centrum logistyczne dostarczy łącznie 56,7 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Jako pierwsza wprowadzi się firma Sunrise Medical, która będzie korzystać z 9,2 tys. mkw. Przekazanie gotowego obiektu planowane jest w lutym 2024 r. inwestycja zostanie poddana certyfikacji ekologicznej BREEAM New Construction, na poziomie Excellent.
Rusza budowa Muzeum Westerplatte w Gdańsku. Kamień węgielny wmurowany [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Rusza budowa Muzeum Westerplatte w Gdańsku. Kamień węgielny wmurowany [WIZUALIZACJE]
Na Westerplatte w sobotę, 25 kwietnia, wmurowano kamień węgielny pod budowę Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 – nowego oddziału Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. To oficjalny początek jednej z najważniejszych inwestycji muzealnych w Polsce. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele rządu, w tym minister kultury Marta Cienkowska, szef Urzędu ds. Kombatantów Lech Parell, władze muzeum oraz samorządowcy.
Wmurowano kamień węgielny pod Muzeum Bł. Ks. ‎Jerzego Popiełuszki [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Wmurowano kamień węgielny pod Muzeum Bł. Ks. ‎Jerzego Popiełuszki [WIZUALIZACJE]
Na terenie powstającego Muzeum Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Okopach (woj. podlaskie) odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. Budimex SA jest generalnym wykonawcą inwestycji. Wydarzenie symbolicznie zainaugurowało kolejny etap realizacji projektu poświęconego życiu, działalności oraz dziedzictwu kapelana Solidarności. Obiekt będzie pełnił ważną rolę w pielęgnowaniu pamięci o jednej z ważnych postaci najnowszej historii Polski.
Koleją na święta do stolicy Tatrartykuł
Pokaż artykuł
Koleją na święta do stolicy Tatr
Wznowione zostały bezpośrednie połączenia kolejowe na Podhale. Kolejne zmodernizowane stacje i przystanki zwiększyły dostępność i ułatwiły komunikację w przejazdach dalekobieżnych oraz regionalnych. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zakończyły zasadnicze prace w ostatnim etapie zadania, zapewniające krótsze i komfortowe podróże kolejową zakopianką.
Linia kolejowa sprzed 1945 roku znów ożyje. Zamiast pociągów pojadą po niej samochodyartykuł
Pokaż artykuł
Linia kolejowa sprzed 1945 roku znów ożyje. Zamiast pociągów pojadą po niej samochody
Wybrano wykonawcę obwodnicy Bobolic (powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie) w ciągu drogi krajowej nr 25. Nowa trasa będzie poprowadzona w śladzie rozebranej w 1945 roku linii kolejowej.
Dolny Śląsk: Ruszyła rozbudowa fabryki Connectors Poland w Dzierżoniowieartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Ruszyła rozbudowa fabryki Connectors Poland w Dzierżoniowie
Polska firma Connectors Poland rozpoczęła rozbudowę swojej fabryki w Dzierżoniowie na Dolnym Śląsku....
Droga ekspresowa S6 jako Kaszëbskô Dargaartykuł
Pokaż artykuł
Droga ekspresowa S6 jako Kaszëbskô Darga
Od 19 marca, kiedy przypada Dzień Jedności Kaszubów, biegnąca wzdłuż wybrzeża Bałtyku droga ekspresowa S6 oficjalnie nosi nazwę „Trasa Kaszubska - Kaszëbskô Darga”. Wkrótce na S6 pojawią się odpowiednie tablice informujące o tej nazwie.
W Rzeszowie powstaje 161-metrowy apartamentowiec Olszynki Park [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Rzeszowie powstaje 161-metrowy apartamentowiec Olszynki Park [FILM+WIZUALIZACJE]
W centrum stolicy Podkarpacia powstaje apartamentowiec Olszynki Park. Wieżowiec będzie docelowo jedną z wizytówek Rzeszowa. Budynek będzie miał 161 metrów wysokości. Prace nad budową rozpoczęły się w 2019 roku. Apartamentowiec Olszynki Park realizowany jest przez Apklan. Będzie trzecim, najwyższym budynkiem mieszkalnym w Polsce (161 metrów), zaraz po Sky Tower we Wrocławiu i Złotej 44 w Warszawie.
Jakie inwestycje są obecnie realizowane w Katowicach? [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Jakie inwestycje są obecnie realizowane w Katowicach? [FILM]
Co obecnie buduje się w Katowicach? W stolicy województwa śląskiego, liczącej ponad 280 tysięcy mieszkańców, obecnie realizowanych jest kilkadziesiąt większych i mniejszych inwestycji. Zapraszamy na przegląd większości z nich.
Co aktualnie buduje się w Katowicach? Przegląd inwestycji [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Co aktualnie buduje się w Katowicach? Przegląd inwestycji [FILM]
Co obecnie buduje się w Katowicach? W stolicy województwa śląskiego, liczących ponad 280 tysięcy mieszkańców, obecnie realizowanych jest kilkadziesiąt większych i mniejszych inwestycji. Zapraszamy na przegląd większości z nich.
[Wrocław] Wystartowała budowa Dyrekcyjna 33 Apartamentyartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wystartowała budowa Dyrekcyjna 33 Apartamenty
Na przełomie stycznia i lutego ruszyły prace budowlane na działce między ulicą Dyrekcyjną a Dawida w...
[Gdańsk] Ostatnie apartamenty w Kwartale Kamienicartykuł
Pokaż artykuł
[Gdańsk] Ostatnie apartamenty w Kwartale Kamienic
Spółka Inpro sprzedała już ponad 90 proc. luksusowych apartamentów inwestycji Kwartał Kamienic. To j...
[zachodniopomorskie] Nadmorskie apartamenty rozchwytywane przez klientówartykuł
Pokaż artykuł
[zachodniopomorskie] Nadmorskie apartamenty rozchwytywane przez klientów
Firmus Group, norweski deweloper inwestujący w Mielnie i okolicy, sprzedał wszystkie mieszkania w ra...
[Gdańsk] W Parku Oliwskim powstaną apartamentyartykuł
Pokaż artykuł
[Gdańsk] W Parku Oliwskim powstaną apartamenty
Jeśli marzy Ci się elegancki apartament lub mieszkanie w niezwykłym parkowym otoczeniu, w jednym z n...
[Zielona Góra] Piastowskie Apartamenty na ukończeniuartykuł
Pokaż artykuł
[Zielona Góra] Piastowskie Apartamenty na ukończeniu
W pobliżu Zachodniej i Wyszyńskiego, ulica Zawadzkiego "Zośki" w Zielonej Górze pod koniec roku wzbo...
[pomorskie] Jurata zyska nowe luksusowe apartamentyartykuł
Pokaż artykuł
[pomorskie] Jurata zyska nowe luksusowe apartamenty
Dekpol S.A. wprowadził do oferty nową, prestiżową inwestycję Verano Residence w Juracie. W ramach pr...
Katowice: Apartamenty z widokiem na wodęartykuł
Pokaż artykuł
Katowice: Apartamenty z widokiem na wodę
Grupa Murapol realizuje w Katowicach kompleks apartamentowy tuż przy Dolinie Trzech Stawów. Projekt...
W Rzeszowie trwa budowa 161-metrowego apartamentowca Olszynki Park [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Rzeszowie trwa budowa 161-metrowego apartamentowca Olszynki Park [FILM + WIZUALIZACJE]
W centrum stolicy Podkarpacia powstaje apartamentowiec Olszynki Park. Wieżowiec będzie docelowo jedną z wizytówek Rzeszowa. Budynek będzie miał 161 metrów wysokości. Prace nad budową rozpoczęły się w 2019 roku. Apartamentowiec Olszynki Park realizowany jest przez Apklan. Będzie trzecim, najwyższym budynkiem mieszkalnym w Polsce (161 metrów), zaraz po Sky Tower we Wrocławiu i Złotej 44 w Warszawie.
REKLAMA