TK Maxx z nowym, dużym sklepem w centrum handlowym Port ŁódźMateriały prasowe

TK Maxx z nowym, dużym sklepem w centrum handlowym Port Łódź

Orzech
Orzech
REKLAMA

Łódzkie centrum handlowe należące do Ingka Centres zyskało nowego najemcę. Powierzchnię 2 300 mkw. zajmie w Porcie Łódź jedna z najpopularniejszych sieci handlowych – TK Maxx. Pierwszych klientów koncept powita w nowej lokalizacji już na początku października.

TK Maxx jest częścią spółki TJX Europe, która działa na sześciu europejskich rynkach – w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Niemczech i Austrii. Jej spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, która posiada ponad 4 tysiące sklepów w 9 krajach. W Polsce marka obecna jest w 50 lokalizacjach. Koncepcja TK Maxx opiera się na unikatowym modelu off-price, polegającym na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów w okazyjnych cenach. Teraz bogata oferta sieci dostępna będzie także dla klientów Portu Łódź.

– TK Maxx to marka z bardzo dobrze ugruntowaną pozycją w branży handlowej. Od czasu swojej obecności w naszym kraju podbiła serca konsumentów przede wszystkim ogromnym wyborem propozycji modowych z kolekcji światowych marek, które zakupić można w bardzo przystępnych cenach. W sklepie znajdziemy też asortyment do dekoracji wnętrz oraz wiele przydatnych akcesoriów. Nowy koncept w naszym portfolio uzupełni ofertę affordable Portu Łódź i z pewnością stanie się jednym z najchętniej odwiedzanych przez klientów miejsc podczas wizyty w naszym Centrum – mówi Jagoda Olesiak, Customer Experience Leader w Porcie Łódź. – Przy doborze partnerów biznesowych niezwykle ważne jest dla nas także to by były to marki odpowiedzialne społecznie. TK Maxx w swojej działalności kieruje się wartościami, które są zbieżne również z naszą strategią prowadzenia biznesu w ramach zrównoważonego rozwoju i strategii „People and Planet Positive” – podsumowuje Jagoda Olesiak.

TK Maxx w Porcie Łódź zajmie powierzchnię 2300 mkw. i zlokalizowany będzie obok sklepów Biedronka oraz Media Markt.

TK Maxx w swojej działalności aktywnie prowadzi działania dla lokalnych społeczności, angażuje się w redukcję śladu węglowego, promuje integrację i różnorodność, a także wdraża i realizuje odpowiedzialne praktyki biznesowe. Otwarcie TK Maxx przy Pabianickiej w Łodzi planowane jest na jesień tego roku.

REKLAMA
Materiały prasowe

Port Łódź znajduje się w południowo-zachodniej części w miasta, na terenie dawnej dzielnicy Górna, przy ulicach Pabianickiej 245 i Chocianowickiej, obok nowo wybudowanej krańcówki tramwajowej „IKEA”.

Jest jednym z największych centrów handlowo-usługowo-rozrywkowych w Europie i trzecim co do wielkości w Polsce (większe są CH Bielany we Wrocławiu i łódzka Manufaktura).

Otwarcie nastąpiło 25 marca 2010 r., po niespełna 15 miesiącach budowy. Powierzchnia Portu Łódź wynosi 127 tys. mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA