Szwedzka sieć MAX Premium Burgers otworzyła pierwszą restaurację w prawobrzeżnej części WarszawyMateriały prasowe

Szwedzka sieć MAX Premium Burgers otworzyła pierwszą restaurację w prawobrzeżnej części Warszawy

REKLAMA

Szwedzka sieć MAX Premium Burgers staje coraz popularniejsza w Polsce. Firma regularnie powiększa liczbę swoich lokali nad Wisłą. Z początkiem lutego br. marka, której flagową pozycją w menu są burgery, otworzyła 21. restaurację.

Nowy lokal MAX Premium Burgers znalazł się przy Factory Annopol, w dzielnicy Białołęka. Tym samym jest to już 7. restauracja sieci w aglomeracji warszawskiej i pierwsza po prawej stronie Wisły.

Materiały prasowe
REKLAMA
Materiały prasowe

Na chwilę przed końcem 2022 roku MAX Premium Burgers otworzył 20. restaurację w Polsce. Lokal szwedzkiej sieci ruszył w Katowicach przy ul. Kościuszki 249 (okolice trasy wylotowej w kierunku Mikołowa).

MAX Premium Burgers to sieć restauracji, których korzenie znajdują się w Szwecji. To właśnie tam w 1968 roku powstała pierwsza restauracja założona przez Curta Bergfors i Brittę Fredriksson. Dziś sieć liczy 183 restauracji i zatrudnia ponad 7 000 pracowników. Obecnym prezesem MAX jest Richard Bergfors, natomiast wiceprezesem jego brat Christoffer Bergfors – synowie założyciela sieci.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA