REKLAMA
Znaleziono 2510 wyników
Oddano do użytku nowoczesny blok gazowy w kieleckiej elektrociepłowniartykuł
Pokaż artykuł
Oddano do użytku nowoczesny blok gazowy w kieleckiej elektrociepłowni
PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy PGE, oddała do użytku nowoczesny blok gazowy w kieleckiej elektrociepłowni. To kolejny etap dekarbonizacji źródeł wytwórczych w stolicy województwa świętokrzyskiego. Plan dekarbonizacji w kieleckiej elektrociepłowni zakłada, że do 2029 roku nastąpi wyłączenie z eksploatacji źródła węglowego i stanie się ona niskoemisyjna.
Nowa wielka elektrociepłownia gazowa PGE w Bydgoszczy otwartaartykuł
Pokaż artykuł
Nowa wielka elektrociepłownia gazowa PGE w Bydgoszczy otwarta
PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Bydgoszczy, będąca częścią Grupy PGE, uruchomiła nową jednostkę wytwórczą, zasilaną paliwem gazowym. Inwestycja składa się z pięciu agregatów kogeneracyjnych, opartych na silnikach gazowych, o łącznej mocy elektrycznej 52,7 MWe i termicznej 52,2 MWt, a także źródła rezerwowo-szczytowego o łącznej mocy ponad 70 MWt. Inwestycję zrealizowało Konsorcjum spółek Polimex Mostostal i Polimex Energetyka.
firma
Pokaż firmę
PGE Energia Ciepła S.A.
firma
Pokaż firmę
PGE Energia Odnawialna S.A.
firma
Pokaż firmę
PGE Polska Grupa Energetyczna
Piłsudskiego 20inwestycja
Pokaż inwestycję
Piłsudskiego 20
Kraków, Śródmieście, Piłsudskiego 20
Pomorska 175inwestycja
Pokaż inwestycję
Pomorska 175
Łódź, Widzew, Pomorska 175
Pomnik Bohdana Smoleniainwestycja
Pokaż inwestycję
Pomnik Bohdana Smolenia
Kraków, Śródmieście, Jabłonowskich 12
W Łodzi powstaje podziemny tunel kolejowy z nowymi przystankami: Śródmieście, Polesie i Koziny [FILMY + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Łodzi powstaje podziemny tunel kolejowy z nowymi przystankami: Śródmieście, Polesie i Koziny [FILMY + ZDJĘCIA]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
W Łodzi powstaje podziemny tunel kolejowy z nowymi przystankami: Śródmieście, Polesie i Koziny [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
W Łodzi powstaje podziemny tunel kolejowy z nowymi przystankami: Śródmieście, Polesie i Koziny [FILMY]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
Pod Łodzią trwa budowa tunelu średnicowego, który połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Pod Łodzią trwa budowa tunelu średnicowego, który połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska [FILMY]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
firma
Pokaż firmę
i360
Łódź, Henryka Sienkiewicza 85/87 lok. 8
Zielone źródło ciepła w Krakowie coraz bliżejartykuł
Pokaż artykuł
Zielone źródło ciepła w Krakowie coraz bliżej
W lutym br. Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Krakowie wydał decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy gazociągu wysokiego ciśnienia w ramach inwestycji na terenie krakowskiej elektrociepłowni PGE Energia Ciepła. To kolejny ważny krok na drodze do zielonej przyszłości miasta w zakresie energetyki i ciepłownictwa.
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska [FILMY]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
[śląskie] Hines Polska i Carrefour Polska informują o przedłużeniu umowy najmu w Distribution Park Będzinartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Hines Polska i Carrefour Polska informują o przedłużeniu umowy najmu w Distribution Park Będzin
Hines Polska i Carrefour Polska informują o przedłużeniu umowy najmu w Distribution Park Będzin. Umo...
[Wrocław] Indyjski HCL stawia na Wrocławartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Indyjski HCL stawia na Wrocław
Kolejna międzynarodowa firma z branży IT postanowiła otworzyć swoje biuro we Wrocławiu. HCL Technolo...
[Warszawa] Mieszkanie na cele inwestycyjne – zwróć uwagę na jego okolicęartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Mieszkanie na cele inwestycyjne – zwróć uwagę na jego okolicę
Mieszkanie, z którego chcesz czerpać korzyści, powinno być szyte na miarę przyszłego najemcy lub nab...
PGE Energia Ciepła zainwestuje 362,4 mln zł w Rzeszowieartykuł
Pokaż artykuł
PGE Energia Ciepła zainwestuje 362,4 mln zł w Rzeszowie
PGE Energia Ciepła z Grupy PGE aktywnie uczestniczy w procesie transformacji krajowego ciepłownictwa m.in. poprzez realizację działań zmierzających do zmiany aktywów wytwórczych w kierunku niskoemisyjnych, a docelowo zeroemisyjnych. Spółka wybrała Generalnego Realizatora Inwestycji zabudowy II linii technologicznej w Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii w Rzeszowie.
W Siechnicach pod Wrocławiem trwa budowa nowej, wielkiej elektrociepłowni za ponad miliard złotych [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Siechnicach pod Wrocławiem trwa budowa nowej, wielkiej elektrociepłowni za ponad miliard złotych [FILM]
W Siechnicach pod Wrocławiem trwa realizacja budowy nowej elektrociepłowni – priorytetowej inwestycji Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA, należącego do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE.
PGE planuje budowę wielkiej elektrowni w Ostrowie Wielkopolskimartykuł
Pokaż artykuł
PGE planuje budowę wielkiej elektrowni w Ostrowie Wielkopolskim
Jedna z największych, strategicznych spółek skarbu państwa, Polska Grupa Energetyczna, chce inwestować w Ostrowie Wielkopolskim. PGE planuje ulokować w tym liczącym blisko 70 tysięcy mieszkańców mieście w woj. wielkopolskim, inwestycje o wartości około 4 miliardów złotych.
REKLAMA