REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Lublin] Hotel "Wieniawski"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Lublin] Hotel "Wieniawski"
Lublin, Śródmieście, Sądowa 6
[Katowice] Rozbudowa Szpitala Geriatrycznego im. Jana Pawła IIinwestycja
Pokaż inwestycję
[Katowice] Rozbudowa Szpitala Geriatrycznego im. Jana Pawła II
Katowice, Szopienice
[Podłęże] Linia Kolejowa Podłęże - Piekiełkoinwestycja
Pokaż inwestycję
[Podłęże] Linia Kolejowa Podłęże - Piekiełko
Podłęże, Radosna
Wuwa Pointinwestycja
Pokaż inwestycję
Wuwa Point
Wrocław, Fabryczna, Architektów
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Jelenia Góra] Nowy budynek na ul Małcużyńskiego
Jelenia Góra, Zabobrze
[Nowy Sącz] Dworzec PKP (modernizacja)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Nowy Sącz] Dworzec PKP (modernizacja)
Nowy Sącz, Szujskiego
[Nowy Sącz] Budynek Sądu Rejonowegoinwestycja
Pokaż inwestycję
[Nowy Sącz] Budynek Sądu Rejonowego
Nowy Sącz, Kaduk
Granitex - usługi kamieniarskiefirma
Pokaż firmę
Granitex - usługi kamieniarskie
Białystok, Elewatorska 29
firma
Pokaż firmę
BlueBear Auto Detailing Kosmetyka Aut - Regeneracja, polerowanie lamp reflektorów - Pranie tapicerki
Wrocław, Pęgowska 30
firma
Pokaż firmę
Dobry i tani szklarz w Warszawie - Szklarz Warszawa
Warszawa, Krochmalna 3
Stol-Dom P&M Bachta | Schody Drewniane | Balustrady Schodowe | Stolarz Bielsko - Białafirma
Pokaż firmę
Stol-Dom P&M Bachta | Schody Drewniane | Balustrady Schodowe | Stolarz Bielsko - Biała
Bielsko-Biała, ul. Kalinowa 7
Pięć polskich firm zainwestuje w Małopolsce, w ramach Polskiej Strefy Inwestycjiartykuł
Pokaż artykuł
Pięć polskich firm zainwestuje w Małopolsce, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji
Pięciu małopolskich przedsiębiorców zdecydowało się skorzystać z ulgi podatkowej w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, zapowiadając plany inwestycyjne o łącznej wartości blisko 19 milionów złotych. Wśród nich znalazły się dwie firmy, które miały już okazję korzystać z ulg podatkowych: AGNIESZKA WROŃSKA Terra Verde i PPHU „KALI” Janusz Krawczyk. Pozostałe to nowe firmy w strefie: INSTAR sp. z o.o. sp.k., Tomasz Kruk ICAR oraz Zakład Usługowy „Ślusarstwo” Gerard Urbańczyk.
[Jugowice] Hotel "Pałac Jugowice"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Jugowice] Hotel "Pałac Jugowice"
[Radomierzyce] Osiedle domów "Lawendowe Niebo"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Radomierzyce] Osiedle domów "Lawendowe Niebo"
Radomierzyce, Turów
[Poznań] Dmowskiego/ Bosa - budynek biurowo - usługowo - mieszkalnyinwestycja
Pokaż inwestycję
[Poznań] Dmowskiego/ Bosa - budynek biurowo - usługowo - mieszkalny
Poznań, Grunwald
Remont dworca Kraków Swoszowiceinwestycja
Pokaż inwestycję
Remont dworca Kraków Swoszowice
Kraków, Podgórze, Kraków Swoszowice
ElectroMobility Poland pozyskuje prawo do nieruchomości na terenie Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego, na którym powstanie fabryka Izeryartykuł
Pokaż artykuł
ElectroMobility Poland pozyskuje prawo do nieruchomości na terenie Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego, na którym powstanie fabryka Izery
W wyniku postępowania przetargowego przeprowadzonego przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (KSSE) oraz Urząd Miasta Jaworzno, spółka ElectroMobility Poland S.A. (EMP) zostanie właścicielem działki o powierzchni 117 ha, zlokalizowanej na terenie Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego (JOG). Tym samym spółka realizująca projekt polskiej marki samochodów elektrycznych Izera zostaje pierwszym inwestorem na terenie JOG.
Światowy gigant zainwestuje pod Szprotawą, w województwie lubuskimartykuł
Pokaż artykuł
Światowy gigant zainwestuje pod Szprotawą, w województwie lubuskim
Kolejna wielka, zagraniczna firma zdecydowała się na inwestycję w województwie lubuskim. Tym razem miejscowości Wiechlice pod Szprotawą, na terenie tamtejszej strefy gospodarczej. Nowym inwestorem jest globalny koncern SANHUA Holding Group Co., Ltd. Firma jest światowym liderem w produkcji komponentów do systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i grzewczych.
MAN zakończył rozbudowę fabryki w podkrakowskich Niepołomicach. Powstało 1500 nowych miejsc pracy!artykuł
Pokaż artykuł
MAN zakończył rozbudowę fabryki w podkrakowskich Niepołomicach. Powstało 1500 nowych miejsc pracy!
Kolejna wielka inwestycja z branży automotive w Polsce. Po 16 miesiącach od wmurowania kamienia węgielnego, niemiecki koncern MAN uroczyście otworzył 16 maja rozbudowaną fabrykę ciężarówek w podkrakowskich Niepołomicach. Kosztem 200 mln euro firma zwiększyła moce produkcyjne polskiego zakładu z 230 aut dziennie na 2 zmiany do 300 na 3 zmiany. Zatrudnienie w fabryce wzrosło o 1500 osób. Obecnie w fabryce w Niepołomicach zatrudnionych jest 2600 pracowników.
firma
Pokaż firmę
UTBPolska - Wózki widłowe używane Linde, Still Poznań, Września, Szamotuły
Środa Wielkopolska, Chwałkowo 22B
REKLAMA