REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Pałac w Krzywiczynach inwestycja
Pokaż inwestycję
Pałac w Krzywiczynach
Krzywiczyny, Wołczyn, Polna 2
Domy w Szczytnikachinwestycja
Pokaż inwestycję
Domy w Szczytnikach
Szczytniki, Drużyna, Choinkowa
Droga w Niesułowicachinwestycja
Pokaż inwestycję
Droga w Niesułowicach
Osiedle w Sadzieinwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle w Sadzie
Nowy Dwór Gdański, Obronców Westerplatte 20
Boisko w Bukowince inwestycja
Pokaż inwestycję
Boisko w Bukowince
Targowiska w Malczycachinwestycja
Pokaż inwestycję
Targowiska w Malczycach
Malczyce, 1 Maja
Apartamenty w Karpaczuinwestycja
Pokaż inwestycję
Apartamenty w Karpaczu
Karpacz, Wojcieszyce, Karkonoska 22
Szpital w Gniewomirowicachinwestycja
Pokaż inwestycję
Szpital w Gniewomirowicach
Gniewomirowice, Miłkowice, Krokusowa
Grupa PGE prowadzi proces modernizacji elektrociepłowni w największych miastach Polski [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Grupa PGE prowadzi proces modernizacji elektrociepłowni w największych miastach Polski [FILM]
Grupa PGE konsekwentnie od 2018 roku prowadzi proces modernizacji elektrociepłowni w największych miastach Polski. Efektem tego jest oddanie przez PGE do użytku nowoczesnych niskoemisyjnych źródeł kogeneracyjnych w Kielcach, Bydgoszczy i Zgierzu. Do końca 2023 roku zakończą się inwestycje w źródła gazowe w Gorzowie Wielkopolskim, Rzeszowie i Wrocławiu, a na początku 2024 r. w Lublinie i Siechnicach. Wszystkie te projekty w istotny sposób zwiększą komfort i bezpieczeństwo dostaw ciepła dla mieszkańców oraz znacząco wpłyną na zmniejszenie emisji z elektrociepłowni.
[pomorskie] Trójmiasto na fali biurowej hossyartykuł
Pokaż artykuł
[pomorskie] Trójmiasto na fali biurowej hossy
Trójmiejski rynek nieruchomości biurowych bije kolejne rekordy podaży – przy średniorocznej dynamice...
Najemcy w Trójmieście już wynajęli więcej powierzchni biurowej niż w całym ubiegłym rokuartykuł
Pokaż artykuł
Najemcy w Trójmieście już wynajęli więcej powierzchni biurowej niż w całym ubiegłym roku
Według raportu firmy doradczej Cresa, wolumen transakcji zawartych w pierwszych trzech kwartałach 20...
[Polska] Mieszkaniowy Sezamartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Mieszkaniowy Sezam
Oferta deweloperów nie jest bynajmniej równomiernie rozłożona na terenie całego miasta, co jest waru...
ROBYG sprzedał ponad 550 mieszkań w I półroczuartykuł
Pokaż artykuł
ROBYG sprzedał ponad 550 mieszkań w I półroczu
Grupa ROBYG w I półroczu 2012 roku zawarła 552 umowy sprzedaży mieszkań w Warszawie i Gdańsku. Tym s...
[Gdańsk] We wrześniu Inpro wprowadzi do oferty blisko 300 nowych mieszkańartykuł
Pokaż artykuł
[Gdańsk] We wrześniu Inpro wprowadzi do oferty blisko 300 nowych mieszkań
Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, we wrześniu b...
firma
Pokaż firmę
Jakub Cukierski Auto-Hol
Łódź, Mieczysławy Ćwiklińskiej 8/103
Feniksa 36inwestycja
Pokaż inwestycję
Feniksa 36
Gdańsk, Osowa, Feniksa 36
Rezydencja Merwedeinwestycja
Pokaż inwestycję
Rezydencja Merwede
Gdańsk, Brzeźno, Łamana
Zmiany w przestrzeniach biurowych po 5 latach od wybuchu pandemii wraz z perspektywą na przyszłość [ANAZLIZA]artykuł
Pokaż artykuł
Zmiany w przestrzeniach biurowych po 5 latach od wybuchu pandemii wraz z perspektywą na przyszłość [ANAZLIZA]
Odchodzenie od otwartych przestrzeni biurowych na rzecz zamkniętych stref sprzyjających współpracy, realizowaniu kreatywnych zadań oraz skupieniu i wyciszeniu, rosnąca rola technologii, a także nacisk na funkcjonalność biura i odpowiadanie na nowe potrzeby jego użytkowników – pandemia COVID-19, choć zmieniła sposób, w jaki pracujemy, nie zapoczątkowała, a jedynie przyspieszyła rozpoczęte wcześniej procesy. Eksperci JLL przedstawiają analizę zmian w przestrzeniach biurowych po 5 latach od wybuchu pandemii wraz z perspektywą na przyszłość.
Niemiecka firma Viessmann stawia na Wrocław. Otworzyła supernowoczesne laboratorium Viessmann R&D Centerartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma Viessmann stawia na Wrocław. Otworzyła supernowoczesne laboratorium Viessmann R&D Center
Kolejna znana, międzynarodowa firma stawia na swój dalszy rozwój we Wrocławiu. Niemiecki koncern Viessmann uruchomił właśnie w stolicy Dolnego Śląska swoje pierwsze w Polsce Centrum Badań i Rozwoju. Jego siedzibą jest biurowiec DELTA, na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego przy ul. Duńskiej 9 na Muchoborze Małym.
Na początku 2023 roku ruszy nowa, wielka fabryka PepsiCo pod Środą Śląską na Dolnym Śląsku [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Na początku 2023 roku ruszy nowa, wielka fabryka PepsiCo pod Środą Śląską na Dolnym Śląsku [ZDJĘCIA]
Budowa największej i najbardziej zrównoważonej środowiskowo fabryki przekąsek PepsiCo w miejscowości Święte pod Środą Śląską, na Dolnym Śląsku przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Na terenie budowy pracuje zespół ok. 300 osób. Minął rok od położenia kamienia węgielnego, a zakład jest w ponad 50% gotowy do oficjalnego otwarcia fabryki, które nastąpi w pierwszym półroczu 2023 r. Powołano także dyrektora zakładu.
REKLAMA