W galerii handlowej Renova został otwarty pierwszy w Warszawie outlet marki Mother EarthMateriały prasowe

W galerii handlowej Renova został otwarty pierwszy w Warszawie outlet marki Mother Earth

Orzech
Orzech
REKLAMA

W warszawskiej galerii handlowej Renova, należącej do firmy Napollo, położonej na Targówku, przy ul. Rembielińskiej 20, został otwarty pierwszy w Warszawie outlet marki Mother Earth. Lokal znajdzie się na parterze galerii, między salonami Coccodrillo a Esotique.

– Zdecydowaliśmy dołączyć Mother Earth do portfolio naszych najemców, bo wiemy, że to marka, która w Polsce zdecydowanie zyska na popularności, choćby z powodu rosnącego zainteresowania zakupami w nurcie less waste. Galeria Renova jest jedynym obiektem handlowym w stolicy, który w portfolio najemców ma tę markę. Wiemy, że nasi klienci coraz częściej podejmują świadome decyzje zakupowe, dlatego tą decyzją wychodzimy im naprzeciw – podkreśla Krzysztof Elsner, członek zarządu, dyrektor Pionu Inwestycji Komercyjnych Napollo.

– Mother Earth to przede wszystkim ubrania wpisujące się w aktualne trendy, a do tego bardzo dobrej jakości i powstające z poszanowaniem dla środowiska – dodaje Elżbieta Kutrasińska, leasing manager w Napollo.

Hasło przewodnie Mother Earth brzmi: LESS WASTE, a ambasadorką marki jest Natalia Siwiec. Najemca zapewnia, że w ciągu tygodnia w sklepie będzie pojawiać się bardzo zróżnicowany towar, dający szansę na upolowanie prawdziwych modowych okazji.

Dla Galerii Renova miniony 2022 rok był okresem wypełnionym zmianami. Metamorfozę przeszedł Rossmann, który zmodernizował swój lokal i powiększył ofertę, z kolei Top Secret zmienił lokalizację salonu. Pojawiły się także nowe marki – Hebe, TEDi i NKD.

Materiały prasowe
REKLAMA
Materiały prasowe

Galeria Renova przy ul. Rembielińskiej 20 to lokalne centrum handlowo-usługowe położone w sercu warszawskiego Targówka. Posiada dwa poziomy handlowe na 13,2 tys. mkw.

Do największych najemców należą m.in. Stokrotka, Rossmann, Hebe, RTV Euro AGD, C&A, TEDi, NKD, KiK, Pepco, Dealz, Kakadu, Empik, Coccodrillo, Greenpoint, Diverse, Top Secret oraz Fitness Zdrofit, Szkoła Tańca Egurolla. W Galerii Renova działają również: Apteka Cosmedica, Cukiernia Sowa, Poczta Polska, PKO Bank Polski.

Napollo to polska doświadczona firma, która prowadzi działalność inwestycyjną i zarządza pełnym procesem inwestycyjnym, od pozyskania nowych gruntów, koordynacji realizacji budów, finansowania do komercjalizacji projektów handlowych, budowy i sprzedaży inwestycji mieszkaniowych i zarządzania nieruchomościami.

Napollo jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA