REKLAMA
Znaleziono 6737 wyników
Międzynarodowa firma Capgemini zwiększy zatrudnienie w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Międzynarodowa firma Capgemini zwiększy zatrudnienie w Gdańsku
Choć wiele osób ma wrażenie, że Capgemini istnieje na trójmiejskim rynku od zawsze, to w Gdańsku firma niedawno obchodziła dopiero pierwsze urodziny. Mimo to zatrudnia już ponad 200 osób, a do końca tego roku planuje zrekrutować prawie 100 kolejnych. Plany rozwoju Capgemini w Gdańsku są bowiem ambitne i obejmują między innymi zaawansowane projekty technologiczne dla klientów z rynków, na których dotychczas nie koncentrowały się polskie oddziały organizacji.
Kolej w woj. pomorskim zmienia się na lepszeartykuł
Pokaż artykuł
Kolej w woj. pomorskim zmienia się na lepsze
Miniony 2024 rok to wielomilionowe inwestycje w pomorską kolej, które zwiększają dostęp do tego środka transportu oraz usprawniają przewóz ładunków w kierunku bałtyckich portów. Rozpoczęte i zaplanowane przez PKP PLK S.A. zadania stworzą nowe możliwości podróży w regionie, zachęcając do wyboru pociągu w codziennych podróżach do pracy lub szkoły.
Kolejny krok ku modernizacji kolejowej trasy Bydgoszcz – Trójmiastoartykuł
Pokaż artykuł
Kolejny krok ku modernizacji kolejowej trasy Bydgoszcz – Trójmiasto
Kolejny krok ku modernizacji kolejowej trasy Bydgoszcz – Trójmiasto za nami. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę na przebudowę stacji Maksymilianowo – kluczowej lokalizacji dla sprawnego przewozu ładunków z południa kraju do bałtyckich portów. Na zmianach zyskają także podróżni z województwa kujawsko-pomorskiego. Wartość inwestycji Polskich Linii Kolejowych S.A. to ponad 927 mln zł netto, w tym dofinansowanie ze środków programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko na lata 2021-2027 (FEnIKS).
Nowe miejsca pracy! 7R buduje dla Pepco wielkie, nowoczesne centrum dystrybucyjne pod Gdańskiemartykuł
Pokaż artykuł
Nowe miejsca pracy! 7R buduje dla Pepco wielkie, nowoczesne centrum dystrybucyjne pod Gdańskiem
7R realizuje dla Pepco nowoczesne centrum logistyczne w Barniewicach (gmina Żukowo, powiat kartuski), w sąsiedztwie Gdańska. W ramach długoterminowej umowy najmu spółka Pepco Polska wynajęła ponad 51 000 metrów kwadratowych funkcjonalnej powierzchni magazynowej wraz z częścią biurową.
SKYCITY Gdyniainwestycja
Pokaż inwestycję
SKYCITY Gdynia
Gdynia, Redłowo, Kielecka
GDDKiA podsumowuje rok 2011artykuł
Pokaż artykuł
GDDKiA podsumowuje rok 2011
Inwestycje za 26,4 mld zł, 267,7 km nowych dróg szybkiego ruchu oraz 446 mln zł wpływów z systemu vi...
[Polska] Stabilna sytuacja na rynku handlowym, rosną obroty centrów handlowychartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Stabilna sytuacja na rynku handlowym, rosną obroty centrów handlowych
Z danych zebranych przez Polską Radę Centrów Handlowych wynika, że w pierwszym półroczu 2016 roku ob...
Prusdisfirma
Pokaż firmę
Prusdis
Sędziszów, ul. Przemysłowa 6
Nowe miejsca pracy. Amerykański Hillwood z kolejną inwestycją w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Nowe miejsca pracy. Amerykański Hillwood z kolejną inwestycją w Gdańsku
Hillwood, jeden z wiodących deweloperów i inwestorów w branży nieruchomości, specjalizujący się w budowie obiektów logistycznych, magazynowych, przemysłowych oraz dedykowanych dla sektora e-commerce, po raz kolejny inwestuje w województwie pomorskim, w Gdańsku. Dzięki realizacji nowej inwestycji, powstaną kolejne nowe miejsca pracy.
Zabytkowa Hala Targowa w Gdańsku przechodzi rewitalizację i metamorfozę [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Zabytkowa Hala Targowa w Gdańsku przechodzi rewitalizację i metamorfozę [WIZUALIZACJE]
Kolejny zabytek w Gdańsku odzyska swój dawny blask. Przejdzie też wielką metamorfozę. Rewitalizacja Hali Targowej w Gdańsku realizowana przez Apsys Polska to jeden z najważniejszych projektów miejskich ostatnich lat na Pomorzu. Hala Targowa od ponad 100 lat była przestrzenią spotkań mieszkańców, kupców i przyjezdnych. To miejsce organicznie wpisane w tkankę miasta, które jednak w ostatnich dekadach stopniowo traciło swój blask i pierwotną energię.
[Giżycko] Port pasażerski "Eko-marina"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Giżycko] Port pasażerski "Eko-marina"
Giżycko
[Gdańsk] Hotel i apartamenty "Stara Winiarnia"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Gdańsk] Hotel i apartamenty "Stara Winiarnia"
Gdańsk, Śródmieście
[Gdańsk] Kompleks biurowy "Opera Office Park"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Gdańsk] Kompleks biurowy "Opera Office Park"
Gdańsk, Wrzeszcz Górny
[Gdańsk] Budynek wielorodzinny "Villa nad miastem"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Gdańsk] Budynek wielorodzinny "Villa nad miastem"
Gdańsk, Siedlce
[Gdańsk] Biblioteka Główna Gdańskiego Uniwersytetu Medycznegoinwestycja
Pokaż inwestycję
[Gdańsk] Biblioteka Główna Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Gdańsk, Aniołki
[Warszawa] Warszawski Węzeł Wodno-Rowerowyinwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Warszawski Węzeł Wodno-Rowerowy
Warszawa
[Warszawa] Kompleks "Woronicza Qbik"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Kompleks "Woronicza Qbik"
Warszawa, Mokotów
firma
Pokaż firmę
Rafał Rembisz
Barcin, Julianowo 16
Na terenie AmberExpo w Gdańsku powstanie nowy hotel i halaartykuł
Pokaż artykuł
Na terenie AmberExpo w Gdańsku powstanie nowy hotel i hala
Na terenie Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego AmberExpo w Letnicy powstanie nowa hala o powierzchni prawie 4 tys. metrów kwadratowych oraz trzygwiazdkowy, pięciokondygnacyjny hotel ze 160 pokojami. Spółka Międzynarodowe Targi Gdańskie ogłosiła konkurs na realizację tej inwestycji, która ma kosztować ok. 140 mln zł. Czwarta hala MTG będzie miała charakter wielofunkcyjny. W razie potrzeby będzie można w niej stworzyć na potrzeby kongresowe audytorium na ok. 1200 miejsc. Hala ma być gotowa do użytku w lipcu 2025 r., a hotel rok później. Na dachach hali i hotelu znajdą się panele fotowoltaiczne.
Polskie miasta i branża zrównoważonej mobilności apelują o kontynuację prac nad programem „Mój Rower Elektryczny”artykuł
Pokaż artykuł
Polskie miasta i branża zrównoważonej mobilności apelują o kontynuację prac nad programem „Mój Rower Elektryczny”
Polskie Stowarzyszenie Nowej Mobilności z 22 sygnatariuszami zwrócili się do Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z listem otwartym, apelując o kontynuację działań nad programem „Mój Rower Elektryczny”.
REKLAMA