Przy Dworcu Głównym w Krakowie otwarto nowy 3-gwiazdkowy Sky Hotel fot. Damian Daraż

Przy Dworcu Głównym w Krakowie otwarto nowy 3-gwiazdkowy Sky Hotel

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA
Przy ul. Lubicz 9 w przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy zlokalizowanej obok Dworca Głównego w Krakowie otwarty został nowy 3-gwiazdkowy Sky Hotel z 60 pokojami i dwoma salami konferencyjnymi. To nie koniec inwestycji w tym miejscu.
W kolejnym etapie na sąsiedniej działce planowana jest budowa od podstaw nowego, 4-gwiazdkowego hotelu z 71 pokojami i parkingiem podziemnym.
Modernizacja i nadbudowa dwupiętrowej, przedwojennej kamienicy przy ul. Lubicz 9 odbywała się pod ścisłym nadzorem konserwatorskim. Inwestorem i właścicielem hotelu jest krakowska firma Sunshine Property Sp. z o.o.
fot. Damian Daraż
REKLAMA

To będą nasze pierwsze hotele w Krakowie. Nieruchomość w tej lokalizacji mamy od 12 lat, jednak nie była kupowana z pomysłem na hotel. Ale to, co dzieje się obecnie na rynku hotelarskim w Krakowie skłoniło nas do takiej decyzji – mówił w 2017 r. Przemysław Jeziorek, prokurent spółki Sunshine Property "Gazecie Krakowskiej". 

fot. Damian Daraż
Prace remontowe kamienicy ruszyły w 2019 roku. Sunshine Property to firma zajmująca się świadczeniem usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz inwestowaniem w nowe obiekty. W swoim portfolio spółka ma m.in. obiekt hotelowy Celestin Residence z 31 pokojami w 3-gwiazdkowym standardzie znajdujący się w zabytkowej, przedwojennej kamienicy w centrum Gdańska.
fot. Damian Daraż

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA