Bacciarellego 54

Bacciarellego 54

Wrocław/Bartoszowice/Marcelego Bacciarellego 54
REKLAMA
inwestorTrei Real Estate Sp. z o.o.
projektantMajor Architekci Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiI kw. 2020

O inwestycji Bacciarellego 54

Trei Real Estate Poland odkupił w marcu 2019 roku, od Tal & Co Menagment Brunengraner, nieruchomość przy ulicy Bacciarellego 54 na Bartoszowicach we Wrocławiu wraz z projektem zabudowy. Jej powierzchnia wynosi 4,17 ha. Inwestor zabuduje tylko 30% pow. gruntu, resztę przeznaczy na tereny zielone i rekreacyjne.
Osiedle Bacciarellego 54 obejmie docelowo 18 tys. mkw. powierzchni mieszkań i 700 mkw. usług. W pierwszej fazie powstają dwa dwupiętrowe obiekty z antresolami: willa z dziewięcioma lokalami i budynek wielorodzinny z czterema klatkami schodowymi i 53 mieszkaniami. Są dostępne w układach dwu-, trzy- i czteropokojowym. 22 z nich to lokale dwupoziomowe.
W drugiej fazie Trei zbuduje 12 obiektów o takiej samej liczbie kondygnacji z 219 mieszkaniami. Metraże wszystkich wynoszą od 37 do 111 mkw., ponadto do każdego będzie przynależeć ogródek, balkon lub taras. W tym etapie powstanie także (na parterze) lokal usługowy o powierzchni 700 mkw. W garażach podziemnych deweloper zaplanował 260 miejsc parkingowych i komórki lokatorskie.
Napisz komentarz
Krzysztof L
Krzysztof L
Krzysztof L
+1
Kajtman
Mariusz Bartodziej
II faza
Jakub Zazula
+1
REKLAMA