W hotelu Leonardo Boutique Kraków Old Town zakończył się etap gruntownego odświeżania wnętrz Materiały prasowe

W hotelu Leonardo Boutique Kraków Old Town zakończył się etap gruntownego odświeżania wnętrz

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA

W hotelu Leonardo Boutique Kraków Old Town zakończył się właśnie etap gruntownego odświeżania wnętrz. Objęła ona wszystkie pokoje, lobby, bar i restaurację. Za koncepcję oraz wykonanie projektu odpowiedzialny był współpracujący z marką Leonardo Hotels projektant wnętrz Andreas Neudahm.

Renowacja wnętrz tego hotelu zlokalizowanego na krakowskim Starym Mieście objęła wszystkie 95 pokoi, lobby, bar oraz restaurację. W ukrytym we wnętrzu zabytkowej, przedwojennej kamienicy patio ustawiono nowe meble i donice z roślinami ozdobnymi. Lobby i klatki schodowe, z ich dekoracyjnymi sufitami i mozaikowymi podłogami, zachowały charakter ponadstuletniej kamienicy.

– Zależało mi na tym, aby tę nietuzinkową atmosferę otaczającą krakowskie Stare Miasto przenieść do hotelu. Koncepcja przytulnej, otwartej przestrzeni zastosowana w hotelu pozwoliła wybrać stonowane kolory i przytulne tkaniny. Aksamit i szorstkie faktury, modne w okresie powstania zabytkowej kamienicy, w której zlokalizowany jest hotel, łączą się z nowoczesnymi kształtami wybranych do wnętrz mebli. Współczesny design kanap, foteli i krzeseł otulony historycznymi materiałami tworzy harmonijną mieszankę nowoczesności i tradycji, która jest wszechobecna w Krakowie – informuje projektant wnętrz Andreas Neudahm.

Trzygwiazdkowy hotel, oprócz oferty hotelowo-restauracyjnej, posiada trzy sale konferencyjne.

Obiekt działał do stycznia 2022 roku pod marką Legend, a obecnie funkcjonuje pod szyldem Leonardo Boutique Kraków Old Town. Hotel należy do izraelskiej grupy hotelowej Fatta.

Portfolio Grupy Hotelowej Fattal obejmuje obecnie ponad 220 hoteli z 42 tys. pokoi w 15 krajach europejskich i Izraelu.

REKLAMA
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA