W centrum Łodzi rusza budowa Strefy Progress OKAM Capital

W centrum Łodzi rusza budowa Strefy Progress

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
Strefa PROGRESS
adresŁódź, Piotrkowska 217
inwestorOKAM Capital Sp. z o.o.
REKLAMA

W centrum Łodzi, przy ul. Kościuszki 132 / Piotrkowskiej 217 firma OKAM Capital zrealizuje swoją pierwszą inwestycję mieszkaniową w tym mieście. Odbyła się uroczystość wkopania symbolicznej łopaty w Strefie Progress. Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w tym kwartale, a oddanie inwestycji do użytkowania planowane jest na początek 2024 roku.

Strefa Progress składać się będzie z 276 mieszkań o metrażach od 25 do 140 mkw., począwszy od kawalerek, a skończywszy na lokalach pięciopokojowych. Najniższy z czterech budynków będzie miał 3, a najwyższy – 13 pięter. Do tej pory sprzedanych zostało ponad 30 proc. mieszkań. Inwestycja wyposażona będzie w parking podziemny i komórki lokatorskie, a w części parterowej zaplanowano 6 lokali handlowo-usługowych. Obiekt oferować będzie również takie udogodnienia, jak przestrzeń do co-workingu, paczkomat, bezpłatna wypożyczalnia rowerów, hulajnóg i pojazdów elektrycznych

OKAM Capital
OKAM Capital
REKLAMA

– Strefa Progress to naturalne uzupełnienie Strefy Piotrkowska 217, wspólnie stworzą obiekt typu mixed-use, wielofunkcyjny kompleks powstający w duchu nowoczesnego budownictwa rewitalizacyjnego. Projekt swoją architekturą będzie nawiązywać do działającej tu w XIX wieku odlewni żelaza – podkreśla Marcin Michalec, CEO Okam Capital.

Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka Alfa-Bet Polska.

OKAM Capital
OKAM Capital

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA