REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Na Dolnym Śląsku powstanie nowy park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
Na Dolnym Śląsku powstanie nowy park handlowy
W Miliczu rozpoczęto działania inwestycyjne obejmujące przygotowanie nowoczesnego parku handlowego Multibox. Obecnie trwają intensywne prace projektowe i administracyjne, uruchomiono także komercjalizację powierzchni handlowo-usługowej. Inwestorem obiektu jest Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM Inwestycje i Nieruchomości sp. k. Za komercjalizację powierzchni odpowiada BOIG Consulting.
We Wrocławiu zostanie otwarty nowy park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu zostanie otwarty nowy park handlowy
W stolicy Dolnego Śląska zostanie otwarty nowy park handlowy. Tym razem w północno-wschodniej części miasta. Trei Real Estate Poland otworzy swój pierwszy obiekt handlowy we Wrocławiu, przy ul. Kiełczowskiej.
W woj. zachodniopomorskim powstanie nowy park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
W woj. zachodniopomorskim powstanie nowy park handlowy
W województwie zachodniopomorskim powstanie kolejny park handlowy. Tym razem w liczącym ponad 10 tysięcy mieszkańców Trzebiatowie. Inwestor, firma Green Hills Investment, uzyskała już prawomocne pozwolenie na budowę.
W centrum Wrocławia powstanie nowy, duży hotel artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Wrocławia powstanie nowy, duży hotel
W samym centrum stolicy Dolnego Śląska planowany jest nowy, duży hotel. Wrocławska firma Projekt 3 By Made Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy By Made, deweloper specjalizujący się w projektowaniu kameralnych osiedli i apartamentów, zamierza wybudować hotel przy ulicy Kolejowej. Pojawiła się nowa wizualizacja planowanego budynku.
W woj. mazowieckim otwarto nowy park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
W woj. mazowieckim otwarto nowy park handlowy
W województwie mazowieckim został otwarty nowy park handlowy. Na początku grudnia odbyło się otwarcie Smart Park Węgrów – parku handlowo-usługowego o powierzchni 6 500 mkw. GLA. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Różanej, w pobliżu dróg łączących Węgrów z Mińskiem Mazowieckim i Siedlcami. To już trzeci park handlowy otwarty w tym roku przez Smart Park Poland i RG Leasing, które znalazły już nowych właścicieli.
Pod Warszawą powstanie nowy, duży park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
Pod Warszawą powstanie nowy, duży park handlowy
W aglomeracji warszawskiej planowana jest budowa kolejnego nowego, dużego obiektu handlowego. Tym razem w liczącym około 44 tysięcy mieszkańców Otwocku. Park handlowy w tym mieście planuje wybudować Redkom Development Sp. z o.o.
W woj. świętokrzyskim powstanie nowy park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
W woj. świętokrzyskim powstanie nowy park handlowy
W województwie świętokrzyskim powstanie nowy park handlowy. Tym razem w liczącej ponad 5 tysięcy mieszkańców Kazimierzy Wielkiej. Swoją inwestycję w tym mieście zrealizuje Adept Investment Sp. z o.o. z Warszawy.
W Radomiu powstanie kolejny nowy przystanek kolejowyartykuł
Pokaż artykuł
W Radomiu powstanie kolejny nowy przystanek kolejowy
PKP PLK S.A. wybudują w Radomiu kolejny nowy przystanek – Radom Południowy. Trzy nowe perony powstaną obok kładki dla pieszych, do realizacji której zobowiązało się Miasto. Podpisano właśnie porozumienie w tej sprawie. Pasażerowie zyskają wygodny transport do pracy i szkół.
Pod Wrocławiem powstanie nowy, wielki park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
Pod Wrocławiem powstanie nowy, wielki park handlowy
W aglomeracji wrocławskiej powstanie nowy, wielki park handlowy. W Mirkowie, na terenie gminy Długołęka, zaledwie kilka kilometrów od granic administracyjnych Wrocławia, powstanie jeden z największych parków handlowych w regionie i wiele nowych miejsc pracy, w tej jednej z najszybciej rozwijających się podwrocławskich gmin.
W woj. podlaskim powstanie nowy park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
W woj. podlaskim powstanie nowy park handlowy
W województwie podlaskim, w północno-wschodniej części Polski powstanie nowy park handlowy. Tym razem w liczącej ok. 19 tysięcy mieszkańców Hajnówce. Rozpoczęły się przygotowania do realizacji nowoczesnego parku handlowego działającego pod marką SEKUNDA. Projekt wpisuje się w strategię tworzenia nowoczesnych obiektów handlowo-usługowych w miastach średniej i mniejszej wielkości, gdzie dostęp do nowoczesnej powierzchni handlowej pozostaje nadal ograniczony.
W woj. łódzkim powstanie nowy park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
W woj. łódzkim powstanie nowy park handlowy
W województwie łódzkim powstanie nowy park handlowy. Tym razem w liczącym ponad 20 tysięcy mieszkańców Wieluniu. Przy ul. Częstochowskiej, bezpośrednio przy drodze krajowej DK43, planowana jest realizacja nowoczesnego parku handlowego o powierzchni około 15 tys. metrów kwadratowych. Inwestorem projektu jest Genesis Property, które chce stworzyć dominujący obiekt handlowy dla całego regionu.
W województwie opolskim powstanie nowy park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
W województwie opolskim powstanie nowy park handlowy
W województwie opolskim powstanie nowy park handlowy. Zlokalizowany przy granicy woj. opolskiego i dolnośląskiego Brzeg oraz powiat brzeski zyskają nowoczesne centrum handlowo-usługowe, które zrewolucjonizuje lokalny rynek handlowy. Firma Genesis Property zrealizuje tam inwestycję o łącznej powierzchni ponad 15 000 metrów kwadratowych GLA. Nowy park handlowy wraz z marketem budowlanym stworzy kompleksową, różnorodną przestrzeń zakupową, odpowiadającą na kluczowe potrzeby mieszkańców całego regionu.
Zakończyły się dwa pierwsze etapy przebudowy lokomotywowni PKP Intercity we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Zakończyły się dwa pierwsze etapy przebudowy lokomotywowni PKP Intercity we Wrocławiu
Zakończył się I i II etap przebudowy elementów hali lokomotywowni na stacji Wrocław Główny. Podczas prac wykonawca – firma Mostostal Warszawa – zmodernizował kanały rewizyjne. Wartość całego kontraktu wynosi blisko 30 mln zł. To kolejne przedsięwzięcie infrastrukturalne realizowane w ramach największego programu inwestycyjnego w historii PKP Intercity.
PKP PLK ogłosiły przetarg na prace projektowe linii kolejowej nr 151 Kędzierzyn-Koźle - Racibórz - Chałupkiartykuł
Pokaż artykuł
PKP PLK ogłosiły przetarg na prace projektowe linii kolejowej nr 151 Kędzierzyn-Koźle - Racibórz - Chałupki
Większy dostęp do kolei z przebudowanych stacji Kędzierzyn-Koźle, Racibórz i Chałupki, budowa dwóch nowych przystanków w Raciborzu, a także krótsze podróże z Kędzierzyna w stronę granicy z Czechami. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłosiły przetarg na prace projektowe linii kolejowej nr 151 Kędzierzyn-Koźle – Chałupki. Projekt ubiega się o dofinansowanie z europejskiego instrumentu CEF "Łącząc Europę".
Pociągi Dolnośląskich Kolei Aglomeracyjnych pojawią się na trasie Wrocław - Oborniki Śląskie - Korzeńskoartykuł
Pokaż artykuł
Pociągi Dolnośląskich Kolei Aglomeracyjnych pojawią się na trasie Wrocław - Oborniki Śląskie - Korzeńsko
Samorząd województwa dolnośląskiego we wtorek, 23 sierpnia podpisał z gminą Oborniki Śląskie porozumienie określające zasady współpracy obu samorządów przy organizowaniu kolei aglomeracyjnej. Dla pasażerów oznacza to przede wszystkim pewność utrzymania dotychczasowej atrakcyjnej oferty przewozowej w najbliższych latach.
Więcej informacji dla podróżnych na linii Żory – Rybnik – Nędzaartykuł
Pokaż artykuł
Więcej informacji dla podróżnych na linii Żory – Rybnik – Nędza
Na stacjach i przystankach od Żor przez Rybnik do Nędzy podróżni zyskają lepszą informację o kursowaniu pociągów. Zegary i komunikaty dźwiękowe ułatwią podróże. W Rybniku, Żorach i Nędzy będą wyświetlacze. Bezpieczeństwo zwiększy monitoring. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały wartą 17 mln zł netto umowę z wykonawcą prac, które sfinansowane zostaną ze środków Krajowego Planu Odbudowy.
Bezpieczniej na skrzyżowaniach kolejowo-drogowych w aglomeracji wrocławskiejartykuł
Pokaż artykuł
Bezpieczniej na skrzyżowaniach kolejowo-drogowych w aglomeracji wrocławskiej
Na sześciu przejazdach kolejowo-drogowych w aglomeracji wrocławskiej w 2024 r. zwiększył się poziom bezpieczeństwa. W marcu dodatkowe zabezpieczenie zyskali kierowcy na skrzyżowaniu drogi i linii kolejowej Wrocław Sołtysowice – Jelcz Miłoszyce. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na nowe rogatki i sygnalizację przeznaczyły blisko 7 mln zł ze środków budżetowych. To kolejne prace zwiększające bezpieczeństwo na torach i drogach Dolnego Śląska.
Na Dolnym Śląsku trwa rewitalizacja linii kolejowej Kobierzyce – Piława Górna [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Na Dolnym Śląsku trwa rewitalizacja linii kolejowej Kobierzyce – Piława Górna [FILM]
Samorząd województwa dolnośląskiego rewitalizuje kolejną linię kolejową. Prace na odcinku linii nr 310, pomiędzy podwrocławskimi Kobierzycami a Piławą Górną, znacznie poprawią połączenia między Wrocławiem a południowymi regionami województwa. W jednej z najbogatszych i najszybciej rozwijających się gmin w Polsce – gminie Kobierzyce znajduje się wiele fabryk (miejsca pracy). Realizacja inwestycji pozwoli na szybki i sprawny dojazd z południowej części województwa do Kobierzyc.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Białystok] Przebudowa Al. 1000-lecia Państwa Polskiego
Białystok, Białostoczek
[Elbląg] Sądu Okręgowy i Sąd Rejonowyinwestycja
Pokaż inwestycję
[Elbląg] Sądu Okręgowy i Sąd Rejonowy
Elbląg, Ogrody
REKLAMA