[Warszawa] Atlas Estates wynajął 10 tys. m kw. powierzchni w Millennium Plaza

[Warszawa] Atlas Estates wynajął 10 tys. m kw. powierzchni w Millennium Plaza

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma Atlas Estates podsumowała osiągnięte w ostatnich miesiącach wyniki w zakresie najmu powierzchni komercyjnej w budynku Millennium Plaza. Do lipca br. włącznie firma zawarła umowy dotyczące w sumie 10,5 tys. m kw. Do grona najemców biurowych dołączyła m.in. firma Raya Contact Center Europe, a usługi będą oferować studio fitness McFIT i klub Level 27.
Największą powierzchnię biurową w ramach nowych umów wynajęły firmy: Groupon, lider w kategorii zakupów grupowych przez internet (dodatkowe 1,6 tys. m kw.), oraz Raya Contact Center Europe, spółka oferująca usługi outsourcingu procesów biznesowych, wchodząca w skład największego, bliskowschodniego holdingu informatycznego Raya Corporation (1 tys. m kw.). Łącznie nowi najemcy objęli 3,7 tys. m kw. biur. Na przedłużenia najmu tego typu powierzchni zdecydowali się natomiast jedni z największych najemców obecnych w budynku: firmy Dell i Wipro (każda po ok. 1,6 tys. m kw.). W sumie Atlas Estates przedłużył umowy dotyczące 3,9 tys. m kw. biur.
Do grona najemców Millennium Plaza dołączyły też firmy prowadzące działalność usługową. Wkrótce swoje podwoje otworzy położony na poziomie 2. oraz 3. budynku klub fitness McFIT (ponad 2 tys. m kw.). Tę największa sieć klubów fitness w Europie wyróżnia nowoczesność, poczynając od formy zajęć, na wystroju wnętrz kończąc. Design nowego studia fitness, opracowany przez znanego stylistę Michaela Michalsky’ego, nawiązuje do przestrzeni przemysłowych przebudowanych na lofty. Z kolei na najwyższym piętrze budynku już działa klub Level 27 (ponad 300 m kw.). W klubie organizowane są wieczorne imprezy przy różnych gatunkach muzyki tanecznej, a w ciągu dnia może on służyć jako miejsce biznesowych lub prywatnych spotkań przy kawie. Wyjątkowe w Level 27 jest to, że do lokalu przynależy przestronny taras, który pozwala na bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu, z imponującym widokiem na panoramę Warszawy.
„Po sukcesie naszych dwóch działających już studiów fitness w Warszawie obecnie cieszymy się z otwarcia kolejnego, w Millennium Plaza, które planujemy już na 19 września. Ten budynek gwarantuje naszym klientom nie tylko wysoki standard, ale też znakomitą lokalizację w centrum miasta i bliskość ważnego węzła komunikacyjnego, a więc dobry dojazd. Te atuty Millennium Plaza przekonały nas, że będzie to dobry adres dla naszego kolejnego klubu” – powiedział Pierre Geisensetter, rzecznik prasowy McFIT.   
„Umowy, jakie podpisaliśmy w ostatnich miesiącach, podkreślają naszą strategię, polegającą na szukaniu efektów synergii wynikających z łączonej funkcji budynku. Dzięki temu, że  znajduje się w nim galeria handlowa, możemy zaproponować pracownikom biur odpowiednio dobrane sklepy i punkty usługowe. Są tu zaspokajające podstawowe potrzeby delikatesy i restauracje, a także klub fitness czy szkoła tańca, gdzie można się odprężyć po pracy. Korzystają również najemcy w naszej Galerii Millennium. Dzięki temu, że w budynku znajduje się 28 tys. m kw. biur, mogą oni liczyć największą liczbę konsumentów” – powiedział Albert Augustynik, Leasing Specialist w Atlas Estates.
Millennium Plaza to budynek biurowo-handlowy, który oferuje bardzo konkurencyjne stawki wynajmu w centrum Warszawy, zapewniając jednocześnie wysoki standard wykończenia. Ten 112-metrowy budynek klasy B+ został zakupiony przez firmę Atlas Estates w 2006 r. Znajduje się on przy Al. Jerozolimskich 123A w Warszawie, przy przecięciu głównych tras komunikacyjnych. Na 28 piętrach posiada łącznie 34 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni komercyjnej, w tym 6 tys. m kw. lokali handlowych w Galerii Millennium oraz 28 tys. m kw. biur. Wśród najemców powierzchni handlowej w Galerii Millennium znajdują się znane marki i ciekawe instytucje: kawiarnia Costa Coffee, delikatesy API Market, ekspozycja edukacyjna Niewidzialnej Wystawy czy klub fitness McFIT. Powierzchnie biurowe wynajmują natomiast m.in. tak renomowane instytucje jak: DELL, Groupon, Wipro, United Oilfield Services, Ambasada Meksyku, linie lotnicze Turkish Airlines czy centrum konferencyjne Golden Floor.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Wrocław: Kolejna firma z branży IT wynajmuje powierzchnię biurową w Quorum
Największy projekt mixed-use na Dolnym Śląsku będzie nową siedzibą studia deweloperskiego z branży g...
Leroy Merlin otworzy swój market w Głogowie
Leroy Merlin otworzy w Głogowie swój pierwszy market. Będzie to już dziewiąty sklep tej francuskiej...
Grupa EMC wchodzi do Sky Tower we Wrocławiu
Wrocławski Sky Tower pozyskał nowego, dużego najemcę. Około 1200 mkw. powierzchni zajmie Grupa EMC,...
W Polsce jest już 12 milionów mkw. powierzchni biurowych
Dane za okres I-III kw. 2021 r. wskazują na aktywne zainteresowanie najemców powierzchniami biurowym...
Warta wprowadziła się do nowej siedziby w biurowcu Warsaw UNIT [ZDJĘCIA]
Firma ubezpieczeniowa Warta zakończyła właśnie przeprowadzkę do nowej siedziby w Warszawie. War...
Wella Company otwiera w Łodzi swoje Centrum Usług Wspólnych
Już w listopadzie do łódzkiej Bramy Miasta wprowadzi się Wella Company, najszybciej rozwijający się...
Rusza drugi etap realizacji wielkiej inwestycji Panattoni pod Wrocławiem [ZDJĘCIA]
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, ruszył z realizacją II etapu swojej na...
Warszawski Skyliner siedzibą Booksy
Międzynarodowa platforma rezerwacji wizyt dla branży health & beauty – Booksy, wynajęła 1,5 tys...
Jula otwiera w Bielanach Wrocławskich swój pierwszy outlet w Polsce
Szwedzka sieć multimarketów Jula wprowadza do Polski swój koncept outletów. Pierwszy z nich zostanie...
Trwają prace na budowie kolejnego etapu Ocean Office Park w Krakowie [FILM]
Cavatina Holding, największy polski deweloper biurowy, prowadzi aktualnie prace na drugim etapie kom...