Atlas Estates inwestuje w Łodzi i WarszawiePixabay

Atlas Estates inwestuje w Łodzi i Warszawie

Orzech
Orzech
REKLAMA

Firma Atlas Estates Limited po raz kolejny inwestuje w Polsce. Zakupiła działkę w Łodzi, z zamiarem realizacji na niej projektu logistycznego lub przemysłowego. Spółka nabyła również pulę mieszkań w centrum Warszawy, które zostaną wykończone i wynajęte w II połowie 2023 roku.

Te dwa projekty obejmują dwa rozwijające się sektory oraz przyciągają silną uwagę inwestorów. Wciąż szukamy nowych inwestycji, jednak równie istotny jest dla nas dalszy rozwój istniejących przedsięwzięć. Jednym z nich jest duży projekt mieszkaniowy w Warszawie, którego budowę mamy nadzieję rozpocząć w drugiej połowie 2023 roku – informuje Ziv Zviel, Atlas Estates CEO.

O inwestorze:

REKLAMA

Atlas Estates Limited jest zarejestrowaną na wyspie Guernsey spółką inwestującą w nieruchomości w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Prowadzi działalność w Polsce, na Węgrzech, w Bułgarii i Rumunii, inwestując w aktywa i realizując przedsięwzięcia deweloperskie. Od dnia 12 lutego 2008 roku akcje Spółki są przedmiotem obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW) w Warszawie,

Polska jest dla Atlas Estates kluczowym rynkiem, na którym działa od momentu powstania w 2006 roku. Na polskim rynku zlokalizowanych jest ok. 75 procent jej inwestycji.

Do najważniejszych z nich należą: ekskluzywne apartamenty Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej w Warszawie, sąsiadujący z nimi Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre, 112-metrowy budynek biurowo-handlowy Atlas Tower przy Al. Jerozolimskich w centrum Warszawy, a także osiedla mieszkaniowe Capital Art Apartments, Concept House Mokotów, Apartamenty przy Krasińskiego oraz Apartamenty Krasińskiego II. Firma jest również członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA