W Karpaczu na Dolnym Śląsku powstanie nowy, całoroczny kompleks hotelowy w standardzie 5-gwiazdkowym Materiały inwestora

W Karpaczu na Dolnym Śląsku powstanie nowy, całoroczny kompleks hotelowy w standardzie 5-gwiazdkowym

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Kolejna nowa inwestycja w Karpaczu pod Jelenia Górą. W pobliżu słynnej Świątyni Wang, przy ul. Na Śnieżkę planowana jest budowa całorocznego kompleksu hotelowego Aries Residence. Powstanie w standardzie 5-gwiazdkowym.

Kompleks Aries Residence składać się będzie z 72 apartamentów o najwyższym standardzie wykończenia. Na ostatnich piętrach zaprojektowano dwupoziomowe apartamenty.

Resort zaoferuje eleganckie apartamenty inwestycyjne z dostępem do całorocznej, bogatej infrastruktury hotelu o standardzie 5 gwiazdek. W ramach kompleksu hotelowego powstaną: basen, strefa SPA & Wellness, restauracja i sala zabaw.

Materiały inwestora
Materiały inwestora

Operator sieci, Platan Hotels & Resorts ogłosił już limitowaną promocję na start sprzedaży. Deklaruje 7 proc. zysku rocznie bez względu na obłożenie. Oferuje też 14 dni pobytu właścicielskiego z czego 7 dni w sezonie wysokim. Koszty utrzymania lokalu będą po stronie operatora.

Materiały inwestora
REKLAMA
Materiały inwestora

Aktualnie w ramach sieci Aries działają dwa hotele: w Zakopanem i Wiśle. Do końca tego roku otwarte mają zostać Aries Residence & Spa w Szczyrku (124 apartamenty i aquapark) oraz Aries Residence w Bukowinie Tatrzańskiej, który zaoferuje 118 apartamentów.

Inwestor realizuje też budowę Witkac by Residence w Zakopanem (78 apartamentów) i Aries Residence Krynica-Zdrój z 200 apartamentami zlokalizowanymi w 10 kameralnych budynkach.

W 2022 roku ogłosił też plany związane z realizacją pierwszego obiektu na MazurachLago Park Apartments by Aries w Mierkach koło Olsztynka, w którym przewidziano łącznie 77 apartamentów.

Operatorem apartamentów inwestycyjnych Aries Residence będzie PLATAN HOTELS & RESORTS, spółka specjalizująca się od lat w zarządzaniu obiektami hotelowymi marek premium.

Działa w ramach grupy kapitałowej Platan Group, która od ponad 23 lat realizuje projekty biurowe, magazynowe, hotelowe, sportowe i rekreacyjne.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA