Transcom Worlwide Poland otwiera biuro w PoznaniuMateriały prasowe

Transcom Worlwide Poland otwiera biuro w Poznaniu

Orzech
Orzech
REKLAMA

Transcom Worlwide Poland Sp. z o.o. otwiera kolejny oddział w Polsce, wybierając Poznań jako swoją nową lokalizację. Firma świadczy usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży, wsparcia technicznego i usług w zakresie zarządzania wierzytelnościami. W nowym biurze w Poznaniu Transcom Worlwide planuje zatrudnić ok. 100 osób.

Transcom Worlwide pojawił się na polskim rynku w 2003 roku, sukcesywnie rozszerzając swoją działalność na kolejne lokalizacje i rosnąc prawie do 1200 pracowników. Oddziały Transcom Poland można znaleźć w Olsztynie, Białymstoku, Gdańsku, Elblągu i od niedawna – w Poznaniu.

– Transcom jest obecny w Polsce od 19 lat. Otwarcie piątego już oddziału jest konsekwencją rozwoju naszej firmy i wskazuje kierunek dalszej ekspansji. Naszą strategią jest współpraca z największymi światowymi markami, głównie z szybko rozwijających się sektorów tech, fin-tech i e-commerce, dlatego coraz większy nacisk kładziemy na obsługę klienta zagranicznego. Na lokalizację naszego nowego biura wybraliśmy Poznań właśnie ze względu na duży potencjał tego miasta w zakresie dostępu do talentów posługujących się językami obcymi. Nie bez znaczenia była też możliwość szerokiego wyboru odpowiadającej oczekiwaniom naszych pracowników powierzchni biurowej oraz świetna współpraca z władzami Miasta Poznań, które tworzą klimat sprzyjający inwestycjom. Jestem przekonany, że biuro Transcom w Poznaniu już niedługo stanie się obok Olsztyna i Gdańska jedną z naszych strategicznych lokalizacji – komentuje Grzegorz Baran, Regional Manager i Członek Zarządu spółki.

REKLAMA

– To niesamowite, jak duże znaczenie dla celebrowania takiego wydarzenia ma możliwość spotkania się na żywo z pracownikami. Nasze nowe biuro i zmotywowany zespół zachęcają do tego, żeby szukać kolejnych powodów do świętowania. Może kolejnym będzie zatrudnienie setnej osoby? Zdecydowanie mamy na to apetyt. Póki co powodem do zadowolenia jest fakt, że z naszymi ofertami docieramy do multi języcznych talentów gotowych do rozwoju zawodowego razem ze wzrostem naszej organizacji. Wyjątkową wartością Transcom jest atmosfera współpracy, której można doświadczyć, dołączając do nas. Mam nadzieję, że poza profesjonalnym podejściem do naszych partnerów biznesowych i pracowników to właśnie pozytywny klimat będzie naszym znakiem rozpoznawczym na lokalnym rynku pracy – mówi Justyna Piechowska, HR Manager.

Biuro Transcom Worlwide w Poznaniu mieści się przy ul. Pastelowej 6 w kompleksie biurowym Business Garden Poznań.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA