Trei Real Estate startuje ze swoim pierwszym w Polsce projektem mieszkaniowym. Stawia na Wrocław źródło: Materiały inwestora

Trei Real Estate startuje ze swoim pierwszym w Polsce projektem mieszkaniowym. Stawia na Wrocław

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Spółka należąca do niemieckiej grupy realizuje m.in. obiekty handlowe pod marką Vendo Park. W Niemczech rozszerzyła już swoją ofertę o inwestycje mieszkaniowe, a teraz podobny plan ma w naszym kraju. Zakupiła projekt mieszkaniowy na Wielkiej Wyspie, obejmujący teren o powierzchni ponad czterech hektarów.
Trei Real Estate Poland odkupił 7 marca nieruchomość przy ulicy Bacciarellego 54 na Bartoszowicach we Wrocławiu wraz z projektem zabudowy. Jej powierzchnia wynosi 4,17 ha.
Na inwestycję złoży się dziesięć kameralnym budynków wielorodzinnych. W pierwszym etapie, już budowanym, znajdą się 62 mieszkania o metrażach od 37 do 111 mkw. Będą gotowe do użytku w I kwartale 2020 roku.
Materiały inwestora
Naszym strategicznym celem jest zwiększenie udziału nieruchomości mieszkaniowych w portfelu Trei. Zakup działki wraz z projektem jej zabudowy w tak doskonałej wrocławskiej lokalizacji to dla nas ważny ruch biznesowy i mocne wejście w rynek – wyjaśnia Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland. – Projekt we Wrocławiu to nie jedyna planowana przez nas inwestycja w tym sektorze.
REKLAMA
Deweloper nie jest w stanie udzielić na tym etapie więcej informacji, ponieważ dopiero przejmuje projekt od poprzedniego inwestora, Tal & Co Menagment Brunengraner, i rozważa m.in. rebranding osiedla. Zapowiada wprowadzenie pierwszego etapu do sprzedaży w najbliższych miesiącach.
Więcej wizualizacji w galerii.
Przede wszystkim parki handlowe
Trei Real Estate Poland zarządza w naszym kraju 119 obiektami handlowymi. Wybudował dziesięć Vendo Parków, w tym jeden na Dolnym Śląsku – w Świdnicy. Planuje tworzenie kolejnych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA