Karpacz: Ruszył 5-gwiazdkowy Green Mountain Hotel & Apartments

Karpacz: Ruszył 5-gwiazdkowy Green Mountain Hotel & Apartments

REKLAMA
Grupa Górskie Resorty otworzyła kilka tygodni temu w Karpaczu 5-gwiazdkowy kompleks Green Mountain Hotel & Apartments z 268 pokojami i apartamentami. 
Materiały inwestora

Kompleks Green Mountains Hotel & Apartments położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego. Składa się z 5-gwiazdkowego hotelu oferującego 137 pokoi oraz z 131 apartamentów w zespole siedmiu budynków wokół hotelu, łącznie na ok. 850 miejsc noclegowych.  

Obiekt zlokalizowany jest w tzw. Dolnym Karpaczu poza centrum miasta w Wilczej Porębie, która niegdyś była samodzielną osadą. Część apartamentów ulokowana jest w dwóch zabytkowych, blisko 100-letnich budynkach. 
REKLAMA
Materiały inwestora
To już trzecia inwestycja tej grupy na Dolnym Śląsku. Grupa Górskie Resorty prowadzi już kompleksy: Osada Śnieżka z 344 pokojami i apartamentami w Łomnicy k. Karpacza oraz Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie z 248 apartamentami. 

Inwestor jest w trakcie realizacji kolejnej inwestycji na Dolnym Śląsku. 1 lipca w Szklarskiej Porębie otwarty ma zostać 5-gwiazdkowy Platinum Mountain Resort z 148 pokojami i 180 apartamentami.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA