Wrocław: Niemiecki deweloper podaje szczegóły osiedla na Wielkiej Wyspie. Zbuduje prawie 300 mieszkań źródło: materiały inwestora

Wrocław: Niemiecki deweloper podaje szczegóły osiedla na Wielkiej Wyspie. Zbuduje prawie 300 mieszkań

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Trei Real Estate odkupił projekt inwestycji Bacciarellego 54 zlokalizowanej na Bartoszowicach i dokończy jej realizację. To pierwszy w Polsce projekt mieszkaniowy firmy stojącej za siecią obiektów handlowych Vendo Park. Wprowadzi na rynek 281 lokali mieszkalnych w 14 budynkach. Większość czterohektarowego terenu pozostanie jednak niezabudowana.
Trei Real Estate Poland odkupił w marcu od Tal & Co Menagment nieruchomość przy ul. Bacciarellego 54 na Bartoszowicach wraz z projektem zabudowy. W tym miesiącu ruszył ze sprzedażą lokali dostępnych w pierwszym etapie osiedla. Mają być gotowe w grudniu. Ich budowę rozpoczął jeszcze poprzedni właściciel, w połowie 2018 roku. Projekt przygotowała pracownia Major Architekci Sp. z o.o. Generalnym wykonawcą został P.B. Alfa-Dach Sp. z o.o. Trei Real Estate nie podaje jeszcze terminów realizacji drugiego (ostatniego) etapu.
materiały inwestora

Tylko trzecia część działki do zabudowy

Bacciarellego 54 obejmie docelowo 18 tys. mkw. powierzchni mieszkań i 700 mkw. usług. W pierwszej fazie powstają dwa dwupiętrowe obiekty z antresolami: willa z dziewięcioma lokalami i budynek wielorodzinny z czterema klatkami schodowymi i 53 mieszkaniami. Są dostępne w układach dwu-, trzy- i czteropokojowym. 22 z nich to lokale dwupoziomowe.
materiały inwestora
W drugiej fazie Trei zbuduje 12 obiektów o takiej samej liczbie kondygnacji, z 219 mieszkaniami. Metraże wszystkich wynoszą od 37 do 111 mkw., ponadto do każdego będzie przynależeć ogródek, balkon lub taras. W tym etapie powstanie także (na parterze) lokal usługowy o powierzchni 700 mkw. W garażach podziemnych deweloper zaplanował 260 miejsc parkingowych i komórki lokatorskie.
REKLAMA
W ramach projektu planujemy zabudowę jedynie 30% powierzchni 4 ha działki, natomiast pozostałą część przeznaczamy na tereny zielone i strefy rekreacyjne – zapowiada Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.
Więcej wizualizacji w galerii.

Nowe mieszkania od spółdzielni i przy parku

Inwestycji mieszkaniowych przybędzie również w innych częściach Wielkiej Wyspy. Za jedną z nich, także na Bartoszowicach, odpowiada Spółdzielnia Mieszkaniowa Biskupin. Planuje budowę budynku wielorodzinnego w miejsce pawilonu handlowego, o czym informowaliśmy w tym miesiącu.
Za to w ubiegłym tygodniu donosiliśmy, że nowe osiedle powstanie też przy parku Szczytnickim. Deweloper chce postawić kilkanaściebudynków wielorodzinnych przy al. Różyckiego, gdzie mieści się Instytut Komputerowych Systemów Automatyki i Pomiarów.
Investphoto.pl

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA