REKLAMA
Znaleziono 5256 wyników
[Wrocław] Nowy Lidl na Zakrzowie: najnowsze standardy i proekologiczne rozwiązaniaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Nowy Lidl na Zakrzowie: najnowsze standardy i proekologiczne rozwiązania
Dobiega końca budowa nowego sklepu Lidl we Wrocławiu – obiekt przy ulicy Wilanowskiej ma z...
[Warszawa] Warszawski rynek biurowy jest dojrzałyartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Warszawski rynek biurowy jest dojrzały
Podaż na rynku nieruchomości biurowych w Polsce rośnie dynamicznie, a w ciągu ostatnich 10 lat zasob...
[Wrocław] 17 pięter nad rzeką. Inwestycja Angel River osiągnęła stan surowy otwarty [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] 17 pięter nad rzeką. Inwestycja Angel River osiągnęła stan surowy otwarty [ZDJĘCIA]
17 pięter, 55 metrów wysokości, spektakularny widok na centrum miasta, rzekę i tereny zielone. Apart...
[Gdańsk] Młyny Gdańskie staną w centrum miastaartykuł
Pokaż artykuł
[Gdańsk] Młyny Gdańskie staną w centrum miasta
Allcon Osiedla, deweloper odpowiedzialny za apartamentowiec Tarasy Bałtyku oraz gdyńską rezydencję V...
[Wrocław] Śląsk z umową na nowy stadionartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Śląsk z umową na nowy stadion
Jest umowa między Śląskiem Wrocław i spółką Wrocław 2012 w sprawie użytkowania nowego stadionu. To j...
Amerykański koncern 3M za 146 mln dolarów wybuduje nową fabrykę we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański koncern 3M za 146 mln dolarów wybuduje nową fabrykę we Wrocławiu
Trwa znakomita inwestycyjna passa stolicy Dolnego Śląska. Tym razem na swoją nową inwestycję we Wrocławiu zdecydował się znany, globalny koncern 3M. Amerykanie wybudują kolejną nową fabrykę. Powstaną nowe miejsca pracy.
Finnair, narodowe linie lotnicze Finlandii wchodzą do Wrocławia. Uruchomią połączenie z Helsinkamiartykuł
Pokaż artykuł
Finnair, narodowe linie lotnicze Finlandii wchodzą do Wrocławia. Uruchomią połączenie z Helsinkami
Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich podróżujących z wrocławskiego lotniska. W 2024 roku w ofercie połączeń lotniczych ze stolicy Dolnego Śląska pojawi się nowy kierunek. Bezpośrednie połączenie na północ Europy, do Helsinek uruchomi Finnair, narodowe linie lotnicze Finlandii.
Po 50 latach pociągi wrócą do Srebrnej Góry. Trwa rewitalizacja linii kolejowej nr 318 [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Po 50 latach pociągi wrócą do Srebrnej Góry. Trwa rewitalizacja linii kolejowej nr 318 [FILM]
Projekt zakłada kompleksową modernizację linii kolejowej nr 318, w jej historycznym przebiegu. Prace prowadzone są etapowo – w I etapie zrewitalizowano odcinek Bielawa Zachodnia – Bielawa Nowa (ok. 4,5 km), a obecnie trwa modernizacja trasy do Srebrnej Góry.
Dolny Śląsk: Po 50 latach pociągi wrócą do Srebrnej Góry - trwa rewitalizacja linii kolejowej nr 318 [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Po 50 latach pociągi wrócą do Srebrnej Góry - trwa rewitalizacja linii kolejowej nr 318 [FILM]
Samorząd województwa dolnośląskiego kontynuuje przywracanie nieczynnych linii kolejowych do życia. Po 50 latach pociągi wrócą do Srebrnej Góry. Projekt zakłada kompleksową modernizację linii kolejowej nr 318, w jej historycznym przebiegu. Prace prowadzone są etapowo – w I etapie zrewitalizowano odcinek Bielawa Zachodnia – Bielawa Nowa (ok. 4,5 km), a obecnie trwa modernizacja trasy do Srebrnej Góry.
Amerykańska firma Jabil stawia na Wrocław. Uruchomi centrum projektowe i europejski zespół HRartykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma Jabil stawia na Wrocław. Uruchomi centrum projektowe i europejski zespół HR
Kolejna duża, międzynarodowa firma stawia na stolicę Dolnego Śląska. Jabil Inc., amerykańska firma tworząca rozwiązania produkcyjne dla przedsiębiorstw, w październiku 2022 roku uruchomi we Wrocławiu nowe centrum projektowe dla sektora motoryzacyjnego i opieki zdrowotnej. Zatrudni ponad 30 wysoko wykwalifikowanych inżynierów. Koszt inwestycji we wrocławskie centrum wyniesie 3 mln dolarów.
Kolejna polska spółka inwestuje w woj. śląskim, ze wsparciem KSSEartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska spółka inwestuje w woj. śląskim, ze wsparciem KSSE
Kolejna polska spółka zdecydowała się na realizację nowej inwestycji w województwie śląskim, ze wsparciem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE). Tym razem nowe przedsięwzięcie zostanie zrealizowane w Piekarach Śląskich. Inwestycja powstanie w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
Nickel Resort & Spa Grzybowoinwestycja
Pokaż inwestycję
Nickel Resort & Spa Grzybowo
Grzybowo, Nadmorska 81
Małokackainwestycja
Pokaż inwestycję
Małokacka
Gdynia, Małokacka
Perspektywa Czechówinwestycja
Pokaż inwestycję
Perspektywa Czechów
Lublin, Wojtasa
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Goleniów] Goleniowski Park Przemysłowy (GPP)
Goleniów
Piotrkowska 116inwestycja
Pokaż inwestycję
Piotrkowska 116
Łódź, Piotrkowska 116
Park Handlowy S1 Świdnicainwestycja
Pokaż inwestycję
Park Handlowy S1 Świdnica
Świdnica, Przemysłowa
Warimpex kupił 80-metrowy biurowiec Red Tower w Łodzi [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Warimpex kupił 80-metrowy biurowiec Red Tower w Łodzi [ZDJĘCIA]
Grupa Warimpex nabyła biurowiec Red Tower w Łodzi. Sprzedającym jest firma OCTA RT Sp. z o.o. Finalizacja całej transakcji nastąpiła w dniu 29 czerwca 2022 r. Reprezentacyjny budynek położony w samym centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej jest jednym z najwyższych biurowców w Łodzi, a z jego okien roztacza się panorama na całe miasto. To już kolejna, po andel’s Hotel Łódź oraz biurowcu Ogrodowa 8 Office inwestycja Warimpeksu w Łodzi.
W dzielnicy Grzegórzki w Krakowie Echo Investment buduje kompleks biurowy Brain Park [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W dzielnicy Grzegórzki w Krakowie Echo Investment buduje kompleks biurowy Brain Park [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
U zbiegu Alei Pokoju i ul. Fabrycznej w Krakowie Echo Investment S.A. buduje kompleks biurowy Brain Park. Cała inwestycja zakłada trzy 10-kondygnacyjne budynki z dwupoziomowym garażem podziemnym, o łącznej powierzchni blisko 43 tys. mkw. Wyróżniającym atutem inwestycji będzie patio. Znajdzie się tam mnóstwo zieleni, miejsca do odpoczynku, integracji oraz strefa do gier i aktywności.
W Nysie powstanie kolejne Lokalne Centrum Biznesu na Opolszczyźnie [FILM + WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Nysie powstanie kolejne Lokalne Centrum Biznesu na Opolszczyźnie [FILM + WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]
Powstanie kolejne Lokalne Centrum Biznesu na Opolszczyźnie. Tym razem w południowo-zachodniej części województwa, w Nysie. Będzie dedykowane pod wynajem dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców.
REKLAMA