REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Rondo, ul. Sołtysowska inwestycja
Pokaż inwestycję
Rondo, ul. Sołtysowska
Kraków, Nowa Huta, Sołtysowska
Ulica Walerego Sławkainwestycja
Pokaż inwestycję
Ulica Walerego Sławka
Kraków, Podgórze, Walerego Sławka
Ulica Bora-Komorowskiegoinwestycja
Pokaż inwestycję
Ulica Bora-Komorowskiego
Kraków, Śródmieście, Bora-Komorowskiego
Plac Marii Magdalenyinwestycja
Pokaż inwestycję
Plac Marii Magdaleny
Kraków, Śródmieście, Plac Marii Magdaleny
Park, ul. Fabrycznainwestycja
Pokaż inwestycję
Park, ul. Fabryczna
Kraków, Śródmieście, Fabryczna
Ulica Św. Benedyktainwestycja
Pokaż inwestycję
Ulica Św. Benedykta
Kraków, Podgórze, Św. Benedykta
Park, ul. Dworskainwestycja
Pokaż inwestycję
Park, ul. Dworska
Kraków, Podgórze, Dworska
Hala Sportowa Wandainwestycja
Pokaż inwestycję
Hala Sportowa Wanda
Kraków, Nowa Huta, Zamogile
Szkoła Da Vinciinwestycja
Pokaż inwestycję
Szkoła Da Vinci
Kraków, Nowa Huta, Os. Na Stoku 34
Ulica Romana Ciesielskiegoinwestycja
Pokaż inwestycję
Ulica Romana Ciesielskiego
Kraków, Nowa Huta, Romana Ciesielskiego
Na Stoku 32inwestycja
Pokaż inwestycję
Na Stoku 32
Kraków, Nowa Huta, Na Stoku 32
Park Jalu Kurkainwestycja
Pokaż inwestycję
Park Jalu Kurka
Kraków, Śródmieście, Szlak
Park, ul. Lublańskainwestycja
Pokaż inwestycję
Park, ul. Lublańska
Kraków, Śródmieście, Lublańska
Ulica Świętego Krzyżainwestycja
Pokaż inwestycję
Ulica Świętego Krzyża
Kraków, Śródmieście, Świętego Krzyża
Rewolucja komunikacyjna na północy Krakowa. Trasa tramwajowa na Górkę Narodową gotowa! [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Rewolucja komunikacyjna na północy Krakowa. Trasa tramwajowa na Górkę Narodową gotowa! [FILMY]
Od poniedziałku, 4 września nawet 30 tysięcy mieszkańców północy Krakowa będzie codziennie korzystać z nowego połączenia tramwajowego do Górki Narodowej. W kolejnych tygodniach finalizowana będzie budowa zintegrowanego węzła przesiadkowego. W ramach inwestycji nasadzonych zostanie również około 3,5 tys. drzew i ponad 40 tys. krzewów.
Podsumowanie pierwszego półrocza na rynku biurowym w Polsce [RAPORT]artykuł
Pokaż artykuł
Podsumowanie pierwszego półrocza na rynku biurowym w Polsce [RAPORT]
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield podsumowała pierwsze półrocze na rynku biurowym w Polsce. Na rynkach regionalnych można zaobserwować stopniową odbudowę aktywności najemców. Jednocześnie największe miasta poza Warszawą już w przyszłym roku mogą wejść w okres luki podażowej, która będzie wywołana obserwowanym od pewnego czasu spadkiem wolumenu realizowanych inwestycji.
Cushman & Wakefield podsumowuje 2023 rok na rynku biurowym w Polsce [RAPORT]artykuł
Pokaż artykuł
Cushman & Wakefield podsumowuje 2023 rok na rynku biurowym w Polsce [RAPORT]
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield podsumowała 2023 rok na rynku biurowym w Polsce. Aktywność najemców na wszystkich rynkach objętych analizą nieznacznie wzrosła względem roku 2022 (+1%), pozostając jednak o 5% niższą względem rekordowego roku 2019. Jednocześnie wolumen powierzchni w budowie pozostaje na niskim poziomie, a stawki czynszu notują nieznaczne wzrosty, przede wszystkim w budynkach nowo oddawanych.
W Warszawie powstanie pierwszy w Polsce hotel Canopy by Hilton [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie powstanie pierwszy w Polsce hotel Canopy by Hilton [WIZUALIZACJE]
Sieć Hilton ogłosiła zawarcie umowy franczyzowej z firmą TFG Hotels na budowę hotelu Canopy by Hilton Warsaw. Nowy hotel z 170 pokojami zostanie otwarty w 2025 r. i będzie pierwszym hotelem lifestylowym Hilton w Polsce, dołączając do niedawno otwartych obiektów Canopy by Hilton w Cannes, Madrycie, Londynie i Paryżu. Hotelem będzie zarządzać firma TFG Hotels.
W Polsce zostanie ograniczona wycinka lasów! Powstanie też 9 "lasów społecznych" [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Polsce zostanie ograniczona wycinka lasów! Powstanie też 9 "lasów społecznych" [FILM]
Utworzenie lasów społecznych w dziewięciu lokalizacjach w Polsce, kontynuacja moratorium ws. ograniczenia wycinki drzew, a także „mapa drogowa” dla obszarów cennych przyrodniczo – to najnowsze działania ogłoszone przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska. Szczegóły tych zmian przedstawiła minister Paulina Hennig-Kloska oraz wiceminister Mikołaj Dorożała podczas konferencji prasowej, zorganizowanej w resorcie 25 kwietnia 2024 r.
Pod Wrocławiem za 1,4 mld złotych powstała nowa, wielka elektrociepłownia gazowa [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Pod Wrocławiem za 1,4 mld złotych powstała nowa, wielka elektrociepłownia gazowa [ZDJĘCIA]
Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA, należący do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, uruchomił nową elektrociepłownię gazową Czechnica-2 w Siechnicach o mocy elektrycznej 179 MWe i termicznej 315 MWt. Nowo wybudowana instalacja zaspokoi około 20 proc. zapotrzebowania na ciepło mieszkańców Wrocławia i wszystkich odbiorców w gminie Siechnice przyłączonych do sieci ciepłowniczej, a nakłady przeznaczone na jej wybudowanie sięgają 1,4 mld PLN. Docelowo do 2035 roku Grupa PGE planuje przeznaczyć na ciepłownictwo około 18 mld PLN.
REKLAMA