REKLAMA
Znaleziono 1727 wyników
Trzy polskie firmy inwestują w woj. podlaskim, przy wsparciu Suwalskiej SSEartykuł
Pokaż artykuł
Trzy polskie firmy inwestują w woj. podlaskim, przy wsparciu Suwalskiej SSE
Kolejne trzy polskie firmy zdecydowały się na realizację nowych inwestycji, przy wsparciu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. (SSSE). Są to spółki: Produkcja Opakowań „Lila” s.c. Barbara Oźlańska, Ireneusz Oźlański, Tomasz Oźlański, PROBIT Sp. z o.o. i Piekarnia KRASKA K KARWOWSKA-DOŁĘGA Spółka komandytowa.
Trzy kolejne polskie firmy inwestują na terenie woj. podlaskiegoartykuł
Pokaż artykuł
Trzy kolejne polskie firmy inwestują na terenie woj. podlaskiego
Trzy kolejne polskie firmy inwestują na terenie województwa podlaskiego. Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. wydał trzy decyzje o wsparciu. Otrzymali je przedsiębiorcy:
Lider branży mleczarskiej w Polsce Grupa Polmlek inwestuje w woj. warmińsko-mazurskimartykuł
Pokaż artykuł
Lider branży mleczarskiej w Polsce Grupa Polmlek inwestuje w woj. warmińsko-mazurskim
Kolejna inwestycja Grupy Polmlek, lidera branży mleczarskiej w Polsce. Ta znana polska spółka zaplanowała inwestycję obejmującą kompleksową rozbudowę i modernizację zakładu produkcyjnego w Lidzbarku Warmińskim, w województwie warmińsko-mazurskim, w północno-wschodniej części Polski.
WOSANA S.A., należąca do japońskiej grupy DyDo, kończy rozbudowę fabryki w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
WOSANA S.A., należąca do japońskiej grupy DyDo, kończy rozbudowę fabryki w woj. śląskim
Kolejna znana firma inwestuje w województwie śląskim. Niespełna rok po rozpoczęciu inwestycji wartej ponad 50 mln zł WOSANA S.A. finalizuje rozbudowę zakładu w Turowie (gmina Olsztyn) pod Częstochową (powiat częstochowski). Po zakończeniu prac budowlanych, instalacyjnych i odbiorów nowej infrastruktury firma uruchomiła obiekt, który pozwoli podwoić moce produkcyjne. Inwestycja obejmuje nową halę produkcyjno-magazynową, nowoczesną linię produkcyjną dedykowaną wodzie oraz rozwiązania zwiększające efektywność energetyczną i poziom automatyzacji procesów.
[Wałbrzych] Biurowiec ZUSinwestycja
Pokaż inwestycję
[Wałbrzych] Biurowiec ZUS
Wałbrzych
Światowy lider w dziedzinie technologii medycznych otwiera fabrykę pod Krakowemartykuł
Pokaż artykuł
Światowy lider w dziedzinie technologii medycznych otwiera fabrykę pod Krakowem
Stryker (NYSE: SYK), światowy lider w dziedzinie technologii medycznych, ogłosił oficjalne otwarcie zaawansowanego technologicznie zakładu produkcyjnego w Skawinie, w województwie małopolskim. Inwestycja ta podkreśla zaangażowanie firmy w innowacje, doskonałość operacyjną i poprawę jakości opieki nad pacjentami na całym świecie.
Brytyjska firma HellermannTyton rozbudowała zakład produkcyjny w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Brytyjska firma HellermannTyton rozbudowała zakład produkcyjny w Wielkopolsce
Zakończyła się rozbudowa zakładu produkcyjnego w Kotuni, który należy do międzynarodowej grupy HellermannTyton. W ramach najnowszej inwestycji powiększył się on o 5,9 tys. mkw. Rozbudowana została istniejąca hala produkcyjna, powstała ponadto dwukondygnacyjna część socjalno-techniczna. Generalnym wykonawcą inwestycji było WPIP.
Polska firma Electris zainwestuje kilkadziesiąt mln zł w rozbudowę fabryki w Małopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma Electris zainwestuje kilkadziesiąt mln zł w rozbudowę fabryki w Małopolsce
Kolejna polska firma zdecydowała się zwiększyć swoje inwestycje w Małopolsce. Tym razem jest to firma Electris, która zamierza zwiększyć zdolności produkcyjne zakładu w Białce k. Makowa Podhalańskiego. Prace inwestycyjne właśnie się rozpoczęły, a realizacja powinna zakończyć się przed końcem 2026 roku. Rozbudowa istniejącego zakładu przyczyni się do zwiększenia zatrudnienia.
Producent popularnych napojów energetycznych inwestuje w woj. mazowieckimartykuł
Pokaż artykuł
Producent popularnych napojów energetycznych inwestuje w woj. mazowieckim
Kolejna duża inwestycja w województwie mazowieckim, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem w liczącej ponad 30 tysięcy mieszkańców Mławie. Nową inwestycję w tym mazowieckim mieście zrealizuje duży producent napojów energetycznych.
Znany koreański gigant wybuduje fabrykę w Opolu. Inwestycja za ok 600 mln dolarów!artykuł
Pokaż artykuł
Znany koreański gigant wybuduje fabrykę w Opolu. Inwestycja za ok 600 mln dolarów!
Trwa znakomita passa inwestycyjna Opola. Kolejna wielka, znana, globalna firma zainwestuje w tym liczącym ponad 125 tysięcy mieszkańców mieście w południowej Polsce. Południowokoreański producent opon, koncern Kumho Tire ogłosił, że wybrał Opole na lokalizację swojego europejskiego zakładu produkcyjnego. Decyzja ta jest częścią strategii firmy mającej na celu rozszerzenie globalnej produkcji i przyspieszenie wzrostu na rynku europejskim.
 Wielka rozbudowa fabryki duńskiej firmy KK Group w Szczecinie i nowe miejsca pracyartykuł
Pokaż artykuł
Wielka rozbudowa fabryki duńskiej firmy KK Group w Szczecinie i nowe miejsca pracy
Duński dostawca technologii dla energetyki KK Group stawia na swój rozwój w Polsce. Firma posiada zakład produkcyjny, zlokalizowany w Szczecinie. Mocno w niego inwestuje. Dzięki jego rozbudowie powstaną kolejne nowe miejsca pracy w stolicy województwa zachodniopomorskiego.
Ukraiński inwestor zwolnił pracowników i zlikwidował Calfrost. W Kaliszu znika dawna fabryka mrożonek. Jest nowy właścicielartykuł
Pokaż artykuł
Ukraiński inwestor zwolnił pracowników i zlikwidował Calfrost. W Kaliszu znika dawna fabryka mrożonek. Jest nowy właściciel
Koniec epoki Calfrostu. Ruszyła rozbiórka zakładu po 20 latach działalności. W Kaliszu rozpoczęły się prace rozbiórkowe dawnych zabudowań fabryki mrożonek Calfrost, która przez lata była jednym z ważnych punktów przemysłowych miasta. Obiekt należał przez dwie dekady do spółki Nordis Chłodnie Polskie, a jesienią 2023 roku cały koncern został przejęty przez ukraińską firmę Three Bears (Trzy Niedźwiedzie) – producenta lodów i żywności mrożonej. Wkrótce po transakcji (po roku od niej) nowy właściciel ogłosił decyzję o likwidacji zakładu.
W Skierniewicach powstaje nowa fabryka słodyczyartykuł
Pokaż artykuł
W Skierniewicach powstaje nowa fabryka słodyczy
W Skierniewicach w województwie łódzkim realizowana jest kolejna duża inwestycja z branży spożywczej. Polska firma Moderno Concept z Łodzi buduje w tym 46-tysięcznym mieście nową fabrykę słodyczy.
Producent przemysłowych robotów dla branży półprzewodnikowej inwestuje w Opoluartykuł
Pokaż artykuł
Producent przemysłowych robotów dla branży półprzewodnikowej inwestuje w Opolu
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wydała kolejną decyzję o wsparciu inwestycji. Firma ASYS Polska z Opola zainwestuje w rozbudowę zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w tym mieście.
Kolejna niemiecka firma z branży automotive inwestuje w woj. opolskimartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna niemiecka firma z branży automotive inwestuje w woj. opolskim
Kolejny niemiecki inwestor wybrał województwo opolskie na realizację swojej nowej inwestycji produkcyjnej w Polsce. Firma z Grupy Hirschvogel planuje budowę zakładu produkcyjnego w Radzikowicach pod Nysą.
[Wrocław] Invest in Wroclaw Region - pierwsza w Polsce aplikacja mobilna dla inwestorówartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Invest in Wroclaw Region - pierwsza w Polsce aplikacja mobilna dla inwestorów
Zdjęcia i dostęp do szczegółowych opisów terenów i obiektów pod inwestycje to tylko niektóre funkcje...
[Poznań] Spalarnia śmieci ma wykonawcęartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Spalarnia śmieci ma wykonawcę
Przetarg na budowę spalarni w Poznaniu ostatecznie rozstrzygnięty. KIO oddaliła odwołania oferentów...
[kujawsko-pomorskie] Alstal buduje dla Sody Polskiej Ciech w Inowrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
[kujawsko-pomorskie] Alstal buduje dla Sody Polskiej Ciech w Inowrocławiu
Alstal Grupa Budowlana wygrał przetarg na budowę obiektu Absorpcji i Destylacji na terenie zakładu S...
[mazowieckie] Producent elementów motoryzacyjnych powiększa fabrykęartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] Producent elementów motoryzacyjnych powiększa fabrykę
Staamp Poland Sp. z o.o., producent podzespołów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego,...
[Aglomeracja Wrocławska] Zainwestowali miliard złotych pod Wrocławiem i będą inwestować dalejartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Zainwestowali miliard złotych pod Wrocławiem i będą inwestować dalej
Szwajcarski koncern Nestlé zakończył właśnie kolejną rozbudowę swojej wielkiej fabryki karmy dla psó...
REKLAMA