W Gdyni powstanie nowy kompleks wielofunkcyjnyPixabay

W Gdyni powstanie nowy kompleks wielofunkcyjny

Orzech
Orzech
REKLAMA

W Gdyni planowana jest nowa inwestycja przy alei Zwycięstwa. Wielofunkcyjny kompleks zamierza tam wybudować gdyńska firma Batory Projekt. Najbardziej znanym, zrealizowanym obiektem z portfolio tego inwestora jest Centrum Handlowe Batory.

29 lipca inwestor - Batory Projekt Orłowo Square Sp. z o.o. złożyła w Urzędzie Miasta w Gdyni wniosek o pozwolenie na budowę budynku usługowego o funkcjach: handlowej, gastronomicznej, biurowej i apartamentach na wynajem wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną.

Inwestycja ma zostać zrealizowana na działkach nr 1288, 1291, 1297, 1298 (Obręb 226201_1.0022), przy skrzyżowaniu al. Zwycięstwa z ul. Wielkopolską w dzielnicy Orłowo w Gdyni. Za projekt przedsięwzięcia odpowiedzialny jest architekt Jerzy Wolski.

Inwestor na razie nie zaprezentował oficjalnie wizualizacji tej inwestycji ani nie podał szczegółów dotyczących tego projektu.

GUNB
GUNB
REKLAMA
GUNB

O inwestorze:

BATORY Projekt Sp. z o.o. to doświadczony, dobrze znany na lokalnym rynku właściciel powierzchni komercyjnej i deweloper, który nieustannie rozwija nowe inwestycje na terenie Gdyni i Trójmiasta. Oferuje domy na sprzedaż oraz biura i lokale na wynajem.

- 15 000 mkw. zarządzanej powierzchni komercyjnej na wynajem,

- 9 000 mkw. wybudowanej powierzchni komercyjnej na sprzedaż,

- 5 200 mkw. wybudowanej powierzchni mieszkalnej na sprzedaż.

Komentarze (4)

Napisz komentarz
SM(gość)
@
nobody
(gość)
Szkoda że Gdynia nie skupia biur w obszarze Redłowo SKM.
to właśnie jest blisko Orłowo SKM, a w niedalekiej odległości od przystanku trolejbusowego. Idealna lokalizacja na biuro :) trzymam kciuki i czekam na tą inwestycję!
tyty(gość)
To Orłowo z nie Redłowo
bebe(gość)
to jednak Orłowo bardziej niż Redłowo
nobody(gość)
Szkoda że Gdynia nie skupia biur w obszarze Redłowo SKM.
REKLAMA