REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Polska firma inżynierska AURO, specjalizująca się w automatyce i robotyce, inwestuje w Legnicyartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma inżynierska AURO, specjalizująca się w automatyce i robotyce, inwestuje w Legnicy
AURO, firma inżynierska specjalizująca się w automatyce i robotyce, umacnia swoją obecność w Legnicy. Przedsiębiorstwo właśnie otrzymało wsparcie z Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, dzięki czemu m.in. przeniesie działalność do nowoczesnej hali, dostosowanej pod bieżące potrzeby produkcyjne oraz zakupi nowoczesne wyposażenie stanowisk, co zwiększy skalę działalności firmy. Nowa lokalizacja o powierzchni 500 mkw. zostanie dostosowana i wyposażona do potrzeb działalności w 2023 roku.
Harden Construction realizuje inwestycję magazynową w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Harden Construction realizuje inwestycję magazynową w woj. śląskim
HARDEN CONSTRUCTION realizuje inwestycję magazynową na Śląsku. Tym razem jeden z najszybciej rozwijających się generalnych wykonawców w Polsce buduje w Rudzie Śląskiej halę magazynowo-usługową o powierzchni ponad 31 tys. mkw. Inwestycja jest szczególnie wymagająca ze względu na trudne warunki geotechniczne.
Producent kultowego Majonezu Kieleckiego planuje rozbudowę fabrykiartykuł
Pokaż artykuł
Producent kultowego Majonezu Kieleckiego planuje rozbudowę fabryki
Producent kultowego Majonezu Kieleckiego planuje rozbudowę infrastruktury, co umożliwi znaczący rozwój zakładu oraz wdrożenie rozwiązań technologicznych najnowszej generacji. Produkowany przez Wytwórczą Spółdzielnię Pracy "Społem" w Kielcach majonez podbija nie tylko Polskę, ale i zagraniczne rynki. Zakład aż musi się rozbudować i postawić nową halę, bo już po prostu nie wyrabia z zamówieniami. W ciągu roku sprzedaż Majonezu Kieleckiego wzrosła aż o 25 procent.
Kolejna polska firma inwestuje w gminie Miękinia pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma inwestuje w gminie Miękinia pod Wrocławiem
Kolejna polska firma inwestuje w gminie Miękinia pod Wrocławiem, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Firma STALKO Sp. z o.o. Sp. k. otrzymała decyzję o wsparciu od Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dzięki temu przedsiębiorstwo zwiększy zdolności produkcyjne oraz poprawi efektywność produkcji. Projekt obejmuje wybudowanie hali produkcyjnej w Źródłach w gminie Miękinia i przeniesienie tam obecnej siedziby spółki. Inwestycja o wartości ponad 16 mln zł ma być zrealizowana do końca grudnia 2026 r.
Największa inwestycja w historii Lotniczego Dworca Towarowego Wrocław już ruszyła [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Największa inwestycja w historii Lotniczego Dworca Towarowego Wrocław już ruszyła [WIZUALIZACJE]
We Wrocławiu rozpoczęła się budowa nowoczesnej hali magazynowo‑biurowej Lotniczego Dworca Towarowego Wrocław. To projekt o wartości 31 mln zł, który znacząco zwiększy możliwości operacyjne terminala i umocni jego pozycję w krajowej czołówce rynku cargo. To również największe przedsięwzięcie w 28‑letniej historii spółki.
Polska firma GRAFODRUK inwestuje w Legnicyartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma GRAFODRUK inwestuje w Legnicy
Kolejna polska firma zdecydowała się zainwestować w województwie dolnośląskim, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Spółka GRAFODRUK z Legnicy zainwestuje 3,2 mln zł w nowoczesną linię technologiczną druku cyfrowego dzięki decyzji o wsparciu wydanej przez Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (LSSE S.A.).
BANAIR rozbuduje zakład produkcyjny w woj. warmińsko-mazurskimartykuł
Pokaż artykuł
BANAIR rozbuduje zakład produkcyjny w woj. warmińsko-mazurskim
Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. wydał kolejne w województwie warmińsko-mazurskim decyzję o wsparciu, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
PIOMIR inwestuje w Bytomiu. Powstaną nowe miejsca pracyartykuł
Pokaż artykuł
PIOMIR inwestuje w Bytomiu. Powstaną nowe miejsca pracy
Kolejna polska firma zdecydowała się na inwestycję w Bytomiu, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem jest to firma PIOMIR. Firma otrzymała decyzję o wsparciu od Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE). Powstaną nowe miejsca pracy w Bytomiu.
Trwa modernizacja przystanku kolejowego Kraków Zabłocie [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa modernizacja przystanku kolejowego Kraków Zabłocie [FILM + ZDJĘCIA]
Przebudowany i zmodernizowany przystanek kolejowy Kraków Zabłocie będzie udogodnieniem dla mieszkańców tamtejszych nowych osiedli oraz turystów odwiedzających znajdujące się w tej okolicy Muzeum Fabryka Schindlera oraz Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK.
Trwa przebudowa i modernizacja przystanku kolejowego Kraków Zabłocie [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa przebudowa i modernizacja przystanku kolejowego Kraków Zabłocie [ZDJĘCIA]
Przebudowany i zmodernizowany przystanek kolejowy Kraków Zabłocie będzie udogodnieniem dla mieszkańców tamtejszych nowych osiedli oraz turystów odwiedzających znajdujące się w tej okolicy Muzeum Fabryka Schindlera oraz Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK.
Trwa przebudowa i modernizacja przystanku kolejowego Kraków Zabłocie [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa przebudowa i modernizacja przystanku kolejowego Kraków Zabłocie [ZDJĘCIA]
Przebudowany i zmodernizowany przystanek kolejowy Kraków Zabłocie będzie udogodnieniem dla mieszkańców tamtejszych nowych osiedli oraz turystów odwiedzających znajdujące się w tej okolicy Muzeum Fabryka Schindlera oraz Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK.
Przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu zostanie wybudowany nowy, duży budynek hotelowyartykuł
Pokaż artykuł
Przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu zostanie wybudowany nowy, duży budynek hotelowy
Przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu zostanie zrealizowana nowa, duża inwestycja. Na działce nr 97 powstanie nowy, duży obiekt hotelowy. Inwestorem jest spółka Hotel Wrocław Grabiszyńska należąca do Resi4Rent, czyli marki znanej ogólnopolskiej firmy deweloperskiej Echo Investment S.A., która zajmuje się mieszkaniami na wynajem.
[Polska] Griffin Premium RE.. kupuje biurowce we Wrocławiu, Gdańsku i Katowicachartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Griffin Premium RE.. kupuje biurowce we Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach
Griffin Premium RE.., spółka działająca w formule REIT, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych...
Kolejna firma z branży IT stawia na Katowice. Avenga otworzyła biuro w Carbon Officeartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna firma z branży IT stawia na Katowice. Avenga otworzyła biuro w Carbon Office
Kolejna duża firma z branży IT zdecydowała się zainwestować w Katowicach. Tym razem jest to Avenga. Spółka otworzyła swoje biuro w Carbon Office przy ulicy Węglowej 9.
Poważne uszkodzenia jezdni niedawno otwartej Obwodnicy Metropolitalnej Trójmiastaartykuł
Pokaż artykuł
Poważne uszkodzenia jezdni niedawno otwartej Obwodnicy Metropolitalnej Trójmiasta
Zła wiadomość dla mieszkańców Trójmiasta i turystów. Otwarta zaledwie kilkanaście tygodniu temu Obwodnica Metropolitalna Trójmiasta, najważniejsza inwestycja drogowa w tej części Polski już się... sypie.
Unikatowa na skalę europejską nieruchomość w Porcie Gdańsk wystawiona do przetarguartykuł
Pokaż artykuł
Unikatowa na skalę europejską nieruchomość w Porcie Gdańsk wystawiona do przetargu
Port Gdańsk ogłosił przetarg na blisko 27-hektarową nieruchomość z dostępem do Pirsu Rudowego, znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie największego na Morzu Bałtyckim terminalu kontenerowego Baltic Hub.
Na ulice Gdyni wyjechało 11 nowych autobusów elektrycznychartykuł
Pokaż artykuł
Na ulice Gdyni wyjechało 11 nowych autobusów elektrycznych
3 autobusy przeznaczone zostaną do obsługi linii 147 łączącej Dąbrowę, Wiczlino, Chwarzno i Witomino ze Śródmieściem, a pozostałe do obsługi linii 194 łączącej Śródmieście z Obłużem, Pogórzem i Suchym Dworem. W sezonie letnim dodatkowo pojazdy będzie można spotkać na linii G, łączącej Gdynię z Sopotem i Ogrodem Zoologicznym w Gdańsku.
Jeden z największych polskich deweloperów kupił działkę przy ulicy Legnickiej we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Jeden z największych polskich deweloperów kupił działkę przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu
Jeden z największych polskich deweloperów – Develia S.A. z Wrocławia zakupił kolejną nieruchomość w stolicy Dolnego Śląska.
Ruszyła budowa nowego centrum logistycznego Hillwood Zgierzartykuł
Pokaż artykuł
Ruszyła budowa nowego centrum logistycznego Hillwood Zgierz
Hillwood Polska rozpoczął budowę nowego centrum logistycznego Hillwood Zgierz. To kolejny projekt dewelopera w tym regionie (poprzednie inwestycje zrealizowane zostały w Kutnie i Strykowie). Pierwszą umowę na wynajem 17 000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej podpisano z 3LP SA, jednym z czołowych operatorów logistycznych w kraju.
Nowa Jantarowainwestycja
Pokaż inwestycję
Nowa Jantarowa
Lublin, Węglin Południowy, Jantarowa
REKLAMA