REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Dwa we Wrocławiu, po jednym w Warszawie i Bolesławcu – PKP S.A. uruchomiły kolejne nowe parkingi pod marką PKP Mobilityartykuł
Pokaż artykuł
Dwa we Wrocławiu, po jednym w Warszawie i Bolesławcu – PKP S.A. uruchomiły kolejne nowe parkingi pod marką PKP Mobility
Dwa we Wrocławiu, po jednym w Warszawie i Bolesławcu – Polskie Koleje Państwowe S.A. uruchomiły kolejne nowe parkingi pod marką PKP Mobility. Działają one przy dworcu kolejowym w Bolesławcu, pod placem przed dworcem Wrocław Główny (parking podziemny), przy ul. Joannitów 13 we Wrocławiu za budynkiem dawnej dyrekcji kolei oraz przy al. Jerozolimskich 56c w Warszawie (wjazd od ulicy Żelaznej).
Setki miejsc pracy. Amerykańska firma zainwestuje ponad miliard złotych w woj. warmińsko-mazurskimartykuł
Pokaż artykuł
Setki miejsc pracy. Amerykańska firma zainwestuje ponad miliard złotych w woj. warmińsko-mazurskim
Szykuje się jedna z największych inwestycji zagranicznych w historii województwa warmińsko-mazurskiego. Znany, amerykański inwestor zamierza zainwestować ponad miliard złotych w liczącej niespełna 13 tysięcy mieszkańców Nidzicy.
500 nowych miejsc pracy w Szczecinie. Panattoni buduje obiekt BTS artykuł
Pokaż artykuł
500 nowych miejsc pracy w Szczecinie. Panattoni buduje obiekt BTS
Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, pozyskał finansowanie na realizację nowoczesnego centrum dystrybucyjnego dla jednego z wiodących graczy branży retail. Kredytu w wysokości 36,5 mln euro udzielił BNP Paribas. Obiekt typu BTS powstaje w Szczecinie i zajmie powierzchnię ponad 54 000 mkw.
Hotel Światowit w Łodzi przechodzi do historii. Wyburzanie rozpoczęte! [ZDJĘCIA] artykuł
Pokaż artykuł
Hotel Światowit w Łodzi przechodzi do historii. Wyburzanie rozpoczęte! [ZDJĘCIA]
Z krajobrazu Łodzi znika wysoka bryła budynku dawnego hotelu Światowit przy skrzyżowaniu al. Kościuszki z ul. Zamenhofa. Rozpoczęło się wyburzanie obiektu, który ostatnimi czasy pełnił już tylko funkcję kwater pracowniczych.
Kompleks lekkoatletyczny Rudzkiego Klubu Sportowegoinwestycja
Pokaż inwestycję
Kompleks lekkoatletyczny Rudzkiego Klubu Sportowego
Łódź, Górna, Rudzka 37
firma
Pokaż firmę
transport-gabara
Łódź, Mostowa 10 Łódź
Centrum R&D Ericssona w Łodzi zwiększa zatrudnienie. Kogo poszukuje?artykuł
Pokaż artykuł
Centrum R&D Ericssona w Łodzi zwiększa zatrudnienie. Kogo poszukuje?
Znany, globalny koncern Ericsson szuka nowych osób do swojego biura przy Sienkiewicza 175 w Łodzi i ma obecnie kilkanaście otwartych ofert pracy. Najwięcej miejsc czeka na programistów i testerów, zarówno początkujących, jak i bardziej doświadczonych.
Centrum danych nowej generacji powstanie w Łodzi! Tu będą analizowane miliardy informacjiartykuł
Pokaż artykuł
Centrum danych nowej generacji powstanie w Łodzi! Tu będą analizowane miliardy informacji
Ogromne zbiory danych, sztuczna inteligencja i technologie wykorzystywane na przykład przy analizie zdjęć satelitarnych – takie projekty będą mogły rozwijać się dzięki nowemu centrum danych, które powstanie w Łodzi. Centrum będzie obsługiwać dane w skali do 1 eksabajta – taka ilość danych to około 1 bilion płyt CD! Gdyby ułożyć je jedna na drugiej, powstałaby wieża o wysokości około 1,2 miliona kilometrów. To ponad trzy razy więcej niż odległość z Ziemi na Księżyc.
Wielki krok dla ochrony przyrody w Łodzi. Aż 24 nowe plany miejscowe! [MAPA]artykuł
Pokaż artykuł
Wielki krok dla ochrony przyrody w Łodzi. Aż 24 nowe plany miejscowe! [MAPA]
Łódź rozpoczyna proces uchwalania planów zagospodarowania przestrzennego. 24 nowe plany miejscowe obejmą 16% powierzchni miasta i będą chroniły tam przyrodę. To m.in. doliny rzek Jasieniec, Ner i Zimna Woda.
GDDKiA rusza z budową łącznika od S14 do ul. Szczecińskiej w Łodziartykuł
Pokaż artykuł
GDDKiA rusza z budową łącznika od S14 do ul. Szczecińskiej w Łodzi
GDDKiA podpisała umowę na realizację ponad kilometrowego nowego przebiegu DK72, który połączy węzeł Aleksandrów Łódzki na S14 z ulicą Szczecińską w Łodzi. Wykonawcą jest firma Budimex, a koszt inwestycji to blisko 21,8 miliona złotych.
W szpitalu CKD powstanie Łódzkie Centrum Toksykologiiartykuł
Pokaż artykuł
W szpitalu CKD powstanie Łódzkie Centrum Toksykologii
W Centrum Kliniczno-Dydaktycznym w Łodzi powstanie Łódzkie Centrum Toksykologii. Ma to być jedna z największych takich placówek w kraju, która przyjmować będzie również pacjentów spoza województwa. Pomoc znajdą w nim dorośli, młodzież i dzieci. Centrum ma powstać w budynku A2, który przylega do głównej, wielokondygnacyjnej bryły szpitala CKD przy ul. Pomorskiej 251 w Łodzi.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Sosnowiec] Remont mostu nad rzeką Brynicą
Sosnowiec
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Gliwice] Przebudowa Mostu nad potokiem Ostropka
Gliwice, Wójtowa Wieś
Świetlica wiejska w Ruskuinwestycja
Pokaż inwestycję
Świetlica wiejska w Rusku
Rusko, Konary, Główna
Świetlica wiejska w Mazurowicachinwestycja
Pokaż inwestycję
Świetlica wiejska w Mazurowicach
Mazurowice, Udanin, Kolejowa
Kolejna zabytkowa kamienica przy Piotrowskiej w Łodzi odzyskała blask [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Kolejna zabytkowa kamienica przy Piotrowskiej w Łodzi odzyskała blask [ZDJĘCIA]
Trwa rewitalizacja ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Dawna, zabytkowa, narożna kamienica Karola Kretschmera przy ul. Piotrkowskiej 63 w Łodzi (skrzyżowanie z ul. 6 Sierpnia) właśnie odzyskała dawny blask. Rusztowania zniknęły, elewacja lśni, a odnowione drzwi zapraszają łodzian i turystów.
Amerykańska firma TaskUs stawia na Łódźartykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma TaskUs stawia na Łódź
Łódź pozyskała kolejnego dużego, zagranicznego inwestora. Miasto to na siedzibę swojego polskiego biura wybrała notowana na NASDAQ amerykańska firma TaskUs, która działa w branży BPO.
Wólczańska 248inwestycja
Pokaż inwestycję
Wólczańska 248
Łódź, Śródmieście, Wólczańska 248
Nowy Grabiszyn – Budimex rusza z pierwszym wrocławskim projektem. Stawia osiedle w miejsce fabryki Fadroma [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Nowy Grabiszyn – Budimex rusza z pierwszym wrocławskim projektem. Stawia osiedle w miejsce fabryki Fadroma [WIZUALIZACJE]
Przy ulicy Grabiszyńskiej produkowano przed laty m.in. maszyny rolnicze i budowlane. Warszawski dewe...
Koreańska firma Mando wybuduje w Wałbrzychu kolejną fabrykę automotive artykuł
Pokaż artykuł
Koreańska firma Mando wybuduje w Wałbrzychu kolejną fabrykę automotive
Nowy zakład koreańskiego inwestora z branży motoryzacyjnej powstanie w Wałbrzychu. Produkować będzie...
REKLAMA