REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Amerykański inwestor uruchomił nową fabrykę w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański inwestor uruchomił nową fabrykę w Wielkopolsce
Maxcess Europe (należący do amerykańskiego koncernu Maxcess), lider w dziedzinie produktów i usług do zautomatyzowanej obsługi linii produkcyjnych, przenosi swój zakład produkcyjny, zwiększając zdolności opracowania nowych produktów i usług. Generalnym wykonawcą inwestycji o powierzchni ok. 13 000 mkw. była firma Dekpol Budownictwo. Projekt został zreazliowany na zlecenie Panattoni BTS.
[Szczecin] Jest pozwolenie na budowę spalarni odpadówartykuł
Pokaż artykuł
[Szczecin] Jest pozwolenie na budowę spalarni odpadów
Wojewoda podpisał 14 października pozwolenie na budowę EcoGeneratora, czyli Zakładu Termicznego Unie...
[Dolny Śląsk] Dwie nowe firmy z branży automotive chcą inwestować w powiecie średzkimartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Dwie nowe firmy z branży automotive chcą inwestować w powiecie średzkim
Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Investmap.pl dwie firmy z branży automotive są zainteresowan...
[Wrocław] Zyg-Bud wybuduje kolejny etap osiedla Apartamenty Maśliceartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Zyg-Bud wybuduje kolejny etap osiedla Apartamenty Maślice
15 marca wrocławski deweloper Zyg-Bud Deweloper Sp. z o.o. Sp.k. złożył wniosek o pozwolenie na budo...
[Dolny Śląsk] BFZ zainwestuje na terenie podstrefy WSSE "Invest-Park" w Bolesławcuartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] BFZ zainwestuje na terenie podstrefy WSSE "Invest-Park" w Bolesławcu
Polska firma BFZ Sp. z o.o. (Bolesławiecka Fabryka Zabudów) rozbuduje swój zakład produkcyjny w Bole...
Wrocław: Nord Electronics Solutions inwestuje i zatrudniaartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Nord Electronics Solutions inwestuje i zatrudnia
Wrocławska firma Nord Electronics Solutions, działająca w branży elektronicznej (jest spółką prowadz...
[Katowice] Hotel Diament Plazainwestycja
Pokaż inwestycję
[Katowice] Hotel Diament Plaza
Katowice, Dworcowa 11
Tysiąc nowych miejsc pracy w Wałbrzychu! Faurecia podwoi zatrudnienie w fabryce automotiveartykuł
Pokaż artykuł
Tysiąc nowych miejsc pracy w Wałbrzychu! Faurecia podwoi zatrudnienie w fabryce automotive
Francuski koncern motoryzacyjny Faurecia powiększa zakład w Wałbrzychu. Inwestor uruchomi nowe linie...
Gigantyczna inwestycja Intela pod Wrocławiem będzie jeszcze większa? Trwają uzgodnienia kolejnej fazyartykuł
Pokaż artykuł
Gigantyczna inwestycja Intela pod Wrocławiem będzie jeszcze większa? Trwają uzgodnienia kolejnej fazy
Największa inwestycja zagraniczna typu greenfield w historii Polski, budowa Zakładu Integracji i Testowania Półprzewodników Intela w miejscowości Kadłub, w gminie Miękinia pod Wrocławiem prawdopodobnie będzie...znacznie większa, niż to oficjalnie deklarowano jeszcze kilka dni temu.
Pilkington IGP otworzył w Sandomierzu nowy oddział zajmujący się przetwórstwem szkłaartykuł
Pokaż artykuł
Pilkington IGP otworzył w Sandomierzu nowy oddział zajmujący się przetwórstwem szkła
W Sandomierzu w województwie świętokrzyskim otwarto nowy oddział zajmujący się przetwórstwem szkła. Dzięki niemu firma NSG Group będzie mogła odpowiedzieć na rosnący popyt na szkło oraz szyby zespolone. Szyby zespolone z Sandomierza trafią do kluczowych klientów firmy z Polski południowej, ale też do projektów międzynarodowych.
Niemiecka firma MAHLE otworzyła nową halę produkcyjną w Krotoszynie. Powstaną nowe miejsca pracyartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma MAHLE otworzyła nową halę produkcyjną w Krotoszynie. Powstaną nowe miejsca pracy
3 listopada br., po 20-miesięcznym okresie budowy, dostawca motoryzacyjny MAHLE Polska Sp. z o.o. zainaugurował otwarcie nowego zakładu na terenie siedziby firmy w Krotoszynie, w województwie wielkopolskim. W nowym zakładzie będą produkowane moduły filtracyjne i urządzenia peryferyjne silnika, takie jak chłodnice oleju oraz moduły filtrów oleju.
Panattoni realizuje kolejną dużą inwestycję w woj. śląskim. Powstaną nowe miejsca pracyartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni realizuje kolejną dużą inwestycję w woj. śląskim. Powstaną nowe miejsca pracy
Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, ruszył z budową Panattoni Park Ruda Śląska IV. Nowa inwestycja, obejmująca 30 000 metrów kwadratowych, już na wstępie zyskuje znaczącego najemcę – firmę midocean, która wynajęła 20 000 metrów kwadratowych na potrzeby procesów magazynowych, z opcją rozszerzenia o kolejne 10 000 mkw.
Ulica Teligiinwestycja
Pokaż inwestycję
Ulica Teligi
Kraków, Podgórze, Leonida Teligi
[Szczawno-Zdrój] Decathloninwestycja
Pokaż inwestycję
[Szczawno-Zdrój] Decathlon
Szczawno-Zdrój
Nowe miejsca pracy. Niemiecka firma Oventrop rozbudowała fabrykę w woj.mazowieckimartykuł
Pokaż artykuł
Nowe miejsca pracy. Niemiecka firma Oventrop rozbudowała fabrykę w woj.mazowieckim
Kolejna inwestycja zagraniczna w województwie mazowieckim. Niemiecka firma Oventrop rozbudowała swój polski zakład produkcyjny zlokalizowany w Szydłowcu i tworzy w nim nowe miejsca pracy. Będą w nim wytwarzane kolejne produkty hydrauliczne firmy, które trafią z Szydłowca na cały świat. Gmina Szydłowiec od samego początku wspierała Oventrop w tworzeniu tutaj zakładu, a teraz w jego znacznej rozbudowie.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Dzierżoniów] FINTEX POLAND Sp. z o. o.
Dzierżoniów, Ostroszowice
[Wrocław] Włodkowica 3inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Włodkowica 3
Wrocław, Stare Miasto
Paragon Siechniceinwestycja
Pokaż inwestycję
Paragon Siechnice
Siechnice, Staszica 5
Belgijski gigant branży dań gotowych rozbuduje fabrykę w Opoluartykuł
Pokaż artykuł
Belgijski gigant branży dań gotowych rozbuduje fabrykę w Opolu
Belgijska spółka What’s Cooking, jeden z największych producentów dań gotowych w Europie, rozbudowuje swoją fabrykę w Opolu. Nowa część zakładu powstaje na terenie dawnej fabryki Hongbo i ma rozpocząć produkcję w 2027 roku. Firma zapowiada, że opolski zakład produkcyjny stanie się jednym z najważniejszych punktów jej działalności — zarówno w Polsce, jak i na całym kontynencie.
Światowy gigant automotive najpierw zwalniał w Polsce, a teraz zatrudnia artykuł
Pokaż artykuł
Światowy gigant automotive najpierw zwalniał w Polsce, a teraz zatrudnia
Dobre wieści z branży automotive w Polsce. Dotyczą województwa świętokrzyskiego i liczących ok 44 tysiące mieszkańców Starachowic. Największy pracodawca w tym mieście i okolicy, fabryka autobusów niemieckiego, globalnego koncernu MAN, będzie zatrudniać nowych pracowników.
REKLAMA