W Gdańsku zostanie otwarty hotel Tribute sieci MarriottMateriały inwestora

W Gdańsku zostanie otwarty hotel Tribute sieci Marriott

REKLAMA

Grupa Hotelowa PI Apartamenty&Hotele wchodzi na rynek z drugim obiektem Marriott w Gdańsku. Po sukcesie pierwszego w Polsce Tribute Portfolio w Krakowie pod nazwą Garamond Hotel został podpisany list intencyjny z siecią Marriott na kolejny obiekt na wyspie Spichrzów. To drugi obiekt operatora w Gdańsku; pierwszym jest Renaissance, który obecnie znajduje się w fazie budowy. Ten 254-pokojowy hotel ma zostać otwarty na przełomie 2025 i 2026 roku.

Nowy hotel Tribute w Gdańsku będzie nosił nazwę The Brick. Jego design nawiązywać będzie do spichlerzy, a nad wnętrzami pracuje już pracownia Fobia Design, która była odpowiedzialna również za pierwszego Tribute w Krakowie.

Wyjątkowość naszej pracy przy tym obiekcie będzie polegała na stworzeniu wnętrza w nawiązaniu do kontekstu miejsca oraz historii zawartej w Story, co pozwoli stworzyć nam niepowtarzalne i nieszablonowe wnętrze – podkreśla Izabela Fluder-Wiąk, właścicielka pracowni projektowej Fobia Design.

– Garamond, a Tribute Portfolio w centrum Krakowa to prawdziwa perełka, zarówno pod względem designu, jak i opinii Gości. Udało nam się wykreować unikalny storytelling oparty na autentycznej historii magnata Krakowskiego Mariana Dąbrowskiego. Chcemy powtórzyć sukces tej marki tym razem w Gdańsku, a story, jakie kreujemy z pewnością będzie równie ciekawe jak w Krakowie – mówi Agnieszka Dąbrowska Prezes Grupy Hotelowej PI Apartamenty&Hotele.

Materiały inwestora

Za projekt budowalny odpowiada pracownia CKK ARCHITEKCI z Gdyni pod nadzorem Pani Anny Król, która wprowadza właśnie ostatnie poprawki do projektu. Obiekt będzie posiadał 60 pokoi, w tym apartament z widokiem, sauną i jacuzzi. Na parterze znajdować się będą restauracja, bar oraz recepcja. Obiekt będzie dysponował własnymi miejscami parkingowymi, a w przyszłości będzie wspólnie zarządzany z hotelem Renaissance Gdańsk.

REKLAMA

Generalnym wykonawcą inwestycji będzie PI Hotel Development, natomiast firmą zarządzającą PI Management z Krakowa. Obie firmy mają doświadczenie w budowaniu, wykańczaniu i zarządzaniu obiektami sieciowymi.

Materiały inwestora

O Grupie Hotelowej PI Apartamenty&Hotele:

Grupa Hotelowa PI Apartamenty&Hotele to certyfikowany operator sieci Marriott. Obecnie zarządza już pod tą marką dwoma obiektami w Krakowie: AC Hotel Krakow by Marriott oraz Garamond, a Tribute Portfolio, które są liderami w opiniach Gości w Europie. Grupa posiada również w swoim portfolio hotele sieci Accor oraz obiekty prywatne. Operator specjalizuje się 5 obszarach działalności: doradztwo inwestorskie, fit-out (czyli obiekty pod klucz),

Źródło: Grupa Hotelowa PI Apartamenty&Hotele

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA