Zaloguj aby dodać komentarz
Widzieliście makietę? Trust się chwali na LinkedIn, a wygląda to naprawdę dobrze!
Zaloguj aby dodać komentarz
Ktoś ma jakieś świeże zdjęcia z Zabrodzia? Poproszę :)
Zaloguj aby dodać komentarz
Wreszcie się zazieleniło na klepisku. Drzewek nie ma, ale kwiatki, ławeczki, jakieś bluszcze. Jest spoko!
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Wciąż ściernisko.
Zaloguj aby dodać komentarz
Złapałem innego fana na gorącym ;)
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Żuraw się pojawił :)
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Quorum Nie do wiary jak zmieniło się centrum Wrocławia w ostatnią dekadę. Dla Wrocławianina, który na ten okres wyjechał gdzieś daleko, powrót musi być kompletnym szokiem.
Zaloguj aby dodać komentarz
Jedna z ostatnich wolnych działek na Kępie...
Zaloguj aby dodać komentarz
Może ta wieża nie każdego zachwyca, ale IMO całość jest świetna. Lepsza niż przed inwestycją na 1000%!!
Zaloguj aby dodać komentarz
W Hamburgu trzęsą już portkami :)
Zaloguj aby dodać komentarz
@
fot. Inwestgrupa Sp. z o.o.
Ależ wielkie te tarasy i balkony! Już bliżej niż dalej :)
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
I jak tam dni otwarte? Udane?
Zaloguj aby dodać komentarz
O kurcze, dawno nie byłem w tej okolicy. Kiedy to urosło.
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz