W Bydgoszczy powstanie duży, nowoczesny park handlowy Redkom Development

W Bydgoszczy powstanie duży, nowoczesny park handlowy

Orzech
Orzech
REKLAMA

Centrum handlowe Bydgoszcz Glinki zostanie przebudowane przez Redkom Development, w efekcie czego powstanie najnowocześniejszy w okolicy park handlowy z Carrefour jako najemcą spożywczym.

Nowe miejsce handlu o powierzchni ok. 16 000 GLA i 25 sklepami oraz punktami usługowymi zaoferuje mieszkańcom Bydgoszczy szeroki wybór towarów, od mody do urody, przez artykuły dla domu, dla zwierząt, DIY, czy przychodnię medyczną. Dodatkowym udogodnieniem będzie aż 500 miejsc parkingowych. Otwarcie dla klientów planowane jest na IV kwartał 2025 r.

Obecnie w centrum handlowym Glinki funkcjonuje jedynie sklep spożywczy pod szyldem Carrefour’a, a obiekt przygotowywany jest do przebudowy. W latach ubiegłych kwitł tam handel, a mieszkańcy korzystali m.in. z oferty sklepów meblowych, elektronicznych, usług, a nawet centrum zabaw dla najmłodszych.

Redevelopment obiektu przywróci wspomniany handel, a bogata oferta Carrefour, jednego z liderów branży detalicznej na świecie, wzmocni pozycję nowego parku handlowego na mapie miasta.

Redkom Development w swoim portfelu realizacji posiada funkcjonujące parki handlowe, które nie tylko uzupełniły lukę w lokalnej ofercie, sprowadziły nowe marki do miasta, ale również zostały wyróżnione w wielu prestiżowych konkursach, zdobywając nagrody w European Property Awards, nominacje Ceeqa oraz CIJ Awards Poland.

– Park handlowy w Bydgoszczy z funkcjonującym Carrefour’em jest doskonałym miejscem na to, aby ponownie zaistnieć w świadomości bydgoszczan jako najatrakcyjniejsze miejsce na zakupy. Najemcy, z którymi mamy już podpisane umowy najmu, oraz Ci, z którymi obecnie rozmawiamy, to bardzo popularne marki. Przyciągają do swoich miejsc handlu z uwagi na bardzo szeroką ofertę, ale także dzięki temu, że Polacy je polubili i zdążyły wpisać się w kanon sklepów, które odwiedza się przy każdej wizycie w parku handlowym – mówi Elżbieta Kutrasińska, Senior Leasing Manager, Redkom Development.

REKLAMA

– Bardzo cieszymy się, że nasze centrum handlowe w Bydgoszczy znalazło inwestora, który całkowicie odmieni to miejsce. Jest to lokalizacja doskonale znana mieszkańcom miasta i regionu, a planowana przebudowa przyciągnie do niej wielu nowych klientów. Cieszymy się również, że sklep Carrefour znajdzie się w gronie najemców nowego obiektu. Będzie to nowoczesna i wygodna placówka handlowa, która połączy zalety obecnego hipermarketu i naszego formatu dedykowanego dla parków handlowych. Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu sklepów w takich obiektach i jesteśmy przekonani, że dzięki naszej bogatej i różnorodnej ofercie produktowej, atrakcyjnym cenom i licznym innowacjom około zakupowym, podbijemy serca bydgoszczan i staniemy się ich ulubionym sklepem na zakupy w tej części miasta – mówi Agata Kopytyńska, Dyrektorka Nieruchomości, Ekspansji i Aktywów oraz członek Komitetu Wykonawczego Carrefour Polska.

Redkom Development

Redkom Development: 60 tys. mkw. w realizacji

Redkom Development – deweloper specjalizujący się w realizacji dużych parków handlowych, zarówno inwestycji typu greenfield, jak i brownfield, zgodnie z wymogami nowoczesnego handlu, przy współpracy ze znanymi i sprawdzonymi partnerami. Realizuje także projekty logistyczne i mieszkaniowe. Firma działa na rynku polskim, rumuńskim i hiszpańskim.

W 2023 roku Redkom Development oddał do użytku 27 tys. mkw. parków handlowych w Polsce, a w realizacji obecnie jest ponad 60 tys. metrów kwadratowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA